Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak na zvěř?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 42 43 44 45
Autor
Téma 
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 689

Což tohle je neco jinyho. Kolega tam psal povesit do male vysky,z duvodu male vysky to na slunnem miste bude videt. Nerikam ze to nejde. Jde to.. Uz jen podle ty fotky, borec si s tim vyhral..ma tam nejspis i samospadem zalivku pokud dobre vidim. Jenze ty prace s tim.. Šplhat nahoru ve vedrech ktery mas cim dal vic a srazky žádný.tyyy vody..natahat to tam, upevnit kvetinace a kytky pořádně, . Jo verim,ze to pak vypadá slušně.
Pro mě je to proste crazy crazybene 😀 protoze dle mě to zvladne malokdo vypestovat v takovych podminkach neco slusnyho a proto to ani nikomu nedoporucuji.
Na to jak se zbavit zvěře existuje spoustu prevenci..ano riziko tam je pořád, ale netahal bych hned kvuli tomu kytky na stromy 😀 peace

citace:
Původní příspěvek od crazyben


na stromech se pestuje prave protoze to naopak napadny moc neni... po korunach stromu lidi moc necumi a v zeleni pres leto se to i tak ztrati snadno.

A ze z 20l nevyroste nic moc? Projed si par galerek s outama v kyblich

Zkus si to a treba zjistis sam ze to funguje i tady toho je dost... viz. http://grower.cz/forum/image.php?a...26099&size=full

Thomas V.

Old Post 10-03-2019 v 20:17 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 690

Já to neřeším, když už tam někdo půjde tak to stejně uvidí, snad tam nikdo celou sezónu nevleze a v to doufám, je to mladší smrkový les, sem tam nějaké břízy. Smrky celkem nahusto na sebe. Temný les. Vím, že konopí potřebuje hodně světla a Slunce ale já se spokojím s menší úrodou, hlavně ať to jde na kvalitu.

Old Post 10-03-2019 v 20:32 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 691

Já se bavil k tématu 😀 videl jsem toho vic nez si myslis, ale peknou kytku na stromě ve 20L fakt ne. Nemluvil jsem o tom, ze nelze vypestovat peknou kytku ve 20L..mluvil jsem o tom, že je to v prirode zbytecne slozite a pro me blbost v tomto pripade.
Jo sam uz jsem mel ve 25L i vetsi jak 1,5m, nicmene jak jsem psal, je to narocne na zalivku a i na vyzivu, protoze takova rostlina spotrebuje obsazenej dusik i v predhnojenym substratu velmi rychle. Nedovedu si predstavit, ze to mám nekde v prirode na strome.

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Proc by mu ve 20l nemohla vyrůst pěkná kytka? Asi jsi toho viděl ještě málo 😉 kámoš každým rokem v sudech cca 20-25l a kytky 1.5m a výnos paráda 😉

Thomas V.

Old Post 10-03-2019 v 21:07 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 692

neni to slozity, jen se musis starat castejc, do toho to splhani

to je o lennosti Váchy já bych na to byl taky línej.

BTW. 1,5 nakonec vyroste i z 10l a pekna, rozhodne to nemusi bejt zadny chudy koste. Zas takovej problem to neni Ve finale to ma i svy vyhody, kdy mas kontrolu nad tim co ty kytky zerou a nakonec muzes poradne proplachnout... coz v zemi nemas.

Ale souhlas ze v urovni oci, v temnym lese... to asi smysl mit nebude. Do toho clovek musi na 110%

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 11-03-2019 v 13:11 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 693

Tak lennost tam hraje urcitou roli :-D to u mě moc ale ne. Ja už odvozil do přírody desitky kotoučů a vykopal děr.. Je to mrtě práce natož ještě tahat všechno do korun stromu to si ani snad nedokazu predstavit. Na takovej treegrow to chce hodne casu.. Kdyz mas praci, pritelkyni, hokejbal, motorku,.. tak je to jaksi nepředstavitelné. Za mě nejlepsi prevence proti zveri je plot. Bohužel ten nelze pouzit všude, jelikoz pak je to uz napadny az moc. Na jednom fleku, kde už je mimochodem tak 30 kotoučů, plot davam (nejlepe zeleny gumovy ten staci a neni v zeleni tak napadny) a problemy od ty doby se zveri nemam. Pak mam flek, kde plot nemam. Kytky tam jsou tak 2 metry od sebe ve stráni a poslední 2 roky mi minimalne pulku zdecimujou srnky.
Dokonce mě tam navstivili čorky a to byste rekli, ze to je v miste kam nepachne nikdo. Ten čas je opravdu alfa omega k dobre naturegrow sklizni. Kdyz jsem na ten flek pořád chodil driveji, tak jsem tam močil, daval psi chlupy a hadr s naftou a to jsem mel kytky netknuty. Podle mě moč a výkaly udelaji take opravdu dost. No nic ať se vsem daří tento rok a zvěř je veme obloukem. Bát bychom se ale meli spíše toho, že do budoucna bude mene a mene vody.
Peace

Thomas V.

Old Post 11-03-2019 v 18:57 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 694


Takhle nějak jsem to myslel...

Old Post 18-03-2019 v 11:30 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 695


Nebo takhle...

Old Post 19-03-2019 v 05:07 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Austenit
Stálý Člen

Karma uživatele Austenit - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 696

Já už dva roky používám elektronický odpuzovač zvěře a vše OK.

https://www.deramax.cz/deramax-trap...ic-divoke-zvere

navíc kousek od fleku byla chcíplá srna, tak to taky udělalo svoje zřejmě

Old Post 21-03-2019 v 20:40 PM
Austenit je offline   Profil uživatele Austenit   Find more posts by Austenit   Foto galerie člena Austenit   Click here to Send Austenit a Private Message   Add Austenit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 697

citace:
Původní příspěvek od Austenit
Já už dva roky používám elektronický odpuzovač zvěře a vše OK.

https://www.deramax.cz/deramax-trap...ic-divoke-zvere

navíc kousek od fleku byla chcíplá srna, tak to taky udělalo svoje zřejmě


Podobne. Od kedy to pouzivam, nemusim SPEKulovat nad picovin@mi

Old Post 22-03-2019 v 09:45 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 698

Určitě to funguje, ale nevyužiju to. Měl bych divnej pocit.
A vlastně to nepotřebuju.
Dávám to právě tam kde zvěř je, menší šance, že to někdo objeví.Maximálně kmínky jako zátaras nic víc.Dost se mi vyplácí sázet blízko prasečích úkrytů.Brzo z jara je svině fakt opatrná, v květnu už nevraždí na potkání pak teprv sázet :-).Takovým místům se vyhejbaj i pejskaři a houbaři(bacha na břízky a tak).
Pěstování venku je rizikový,víc políček - větší šance.Ale zvěř je to poslední o co bych se bál.

Old Post 24-03-2019 v 20:03 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 699

Je vidět, že ti ještě pole s několika velkýma kytkama ukryté uprostřed roští nezlikvidovala zvěř, která se tam na podzim stahuje 😉 víc políček je sice řešení, ale natahat substrát, jak blbec celý léto nosit vodu, starat se a pak ti to v září zničí zvěř.... Dokážeš si to představit, že 😉 lepší prevence, než dopadnout takto

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 24-03-2019 v 20:42 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 700

Jedno mi zlikvidovala liška.Uprostřed pole si udělala jeden z vchodů(ale další 2 pole v okolí cajk).A přišel jsem o 2 metrovku od srnce(1 z 20). Ale jinak to nestojí za řeč.Zatarasit bezprostřední okolí když to jde.
To že zvěř omylem zničí kytku, je pro mě přijatelný.To že se stane okolí pole neobyvatelný není.Rozumím tomu, že to má někdo jinak. Jsme jiný.
Víc polí-větší šance.Na tom se shodneme.
Září říjen -prasata vegetujou v tuhle dobu někde poblíž sadů třeba, srny přejdou z polí, kde už nemaj kryt ani co žrát v srpnu.Větší problém je srnec, od půlky července asi měsíc je hodně teritoriální a označkuje i pole.
Co by mě zajímalo, odpuzuje i ptáky ?Tuším spíš jo, ale neví to někdo na 100%.

Old Post 25-03-2019 v 05:58 AM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yorkshire
Stálý Člen

Karma uživatele yorkshire - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 701

tabak je tiez dobry natrusit z cigariet. akebo tie ludske vlasy.. a klasika obcurat

Old Post 07-12-2019 v 17:34 PM
yorkshire je offline   Profil uživatele yorkshire   Find more posts by yorkshire   Foto galerie člena yorkshire   Click here to Send yorkshire a Private Message   Add yorkshire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 702

Když jsem se nakvartýroval k prasatům do houští a prostě to musel hodit přímo na stezku kudy choděj, udělal jsem pro ně cestu okolo.A pohoda.
Z pověrčivosti ještě něco od pejska lehce zasypaný hlínou, vystřelený nábojnice a totem s dančím parožím :-) sichr je sichr
S hnojením opatrně , ať jim to nevoní a nezajdou si zarejt.
(A nakonec to letos zas dobře dopadlo, 1,5 kg z tohodle fleku.)

Old Post 09-12-2019 v 20:26 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 703

já pužívám 3tím rokem pachový ohradník a taky vpohodě https://www.na-kuny.cz/pachovy-ohradnik-pena-hagopur

Old Post 16-01-2020 v 09:53 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hruškomet
Stálý Člen

Karma uživatele Hruškomet - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 704

Rozhodně se přikláním k výše zmiňovaný vysokofrekvenční plašičce vysoké zvěře. Fungovala dobře a i z ohlasů a konzultace s myslivcem mám dobrý recenze

Old Post 29-03-2020 v 11:25 AM
Hruškomet je offline   Profil uživatele Hruškomet   Find more posts by Hruškomet   Foto galerie člena Hruškomet   Click here to Send Hruškomet a Private Message   Add Hruškomet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 42 43 44 45  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4678550 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív