Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl, levně, rychle, prakticky!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 65

zdarec, ne bohužel loni sem venku nic neměl, nějak to nevyšlo, tak že sem ani nic nevylepšil, ale vylepšovat můžete vy všichni a třeba se pak tady pochlubit, hodně zdaru

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 13-04-2006 v 05:51 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 66

btw. kde beret ty kyble ja sme se ptal uz asi v 5ti kamech a nikde mi nic nehtej dat?? nebo vy to vsecokupujete?? ja ma uz tri kyble ale vic uz doma a od kamosu nevycucam=)

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 13-04-2006 v 11:20 AM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 67

shooter18: tak ať se daří a všechno funguje!

onrejblesk: mě ty kýble nanosila máti, dělá v potravinách a v těch kýblech jim vozej třeba majonézu na výrobu salátů, pak se v tom taky vozej naložený kyselý ryby

zkus se poptat po krámech, nebo nejlepší pokud bys měl nějakou známou v krámu? nebo zkus zajít někam kde vyráběj nakládaný ryby

taky bych doporučl ty oválný kýble od tý věci co se s ní bílí (za boha si nevzpomenu, jak se to jmenuje) to chce zase pak obejít různý stavby, hlavně když se dělaj zateplení a nová fasáda u paneláků a jinejch domů, tam se taky daj nějaký plastový kýble vyžebrat, no víc ti asi neporadim, ale já sem žádný kýble nekupoval, jediný co jsem koupil byly knoty

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 13-04-2006 v 16:19 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 68

2oton: OK dik dal budu shanet btw nemyslels si primalex:???

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 14-04-2006 v 11:12 AM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 69

onrejblesk: jo primalex sem myslel

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 18-04-2006 v 05:25 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 70

oton: ja si nemuzu pomoct, ale mne prijde, ze kdyz das takovej "dvojitej" kybl na strom, tak se ti strasne moc zmensi stabilita. Prece jen takovej pulmetrovy sloup z kyblu. Jestli se pletu, tak budu rad kdyz to reknes, protoze hledam nejaky samozavlazovaci system na stromy...

Old Post 01-05-2006 v 13:43 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 71

2.l. : a jak sou velyky normalne 12L??

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 02-05-2006 v 10:45 AM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 72

2.l. : a ty tam mas nejkyho znamyho nebo jak si na to prisel??? asz budu ok tag to pudu skusit a normlanepridu do pekarny a reknu "dobry den nemaste nejaky prazdne kyble od marmelady nebo takovy jak sou???"

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 03-05-2006 v 09:37 AM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 73

zdar všichni, podle mě je lepší spíš hlubší než širší kýbl, každopádně čim víc hlíny tím se kytka líp má a rychleji a tlustěji roste

El_Liberal: tak nad způsobem přidělání na strom sem se nezabejvbal protože na stromech nejedu, každopádně to chce dimenzovat tak, aby se nic nestalo, pokud se použijou dostatečně silný dráty, tak bych v tom neviděl problém, podle mě je taky nutný přivazovat hlavně kmen kytky, ale to musíš řešit s lidma co jednou stromy, já to nejsem

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 03-05-2006 v 14:24 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PuP
Nový Člen

Karma uživatele PuP - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 74

Nadarek all

2oton: hele, myslis, ze by se daly zavlazovat kvetinacky s prave naklicenyma semenama, vis, ze jako uz v zemi ale nevylezly - protoze delam dvanactky a nemuzu kazdej den zkontrolovat jestli jsou akorat vlhky - treba s pouzitim tensich knotu (vyrabej se takovy?) ?

Prave klicim a jak rikam - mam strach - minulej rok sem to checkoval skoro co 6hod, ted to nejde

jinak, super reseni, God bless your Flower(Power)s

God, save us and Cannabis!

Old Post 03-05-2006 v 15:36 PM
PuP je offline   Profil uživatele PuP   Find more posts by PuP   Foto galerie člena PuP   Click here to Send PuP a Private Message   Add PuP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 75

PuP: zdar v tom nevidim žádnej problém, fotřík má i menší truhlíky s knotama, i se přímo samozavlažovací truhlíky prodávaj

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 09-05-2006 v 09:02 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marino#1
Nový Člen

Karma uživatele Marino#1 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 76

Zdravím all

Zajímalo by mě jestli by se to knotové zavlažování dalo použít i dodatečně.Mám totiž pár kytek v květináčích a ty jsem zahrabal do země,jenomže mi ted na léto do toho pěstování něco vlezlo a ke kytkám se dostanu tak jednou za 14dní,tak mě napadlo že bych vedle každýho květináče zahrabal 10litrovej barel s vodou a z něho vrchem táhnul knot do toho květináče.Myslíte že by to mohlo fungovat???,samozdřejmě že ten přechod mezi barelem a květináčem bych asi obmotal igelitem a chránil ho tak proti vysychání a sluníčkem.Šlo by to tak udělat???

Old Post 28-05-2006 v 11:05 AM
Marino#1 je offline   Profil uživatele Marino#1   Find more posts by Marino#1   Foto galerie člena Marino#1   Click here to Send Marino#1 a Private Message   Add Marino#1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepone2
Nový Člen

Karma uživatele Pepone2 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 77

ZALAZOVACI KYBLE = HŘBITOV!!
je to mega bomba super genialni vec, ale ma to i svou stinnou stranku. Jedu tento rok v kyblech podle tohoto navodu venku 4 kytky - a 3 kytky uz maji sve jmeno - žába, ještěrka a myš - je to podle zviratek co se utopili ve spodnim kyblu s vodou...a reknu vam, ze vytahovat jejich napul rozlozena telicka neni zadny med!!! tzn. rada - rozhodne si "zacpete" spodni kyble - nejakym pletivem nebo tak nejak....tak jako tak ta voda ale bude ve spodnim kyblu hníít - co s tim? ma nekdo nejaky napady? treba nejaka přísada do vody?:P asi ne co....no az se dokopu a to pletivo (nebo spis rekneme síťku - musi to byt fakt huste aby nic neprolezlo) tam dam, tak uz to snad bude cajk - to ze tam budou mrtvy mouchy a nejaky ty řasy uz by nemelo vadit...snad...

Old Post 23-06-2006 v 14:02 PM
Pepone2 je offline   Profil uživatele Pepone2   Find more posts by Pepone2   Foto galerie člena Pepone2   Click here to Send Pepone2 a Private Message   Add Pepone2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deckardph
Stálý Člen

Karma uživatele Deckardph - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 78

Obcas dej trochu peroxidu do ty vody ja davam 4-5 kapek 30% peroxidu vodiku na 1 L vody a je to nadhera BUBLINKY a hlavne to zabranuje tvoreni takovejch tech nezadoucich biologickejch sracicek blby je ze ta voda nemuze mit zase zadny ziviny takze to muzes delat jen jednou za cas skus to

Old Post 23-06-2006 v 14:19 PM
Deckardph je offline   Profil uživatele Deckardph   Find more posts by Deckardph   Foto galerie člena Deckardph   Click here to Send Deckardph a Private Message   Add Deckardph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 79

oton ma pravdu takhle je to lepsi a nemusis tam tak casto a tahnout sebou petky

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 26-05-2007 v 10:15 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejwik
Stálý Člen

Karma uživatele Dejwik - 74% PěstitelskáKarma uživatele Dejwik - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 80

jediny problem muze byt ze to tkanina nestiha prepravovat, proto se musi pouzit dostatecne mnozstvi > doporucuju pouzit radej neco takoveho je to levnejsi da se toho tedy za stejnou cenu koupit vice a ne se osvedcila perfektne hadra na zem z tesca za 20kc velikost cca 90cm2

> Síta na výrobu hašiše plastelínové konzistence <
> Dejwix ~Salvia garden~ 70W Sodík <
> Návod na výrobu šalvejového extraktu<

Proč je duchovní rozvoj v naší kultuře považován za anomálii a použití chemických látek při něm přímo za ďábelský čin ?

Old Post 28-05-2007 v 18:10 PM
Dejwik je offline   Profil uživatele Dejwik   Find more posts by Dejwik   Foto galerie člena Dejwik   Click here to Send Dejwik a Private Message   Add Dejwik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3450260 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív