Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl, levně, rychle, prakticky!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 17

tak jen k mé předchozí zprávě s delšíma knotama z oby, bohužel ty knoty jsou jen širší a tlustější (možná budou víc sát) a tim pádem se mi zdály i delší, ale jsou stejné jako ty před tím

ale chtělo by to knoty o něco delší, jestli někdo na něco narazíte tak poreferujte, snad by se taky daly objednat delší knoty, protože to normálně řežou z nějakýho dlouhýho ultraknotu , tak zkusim najít nějak výrobce atd...

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 26-04-2004 v 08:40 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoidberg Dr.
Spec. na lid. druh

Karma uživatele Zoidberg Dr. - 15% PěstitelskáKarma uživatele Zoidberg Dr. - 15% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 18

No a co zkusit dat dva k sobe a sesit je.....??? To by melo stacit, ne???

..:: Hulte, abyste si uzili nasledujici chvile a ne jen proto, abyste byli uhuleni ::..

Old Post 26-04-2004 v 09:00 AM
Zoidberg Dr. je offline   Profil uživatele Zoidberg Dr.   Find more posts by Zoidberg Dr.   Foto galerie člena Zoidberg Dr.   Click here to Send Zoidberg Dr. a Private Message   Add Zoidberg Dr. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 19

to mě napadlo včera, ale nevim jestli to bude fachat

na ty kýble který jsem použil stejně stačí ty co mám, ale pokud bude chtít někdo větší a hlubší kýble, bude potřebovat delší knoty...

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 26-04-2004 v 09:45 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoidberg Dr.
Spec. na lid. druh

Karma uživatele Zoidberg Dr. - 15% PěstitelskáKarma uživatele Zoidberg Dr. - 15% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 20

Tak sesito a odskouseno......voda dovzlinala az nad sesitej kus = facha to.....

..:: Hulte, abyste si uzili nasledujici chvile a ne jen proto, abyste byli uhuleni ::..

Old Post 03-05-2004 v 13:49 PM
Zoidberg Dr. je offline   Profil uživatele Zoidberg Dr.   Find more posts by Zoidberg Dr.   Foto galerie člena Zoidberg Dr.   Click here to Send Zoidberg Dr. a Private Message   Add Zoidberg Dr. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 21

Zdar, sorry ze ti to tady zas*ram, ale svyho casu jsem experimentoval se samozavlazovakama a jedu to dodnes, kdyztak je to tady http://grower.cz/forum/showthre...16&pagenumber=1

Jinak K+

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 09-05-2004 v 18:41 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 22

2 Oton:

Ono se to zdá velice jednoduché, ale z vlastní zkušenosti vim, že s těma knotama to neni jen tak.Hodně záleží jak daleko je hladina zásobní vody od dna květináče.Taky záleží jak je zahrabanej knot v zemi.Čim větší plochou se dotýká substrátu, tím ho více zavlažuje a naopak, ale to nemusim nikomu řikat.Problém je tyhle dvě věci skloubit, aby to fachalo a substrát byl zalitej tak akorát.Taky jsem s tim exprimentoval a došel jsem k závěru, že při fázi počátečního růstu, když je kytka ještě malá, tak je to všechno v pohodě(netrpí suchem, ale může se stát, že se přelejvá), ale když kytka vzrostlá a vyplní kořenama, tak odpařuje mnohokrát víc vody než předtim, ale přísun vody knotem je konstantní =>jeden knot neutahne 2metrovou kytku.Myslim, že by nebylo od věci dát do kýble knoty 2.Oba dva stejně, je jeden by byl přichycenej ke dnu kýble se zemí a v době kdy kytka nejvíc chlastá se může spustit do vody a do květináče půjde 2x vic vody.

Nechci ti do toho kecat, samozřejmě to je dobrá věc, jenom jsem chtěl říct, že to neni taková prdel jak se zdá.

Tenhle princip jsem chtěl použít při pětování na vodě (Systém paleta, plastový flašky, květináče, knoty do rybníka), ale právě kvuli tomuhle jsem se na to vysral.Chce to pořád zkoušet a testovat, ale na to je třeba moooc času.

Přeju ti, ať fachaj kýble podle tvejch představ.
Čuz

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 20-06-2004 v 16:42 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

funguje to! Příspěvek č. 23

po delší době informuji, mám teď asi 5 samozavlažovacích kýblů, kytky vypadaj dobře a v nynějších vedrech jim stačí když doleju vodu jednou za 14 dní!!! o čemž se mi v případě kýblů bez zavlažování (zásobníku) ani nezdálo a musel jsem tam jezdit minimálně 2x za tejden, tak že výhody jsou značné

vyskytly se menší problémy, jako že mi v dolním kýblu rostou řasy a pod, ale kytkám, zdá se, to moc nevadí, a všechy tyhle mouhcy se daj vychytat!

dám sem i fotky, pokud se dopracuji ke sklizni (fuck čórky)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 18-08-2004 v 09:11 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 24

To je systémek...

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 26-08-2004 v 14:00 PM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maffie
Nový Člen

Karma uživatele maffie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 25

Jako moc dík..už mám takhle 4 kytí a sou fakt nehorázný..dík moc

Old Post 27-08-2004 v 01:14 AM
maffie je offline   Profil uživatele maffie   Find more posts by maffie   Foto galerie člena maffie   Click here to Send maffie a Private Message   Add maffie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Bamboo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bamboo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 26

jj je to systemek znamej uz hodne dlouho viz. hydro + ten knot misto korenu

heRr jÜrgEn

Old Post 31-08-2004 v 00:03 AM
Bamboo je offline   Profil uživatele Bamboo   Find more posts by Bamboo   Foto galerie člena Bamboo   Click here to Send Bamboo a Private Message   Add Bamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

kuwa Příspěvek č. 27

ježiš marjá, tvrdim tady snad, že jsem to vymyslel já, nebo co, přečtěte si pozorně muj první nebo druhej příspěvek a je tam jasně napsáno, že mě to napadlo, když jsem koukal na fotříkovo samozavlažovací truhlíky, o to tu snad ani nejde!

udělal jsem to pro to, aby se někdo mohl podívat a hned věděl jak na to, případně to ještě nějak vylepšil, tyhle příspěvky typu "neni to nic novýho" mě fakt bavěj

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 31-08-2004 v 11:47 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 28

Příští rok skusim taky strom, spíš ze zážitku z pěstování, než na množství, tak uřčitě použiju něco takovýdleho. Jenom si myslim, že by nebylo špatný dát ten knot vejš, aby byl co nejblíž u kořene. Co ty na to Otone??? Jinak K+ za velice inspirativní thread

"jako vždy i dnes"

Old Post 21-09-2004 v 11:40 AM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 29

to cannabio: čus, sorry že reaguju až tak pozdě, no jak jsem zjistil, tak dávat knot vejš (do hlíny jsi asi myslel?) je uplně zbytečný, protože, za prvé kořeny rychle prorostou až na dno, za druhý vzlínavost vody ve hlíně zajistí, že od knotu se pak voda v pohodě dostane vejš do kýble

jinak máš naprostou pravdu, kýble nejsou o kvantitě, ale o kvalitě a o to mi jde předevšim!

díky za chválu

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 17-11-2004 v 11:36 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 30

Takže ne strom, ale našel sem si na příští rok místečko, kde je jílovitá půda, takže kýble mě stejně neminou. Jelikož je to krapítek z ruky a dál od vodního zdroje, než by mi vyhovovalo, tak použiju přesně tyto samozavlažováky. Doufám, že seženu dost kýblů A a B. Od ledna do března sem bez práce, takže by to mohlo bejt OK a času na přípravu ažaž. Už jenom nějakou tu genetiku. Early misty asi obědnám. Píšou o ní na nirváně, že je to jejich nejsilnější out, tak uvidíme. Mimochodem Otone slíbils fota ze sklizně tak...

"jako vždy i dnes"

Old Post 18-11-2004 v 06:35 AM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 31

no tak tě nepotěšim, fotky nejsou, protože mi všechno ukradli, až na jeden kejbl, kterej jsem měl jinde, a ten jsem nestih vyfotit, protože jak jsem zjistil tu zasranou čórku, tak jsem tu jednu kytku okamžitě sklidil
nasranej sem ale dlouho nebyl, za prvé to nedokážu - bejt dlouho nasranej, za druhé po letech pěstění jsem na čorky zvyklej, jen sem byl línej to rozmístit na vícero míst, no co se dá dělat...

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 18-11-2004 v 14:54 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 32

Mi o čórkách něco povidej. Letos sem poprví po pěti letech sklidil všechno, ale zase mě podělaly srnci, takže 1/3 sklizně šla do "kytek". Srny za to ale nemůžou, ale to čorky možná taky ne. Maj k tomu genetický předpoklady smraďoši.

K tématu bych se tě chtěl eště zeptat, jestli nemáš bajvoko představu, jak vysokej by měl bejt kýbl "A" s hlínou, aby měly kořeny dostatek prostoru, ale aby zase dosáhly co nejblíž ke knotu?? Rozumíš?? Prostě "ideální kýbl".

"jako vždy i dnes"

Naposledy upravil cannabio 19-11-2004 v 06:32 AM

Old Post 19-11-2004 v 06:24 AM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1458690 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív