Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Make me STRONG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
cinzano
Stálý Člen

Karma uživatele cinzano - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 32  

Obecné Make me STRONG Příspěvek č. 1

Tak to sem zase já a můj další problém. Dal jsem si dvě krasavice za okno jen tak na zkoušku a rostou jak z vody ale trápí mě jejich stonek, je strašně slabej a jedna už se mi málem zlomila (přesně nalomila ale žije a kvete dál). Tak se ptám jestli neznáte nějakou "zaručenou" fintu jak zesílit stonek. Díky Cinzano

Old Post 28-04-2004 v 11:15 AM
cinzano je offline   Profil uživatele cinzano   Find more posts by cinzano   Foto galerie člena cinzano   Click here to Send cinzano a Private Message   Add cinzano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 2

to ti uz kvitne? nemas nahodou foto? inak zoslinit stonek jde celkem snadno hnojivami a slunickem...

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 28-04-2004 v 11:58 AM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 3

kamo a take veci nepatria do tohto fora, az teraz som si to vsimol...

2 moderator:

ved uz asi vies

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 28-04-2004 v 12:00 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downer
Stálý Člen

Karma uživatele downer - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 4

Dej ty kytky na vítr (za okno na parapet).
Já mám mezi okny taky dvě krásný (je tam ja ve skleníku) a na odpoledne je dávám ven, aby si s nima trochu hrál vítr. Jedou nahoru, stonky sílí a rostou do krásy...

-řešení 2 - slabou část stonku zahrň hlínou (a dej je na vítr...)

obratilo!!! cely to nam se Nejak

Old Post 28-04-2004 v 12:30 PM
downer je offline   Profil uživatele downer   Find more posts by downer   Foto galerie člena downer   Click here to Send downer a Private Message   Add downer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frantapa
Stálý Člen

Karma uživatele Frantapa - 88% PěstitelskáKarma uživatele Frantapa - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 87 

kytky za oknem Příspěvek č. 5

Zřejmě mají málo světla a chybí cirkulace vzduchu. Jsou-li v pokročilém stádiu květenství, tak by ti mohly i dozrát do léta. Začaly-li kvést nyní, tak asi ne, neboť prodlužující se den je převede do fáze růstu /reflux/. Máš-li možnost si s nimi hrát, tak je vždy na 12 hodin strč do tmy a na 12 hodin na maximální světlo, pokud možno na přímé slunko. S těmi slabými stonky si nedělej starosti, napíchej jim do květníku nějaké tyčky a k nim je uvaž. Bacha na aroma!

Old Post 28-04-2004 v 14:20 PM
Frantapa je offline   Profil uživatele Frantapa   Find more posts by Frantapa   Foto galerie člena Frantapa   Click here to Send Frantapa a Private Message   Add Frantapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cinzano
Stálý Člen

Karma uživatele cinzano - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 6

Díky za okno už je dávám týden ale vypadá to jako by se pozastavil růst. Taky jsem jedný zaštím polovinu prvních listů aby měli menší hmotnost ( i když jí to na síle nepřidá) Ohrádky byla první věc co jsem udělal Za sazený jsou od dubna takže by to měli přežít snad je to jenom nějaká fáze(jsou to čistokrevný fialy) Tak zatim a díky

Old Post 28-04-2004 v 19:06 PM
cinzano je offline   Profil uživatele cinzano   Find more posts by cinzano   Foto galerie člena cinzano   Click here to Send cinzano a Private Message   Add cinzano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0819980 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív