Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Taky se vám nadprůměrně zahrívá skřín
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Petr
Nový Člen

Karma uživatele Petr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 5 

Nápad Příspěvek č. 1

Nazdar lidi
Mám svoje dvě skříně už pěkně dlouho ale největší práci mi dalo něž jsem sladil teplotu a vlhkost ve skříni. Možná todle někomu problém vůbec nedělá ale kdybi měl tu skříň co já tak jo já mám totiž skříň tak malou že lampa je od jedný strany ke druhý, ale zase je vysoká 3m. Když jsem jí zařizoval nevěděl jsem jaký koupit ventilátor ke 400W sodíkové lampě nakonec jsem koupil ventilátor saci 320m3/hod umístil jsem ho na strop skříně z boku a dole na zadní stěně skříně jsem vyvrtal asi 20 otvorů o průměru 0,5cm když skřín jede celý den teplota se pohybuje okolo 24,5C°, ale když jí nechám pootevřenou teplota jde rychle nahoru, protože když je zavřená vzduch se docešla silně nasává z dir dole a ve skříni vzniká průvan a skříň se ochlazuje takže jestli někdo řeší stejnej problém můžu akorát doporučit.

G

Old Post 11-01-2001 v 19:32 PM
Petr je offline   Profil uživatele Petr   Find more posts by Petr   Foto galerie člena Petr   Click here to Send Petr a Private Message   Add Petr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Pohodička Dobrá práce Příspěvek č. 2

24 stupňů to mi přijde jako ideální teplota. Jaký jsou přesný rozměry tý skříně? 400W to je docela hodně. Kolik kytek tam dáváš?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 12-01-2001 v 12:14 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr
Nový Člen

Karma uživatele Petr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 3

No skříň má asi 1m2 a mám tam 10 kytek
je to malý ale pro mojí spotřebu akorát a taky to je
nenápadný je to vlstně šatní skříň zvenku neni nic vidět akorát to trochu hučí ted jsem začal dělat ten bubler ale potřeboval bych zjistit jestli je jen na řízky nebo tak se v něm dá pěstovat od semínek Tak zatim

G

Old Post 18-01-2001 v 18:42 PM
Petr je offline   Profil uživatele Petr   Find more posts by Petr   Foto galerie člena Petr   Click here to Send Petr a Private Message   Add Petr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr
Nový Člen

Karma uživatele Petr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 4

A ještě mám na prodej hnojiva od Dutcg formula Grow,bloom,micro tak kdyby někdo chtěl jsou to litrový flašky nebo 1,5l tak se ozvěte

G

Old Post 18-01-2001 v 18:53 PM
Petr je offline   Profil uživatele Petr   Find more posts by Petr   Foto galerie člena Petr   Click here to Send Petr a Private Message   Add Petr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 5

Do teď jsi měl těch 10 kytek v květináčích s hlínou?

Bubbler je ideální na řízky nebo sazeničky, semena je třeba naklíčit jiným způsobem (třebas normálně v hlíně). Jinak doporučuju zasadit do bubbleru až po určení pohlaví.

Hodláš postavit klasickej 15l bubbler z kýble? Kolik jich tam dáš? Tak dva bych viděl optimální.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 18-01-2001 v 20:30 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr
Nový Člen

Karma uživatele Petr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 6

Jo asi dva možná tři ale to už bude tak tak takže řikáš že
do bubleru nemám sázet semínka ale dát tam řízky ok tak díky za radu a ten rostok v bubler by měl mít asi 1,5 EC, a 6 ph nebo ňák tak ja ¨to totiž přesně nevim ale to snad nevadi ne?

G

Old Post 18-01-2001 v 21:38 PM
Petr je offline   Profil uživatele Petr   Find more posts by Petr   Foto galerie člena Petr   Click here to Send Petr a Private Message   Add Petr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr
Nový Člen

Karma uživatele Petr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 7

Jo a ty kýble jsou 10L to snad stačí ne?

G

Old Post 18-01-2001 v 21:41 PM
Petr je offline   Profil uživatele Petr   Find more posts by Petr   Foto galerie člena Petr   Click here to Send Petr a Private Message   Add Petr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

10l je minimum Příspěvek č. 8

V hodně horkým létě a při velkým vzrůstu kytek počítej se zaléváním tak obden.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 20-01-2001 v 13:47 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 9

Petře, za kolik máš to Dutch hnojivo?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 28-01-2001 v 21:17 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1514110 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív