Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pozde?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Registredanonym
Stálý Člen

Karma uživatele Registredanonym - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 128 

Pozde? Příspěvek č. 1

Doma mam predpestovane kytky
4 pestuju za oknem uz 3tydny a sou dost velke a 4dny pred prvnim majem sem zasadil jeste dalsi varku 8 do sklenicku maleho na balkon, doufam ze tyhle kytky nejsou pozde zasazene, vsecky sem dal rozjet jeste nez zacal kveten takze to bude ok ne?
A jeste se chci zeptat, pokud bych ted jen tak ze srandy k miste kde budu presazovat hodil do zeme seminka skunku co sem sehnal jen tak zadarmo, melo by to cenu? Jestli to uz neni pozde ze by to treba nestihlo dozrat

Old Post 02-05-2004 v 19:41 PM
Registredanonym je offline   Profil uživatele Registredanonym   Find more posts by Registredanonym   Foto galerie člena Registredanonym   Click here to Send Registredanonym a Private Message   Add Registredanonym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clothinguntero
Stálý Člen

Karma uživatele clothinguntero - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 2

já myslim že sadit nejni nikdy pozdě kytka přece začne kvíst až jí začne ubývat světla což je asi začátkem nebo půlkou srpna a i kdyby ti to nestihlo úplně dozrát tak alspon´ lepší něco než nic já minulej rok zasadil jednu várku kytek až 1.června kvůly velikosti(utajení) a dokvetlo to vklidu.

Ubalíme čistý brko????????

Old Post 02-05-2004 v 20:20 PM
clothinguntero je offline   Profil uživatele clothinguntero   Find more posts by clothinguntero   Foto galerie člena clothinguntero   Click here to Send clothinguntero a Private Message   Add clothinguntero to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clothinguntero! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 3

Rozhodne pozde neni.Jak pise clothinguntero,kytka zacne kvest az se zacne zkracovat svetelna perioda.Do te doby jen roste.Takze pokud sadis troschu pozdeji,tak to nevadi,jen budou trosku mensi kytky.Nekdo(uz nevim kdo) ma v galerii kytky,ktery sadil az v cervnu a pohoda....
Ty seminka tam jen tak klido hod.Pokud budou mit dost vlhka tak by mely vyklicit.Za pokus nic nedas....

"Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."





Old Post 02-05-2004 v 20:55 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 4

Pozdě? Proč by mělo bejt pozdě? Naopak teď je teprf to správný období. Mrazíky už (téměř) nehrozí a sluníčko se na nás hezky usmívá
(ikdyž u nás teď pěkně chčije a blejská, no nic)

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 02-05-2004 v 22:53 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kowonator
Stálý Člen

Karma uživatele kowonator - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 5

Jasne, ze to ma cenu. Jednemu teepkovi (zdravim tymto HALUZAKA) minuly rok zozrali srnky rastlinky a zasadil dalsie skoro az koncom maja. By si sa divil co z toho bolo. Straasna zverina. Peace

Old Post 03-05-2004 v 08:36 AM
kowonator je offline   Profil uživatele kowonator   Find more posts by kowonator   Foto galerie člena kowonator   Click here to Send kowonator a Private Message   Add kowonator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clothinguntero
Stálý Člen

Karma uživatele clothinguntero - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 6

jenom bacha na bratry kosáky už mě letos vytáhly ze země asi deset klíčků(svině) ještě že mám hafo semen

Ubalíme čistý brko????????

Old Post 03-05-2004 v 18:40 PM
clothinguntero je offline   Profil uživatele clothinguntero   Find more posts by clothinguntero   Foto galerie člena clothinguntero   Click here to Send clothinguntero a Private Message   Add clothinguntero to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clothinguntero! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Convert..
Nový Člen

Karma uživatele Convert.. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 7

Já myslim,že to určitě neni pozdě,já jsem taky ještě nezasadil ale minulej rok jsem zasadil až kolem 15 června a úroda byla až moc dobrá.

Old Post 03-05-2004 v 19:29 PM
Convert.. je offline   Profil uživatele Convert..   Find more posts by Convert..   Foto galerie člena Convert..   Click here to Send Convert.. a Private Message   Add Convert.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-04-2012 - popel? - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9964070 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív