Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl, levně, rychle, prakticky!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 33

zdar, myslim, že i kdybys měl ten kýbl se zeminou vysokej 1 až 1,5m tak to nebude žádnej problém, neni ani nutný aby kořeny byly až u knotu, i když tam stejně po krátkým čase růstu kytky budou, voda vzlíná pomocí hlíny, tak že ty kořeny na to nemam vliv, kořeny sajou vodu z hlíny, který nasaje vodu z knotu, je to jasný?

PS: jo a teoreticky čim větší množství hlíny (čim větší kýbl) tim lepší = větší a rychleji rostoucí kytka, ale musíš vzít v úvahu, že když budeš mít obří kýbl, bude to taky hrozně moc vážit, tim pádem budeš muset všechno dimenzovat na tu váhu (spodní kýbl, ty úchyty), a taky manipulace s takhle těžkým kýblem je dost problémová, už i ty moje kýble, jsou plný, dost těžký

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 20-11-2004 v 09:44 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KROTWA
Stálý Člen

Karma uživatele KROTWA - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 34

Zdrawime,
jsi opravdu hlava mazaná Otó. Tento rok sem objevil super flek, naprosto utajenej, ale trable se záliwkou znáš to .Měl sem vyrobené něco podobného ,ale tys to dotáh k dokonalosti.Škoda že mám internet teprwe pár dní tolik vychytávek co se tu dá najít!!!to je fakt k nezaplacení!!!!!DÍK!!!

§§kuma!faka§§

Old Post 02-12-2004 v 08:19 AM
KROTWA je offline   Profil uživatele KROTWA   Find more posts by KROTWA   Foto galerie člena KROTWA   Click here to Send KROTWA a Private Message   Add KROTWA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crat
Stálý Člen

Karma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 35

Je to výborná věc. Podle návodu sem si doma udělal už dva takový kýble. Určitě je použiju pro outdoor 2005 na stromech.

Old Post 11-12-2004 v 10:29 AM
Crat je offline   Profil uživatele Crat   Find more posts by Crat   Foto galerie člena Crat   Click here to Send Crat a Private Message   Add Crat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 36

Sem rád, že se vám to líbí, určitě to ještě dokonalé neni, ale vše se dá zlepšovat, tak ať se vám daří!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 01-02-2005 v 08:40 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thepsycho
Nový Člen

Karma uživatele thepsycho - 83% PěstitelskáKarma uživatele thepsycho - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 37

Pěkný vál!Minulý rok jsem frčel stejným štylem, ale protože pěstím na vodě, taxem spodní kbel oddělal a vrchní položil na vyrobený ponton s polystyrenu a knoty nechal vyset do vody, prostě paráda.Ale tenhle dou kýbl včele doporučuji, jen vybrat správné knoty, ne ty šit umělé, ikdyž ty jemně pletené jsou asi taky z uměliny? Ať to frčí!!!

Old Post 21-03-2005 v 20:36 PM
thepsycho je offline   Profil uživatele thepsycho   Find more posts by thepsycho   Foto galerie člena thepsycho   Click here to Send thepsycho a Private Message   Add thepsycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 38

uvažuju že to dám na strom abych tam nemusel lízt každej 3tí den akorát nevím jak to lidi chcete řešit s tím přiděláním na strom...pravděpodobně za ten spodní kýbl ale tak konstrukce nebude moc pevná...

Old Post 31-03-2005 v 17:28 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thepsycho
Nový Člen

Karma uživatele thepsycho - 83% PěstitelskáKarma uživatele thepsycho - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 39

Zdarec LoeX, tak tenhle problém jsem pomáhal řešit Strangerovi taky odtud.On řezl špici a nějkýma lanama jsme to přivázali k dalším nižším větvím, no ale to lezení navch bylä fakticky masáž, doporučuju nějaký jednodušejc dostupný stromek,než se plazit několik metrů po kůře jehličnanu.Ale podmíky tam navrchu jsou super

Old Post 31-03-2005 v 21:59 PM
thepsycho je offline   Profil uživatele thepsycho   Find more posts by thepsycho   Foto galerie člena thepsycho   Click here to Send thepsycho a Private Message   Add thepsycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
11hajek
Stálý Člen

Karma uživatele 11hajek - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 40

Pro cannabio: Ve tvém příspěvku mimo jiné píšeš o srnách. Měl jsem také takový problém a vyřešil jsem jej. Sice úplně náhodou ale vyřešil. Venku jsem rostliny postřikoval roztokem Bi algeenu. Od té doby, co jsem toto poprvé udělal tak srny se kytek ani nedotkly. A to okolo nich vedl jejich úzký chodníček. Proč tomu tak je??
Zkus otevřít lahvičku BI algeenu a ucítíš ten pach. Ještě pak lépe takový, který byl cca měsíc či 2 v místnosti nejméně s pokojovou teplotou. Fakt síla. Jen pro silné žaludky. Ale funguje.

Old Post 01-04-2005 v 22:43 PM
11hajek je offline   Profil uživatele 11hajek   Find more posts by 11hajek   Foto galerie člena 11hajek   Click here to Send 11hajek a Private Message   Add 11hajek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HonzaProchy123
Stálý Člen

Karma uživatele HonzaProchy123 - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 41

Mluvilo se tu o vypařování vody!!!???Já bych spodní kýbl zakopal do země až po otvory pro napouštění a přetékání při dešti!!Bude mít větší stabilitu,bude méně nápadný a voda se nebude přliž vypařovat!!Aspoň toto je moje teorie!!!

Old Post 02-04-2005 v 10:20 AM
HonzaProchy123 je offline   Profil uživatele HonzaProchy123   Find more posts by HonzaProchy123   Foto galerie člena HonzaProchy123   Click here to Send HonzaProchy123 a Private Message   Add HonzaProchy123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 42

HonzaProchy123: jasně kreaitvitě se meze nekladnou, zakopání je taky dobrý řešení, mě se to ale nehodí, páč ty kytky občas stěhuju

to thepsycho: já mám knoty umělý, na jiný jsem nenarazil, a problém se sáním sem nezaznamenal, přišlo mi, že sou dost jemně pletený, no hlavně si tam nesmíte nastrkat knoty z petrolejek :-)

loeX: přesně o to jde, taky mě už unavovalo jezdit jednou, někdy i dvakrát, tejdně 20km na kole na chatu zalejvat, tahle jsem na to nemusel sáhnout 14dní při největších vedrech

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 09-04-2005 v 07:41 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 43


tak co lidi jedete letos někdo v samozavlažovácích? já sem si dal letos s outdoorem přestávku, tak by mě zajímalo, jestli to někdo používáte a jak to jde

letos jenom bublám na parapetu, viz foto

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 23-06-2005 v 08:32 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 44

Jeste me napadlo ze kdyby se vam zdal knot prilis kratyk tak muzete spojit dva k sobe treba sesivackou..kdyz je spojite aspon po delce 5cm budou vedst vodu krasne..a taky neni lepsi kdyz bych ten knot nechal v hornim kybli treba 5cm rovne a teprv az nejak o tech 90° otocil at to lip saje tu vodu...mejte se...je to good idea..

Old Post 10-07-2005 v 17:28 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 45

takj todle je fakt haluz uz rok pestim na stromech ale tohle je prevrat to vyuziju 100% diky ty by si mel dostat nolefku!!! a napda me jak je v tom hornim kybli ten knot tema dratkama pridelanej napadlo me nejak tam udelat aby se to dalo soupat jako ze by to bylo treba 5cm v kvetinaci a nebo si to treba soupnes jenom na 2cm jako kdyz nechces aby to tolik salo tu vodu????PEACE AND LOVE

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 15-08-2005 v 13:31 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 46

onrejblesk: díky za chválu, je to tak jednoduchej nápad, že se divim, že to tu už dávno někdo neudělal a že mě to napadlo až tak pozdě, a jak jsem psal, stačilo se podívat na samozavlažovací truhlíky co se prodávaj a nápad byl na světě...

k tomu knotu s proměnlivou délkou, já si myslim, že je to spíš zbitečný, protože podle mě to saje tak nějak akorát, ale vyzkoušet to můžeš a uvidíš, jak jsem psal tvořivosti se meze nekladou a ty kýble by se daly ještě vychytatk různýma vychystávkama....

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 15-08-2005 v 22:15 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 47

2 oton: jo tio by chtelo nejakou vychytavky pro TreeGrowery treba nejaky specaial upevnovani ja budu mit strach aby to tam nespadlo to bude bare netsabilni

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 16-08-2005 v 09:00 AM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 48

no já myslim, že když to pořádně přidrátuješ ke stromu tak to nespadne, a vydrží to v klidu 14 dní bez zálivky, samozřejmě dle velikosti kýblů, zásobníku a kytky... vše se vším souvisí tak jako vše na světě

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 16-08-2005 v 21:50 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6276800 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív