Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Sviceni z boku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
konajs
Nový Člen

Karma uživatele konajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 3  

Sviceni z boku Příspěvek č. 1

Ahoj teprve zacinam, takze mi prominte pro Vas mozna trosku stupidni dotaz. Takze da se svitit na kyti i jenom ze strany? Duvodem je ze mam uz pripravenou skrin(asi tak 170 vysoka 110 siroka a 50 hluboka. Poridil sem si klasicky dve dvojzarivky a zjistil sem ze v horizontalnim smeru se tam proste nevejdou, tak me napadlo jestli by se nedalo svitit na kyti z boku tj. ze by byli dve dvojzarivky proti sobe(vertikalne) pridelany na stenach skrine. Co rikate pude to??

Old Post 27-05-2004 v 19:22 PM
konajs je offline   Profil uživatele konajs   Find more posts by konajs   Foto galerie člena konajs   Click here to Send konajs a Private Message   Add konajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 2

čuz
pod zářifkama se pěstuje blbě, bo maj barevný spektrum trochu nevhodný, ale dá se.Nicméně na květ je to fakt o ničem. Cose týče svícení z boku, tak stane to, že kytky se budou táhnout hodně nahoru a budou se k těm zářivkám jako klonit. Zkrátka a dobře to nestojí zato. Jestli chceš fakt svítit zářivkama - dyž už jemáš že jo tak z tý armatury vykuchej eletriku a patice a kup 4 trubice kerý se ti do skříně na šířku vejdou a nějaq to pak zbastli dohromady. Ale rači přemejšlej o investici do sodíku - jinak budesh zklamanej - věř mi. Zářivky sou ok tak maximálně na řízky...

thc?

Old Post 28-05-2004 v 07:36 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 3

2 hyena : jasně že se dá, ale se sodíkem je to nesrovnatelný

thc?

Old Post 28-05-2004 v 10:49 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 4

Cau Konajsi,

ja jsem kdysi, nekdy v roce 93 naprosto bez informaci zacal jet indoor v panelakovy spajzi. Protoze byla v pudorysu jen necelejch 60*60, nemel jsem zkusenosti a nechal jsem to rust ze semen moc vysoky na to, aby mi to zezhora prosvitily usporky, dal jsem ze dvou stran spajzu jeste dvoutrubicovy 120cm teleso. Vysledky nebyly uplne tragicky...ze 2 Maple Leaf Indica ze semen od Sensi Seeds jsme tehdy s brachou sklidili ve svym prvnim indooru 96g suchyho matrose. Samozrejme pri SOGu a sodiku se da ze stejny plochy vytriskat x-krat tolik. Kdo to ale tenkrat mohl vedet. Pouzivali jsme tehdy zarivky teplabila od Tesly.

Z dnesnima informacema a zkusenostma bych uz do neceho podobnyho nesel. Prosvitis strasny elektriky oproti sodiku, protoze zarivky maj pri stejnym prikonu vyrazne nizsi svetelnej vykon.

Jestli ses ale na tom tak, ze nemas prachy, ktery bys mohl vrazit do lampy a je to Tva jedina moznost pod cim pestit, tak je samozrejme lepsi pestit trochu, nez vubec. Hodne zdaru.

...je jen jedna kytka, ktera se dava chlapum...

Old Post 28-05-2004 v 11:13 AM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konajs
Nový Člen

Karma uživatele konajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 5

Cauves dik vsem za rady, takze z toho co sem pochopil z rad od Vas nedalo by se to udelat tak, ze bych dal dve dvoutrubicovy telesa po boku a potom dve mensi sodikovky nahoru. Mam to totis rozdeleny horizontalne na dva priblizne stejny fochy. Takze do kazdyho fochu jednu sodikovku. A po bokach jsou ty zarivky. Cela skrin je uvnitr komplet omotana alobalem. Jo a ty zarivky mam tri zarivky Belux 2850lm 36W coolwhite slozka B a jednu zarivku Philips 3000lm 36W slozka A.
A jeste kdyz uz jsem v tech zarivkach tak muzu mit jeste jeden dotazecek? :-). Jak se pocita sveelnej vykon oproti elektrickymu prikonu? Protoze ja sem si spocital ze kdyz mam ctyri zarivkovi telesa o prikonu 36W tj 144W celkem a soucet vyzarenyho svetelnyho toku ze tri zarivek 2850lm a jedny 3000lm je 11550lm. proto me napadlo ze bude todle ta levnejsi a efektivnejsi varianta nez jedna sodikovka o prikonu 300W a svetelnym toku 10000lm. Jestli jsem se spletl(jako ze asi ano) :-( tak Vas prosim o nejaky mini vysvetleni :-)
A jeste jedem dotazecek. Kdyz by mi to penezenka nedovolila a nevysel bych s korunkama na ty sodikovky dalo by se odpestovat i jenom na zarivkach? Myslim tim jestli by se na nich dala odsvitit i faze kvetu. Jak bych mel poladit svetelny spektrum, jak uvadel Hyena vyse.
Za Vase odpovedi predem dik :-)

Naposledy upravil konajs 29-05-2004 v 09:50 AM

Old Post 29-05-2004 v 08:27 AM
konajs je offline   Profil uživatele konajs   Find more posts by konajs   Foto galerie člena konajs   Click here to Send konajs a Private Message   Add konajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2020 - sviceni - 1 odpovědí
10-09-2006 - Stinitko na vybojku - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1195970 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív