Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak na zvěř?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Smaba
Stálý Člen

Karma uživatele Smaba - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 113

To co říká Koupala je pravda taky sem to tady někde čet!!!!

Old Post 13-04-2004 v 15:36 PM
Smaba je offline   Profil uživatele Smaba   Find more posts by Smaba   Foto galerie člena Smaba   Click here to Send Smaba a Private Message   Add Smaba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caballo
Nový Člen

Karma uživatele caballo - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 114

co pouzit naky synteticky redidla nebo naky barvy??volne je polozit kolem policka ale dal vot kyti aby to nemusely dejchat chudinky. akorat je otazkou jak dlouho bude trvat nez ty chemicky sracky vycpej

Old Post 13-04-2004 v 19:01 PM
caballo je offline   Profil uživatele caballo   Find more posts by caballo   Foto galerie člena caballo   Click here to Send caballo a Private Message   Add caballo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cinzano
Stálý Člen

Karma uživatele cinzano - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 115

Díky moc tak se na to asi vyse... lol, snad to pomůže a radši si vezmu sebou i psa at se na to taky vyse...

Old Post 14-04-2004 v 08:49 AM
cinzano je offline   Profil uživatele cinzano   Find more posts by cinzano   Foto galerie člena cinzano   Click here to Send cinzano a Private Message   Add cinzano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Engaren
Stálý Člen

Karma uživatele Engaren - 90% PěstitelskáKarma uživatele Engaren - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 116

Loni mi to taky ta zvěř poničila, ale vždycky jenom stonky, z čehož vyplívá, že na listy serou, alespoň v mém případě, takže letos omotám drátem nebo nějakým pletivem stonky a je to hotovo!!!

Old Post 14-04-2004 v 11:01 AM
Engaren je offline   Profil uživatele Engaren   Find more posts by Engaren   Foto galerie člena Engaren   Click here to Send Engaren a Private Message   Add Engaren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadnbow
Stálý Člen

Karma uživatele sadnbow - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 117

minuly rok sem nekolikrat videl srnky primo u mojeho mista ale nikdy se nastesti nevrhly na kyti (mozna citily ten kristalon schovanej v dutem parezu

Old Post 14-04-2004 v 12:13 PM
sadnbow je offline   Profil uživatele sadnbow   Find more posts by sadnbow   Foto galerie člena sadnbow   Click here to Send sadnbow a Private Message   Add sadnbow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 118

Moje skusenosti my řikaj že srnka se v klidu pustí i do palice
pravda stalo se mi to jen jednou,zato semi často stavalo že ti přes pole projde rodinka prasat a to muže bejt konečna.
4Caballo:Stací namočit nejakej hadr ve vazeline nebo v ty barve a nekam to tam povesit

Old Post 14-04-2004 v 16:18 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nautilus
Nový Člen

Karma uživatele Nautilus - 43% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 17  

Palec dolů Příspěvek č. 119

Tak před 2 lety mi srnky taky ožraly kytí přišel jsem sklízet a co nevidím dvě kytky byly totálně ožráný a ze země čouhaly jen stonky,ale asi jim ty paldy moc nechutnaly protože jsem je našel na zemi takový lehce žvejklý no co ,tak jsem si je vzal a po dosušení mě to i celkem překvapilo!Byly dobrýý:-)))

Old Post 15-04-2004 v 10:26 AM
Nautilus je offline   Profil uživatele Nautilus   Find more posts by Nautilus   Foto galerie člena Nautilus   Click here to Send Nautilus a Private Message   Add Nautilus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Myšak
Stálý Člen

Karma uživatele Myšak - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 120

Ahoj no a nevite nekdo nahodou jak odradit myši a takovy ty maly hlodavce sežrali mi 2 maly kytičky sice sem je už omotal pletivem ale to je jen dočasne řešeni nevite nekdo jek se jich zbavit??? češč

Old Post 19-04-2004 v 08:22 AM
Myšak je offline   Profil uživatele Myšak   Find more posts by Myšak   Foto galerie člena Myšak   Click here to Send Myšak a Private Message   Add Myšak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jqz
Nový Člen

Karma uživatele jqz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 121

Čus a co ty zas... slimáci sice nevim jesli jim to šmakuje (snad ne) ale voni žerou všechno a bohuže se ke svýmu políčku dostanu jen občas (1 za týden i míň) dikes

Old Post 19-04-2004 v 15:20 PM
jqz je offline   Profil uživatele jqz   Find more posts by jqz   Foto galerie člena jqz     Add jqz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radek H
Nový Člen

Karma uživatele Radek H - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 122

já mám nasaděný kytky ve vinohradu v řádku a bojím se nejvíc zajíců,převčerejšky jsem to tam všude ochcal a pověsil starý zpocený tričko.zitra mi stará přiveze vlasy(má matku holičku) tak to tam ještě zabezpečím tím. snad to pomůže. před 2 léty mi to tam ty kurvy ožrali,tedˇ už se nedám..

Old Post 19-04-2004 v 19:41 PM
Radek H je offline   Profil uživatele Radek H   Find more posts by Radek H   Foto galerie člena Radek H   Click here to Send Radek H a Private Message   Add Radek H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mykee
Stálý Člen

Karma uživatele mykee - 27% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 123

jo,jesy mate něgdo na louce a sou tam krtci,tak stačí zapíchnout do země větrník.jaxe vod toho chvěje pooda tak tam nevlezou.a na slimaaky je dobry udělat vokolo kolečko popela.a na srnky a prasata buď plot anebo počůrat a pokakat,či jinej lidskej puch...

vymrdej!!!

Old Post 19-04-2004 v 20:06 PM
mykee je offline   Profil uživatele mykee   Find more posts by mykee   Foto galerie člena mykee   Click here to Send mykee a Private Message   Add mykee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozex
Stálý Člen

Karma uživatele Mozex - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 124

Proti krtkům a myším je dobré do půdy nasypat třeba nehty a vlasy...
Mám chundelatého psa a když ho vyčešu,omotám to špagátem do kuličky a odradí to docela spolehlive zvěř... Tak vyčešte psy,ostříhejte svou hlavu a své končetiny......

Old Post 20-04-2004 v 08:07 AM
Mozex je offline   Profil uživatele Mozex   Find more posts by Mozex   Foto galerie člena Mozex   Click here to Send Mozex a Private Message   Add Mozex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mykee
Stálý Člen

Karma uživatele mykee - 27% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 125

na sllllimáky by taky pomohla krom toho popela třeba sůl...

vymrdej!!!

Old Post 20-04-2004 v 08:28 AM
mykee je offline   Profil uživatele mykee   Find more posts by mykee   Foto galerie člena mykee   Click here to Send mykee a Private Message   Add mykee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokomotiva
Stálý Člen

Karma uživatele lokomotiva - 13% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 126

no hoši nevim, z toho co tu píšete jsem už vyzkoušel skoro všechno (teda kromě těch ředidel) a myslim si že lidský pach zviřata moc neodradí.
Dnešní zvířata už lozí skoro všude a jsou na lidský pach zvyklé.
Takže každý dle svých zkušeností, ale třeba to pochcání tam stejně vydrží jen do prvního deště. Ta sůl na slimáky ta teda funguje, protože to toho slimáka skoro rozpustí, je to sice trochu drastičtější, ale co už.
PĚSTĚNÍ ZDAR

Jdu hulit

Old Post 20-04-2004 v 17:38 PM
lokomotiva je offline   Profil uživatele lokomotiva   Find more posts by lokomotiva   Foto galerie člena lokomotiva   Click here to Send lokomotiva a Private Message   Add lokomotiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mykee
Stálý Člen

Karma uživatele mykee - 27% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 127

nemaj nám žraat kyti...

vymrdej!!!

Old Post 20-04-2004 v 18:12 PM
mykee je offline   Profil uživatele mykee   Find more posts by mykee   Foto galerie člena mykee   Click here to Send mykee a Private Message   Add mykee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zbynek
Nový Člen

Karma uživatele Zbynek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 128

Na bazanty, srnky a prasata plati lidske vlasy. Pomocit to cas od casu okolo pole to taky neni od veci. Slimaci nisnasi sul. pytlik soli vysipej okolo kytek a nemas tam ani slimaky. Na mysi a male hlodavce jsou jedy. Co chcete vic resit?

Old Post 21-04-2004 v 10:11 AM
Zbynek je offline   Profil uživatele Zbynek   Find more posts by Zbynek   Foto galerie člena Zbynek   Click here to Send Zbynek a Private Message   Add Zbynek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2268810 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív