Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Co si myslíte
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Začátečník
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Co si myslíte Příspěvek č. 1

Tahleta kytička má 10 dní a 7 cm, ale nějak se mi nezdá ten stonek, je na můj vkus starašně tenkej. A ty horní dva listy sou starašně tenký (úplně prosvítaj). Mám to pod 20W spořivkou možná moc blízko asi 4-5cm. teplotu ám okolo 28 stupňů.
Je to v poho, nebo mám nějakej problém.

Old Post 27-03-2004 v 08:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ahoy
Stálý Člen

Karma uživatele Ahoy - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 2

Když je ta tvá kytka tak mladá, tak je jasný, že bude mít tenký stonek.Aji když pěstuješ venku budou mít kytky nejdřív tenký stonky.Ale je to podle mě tou 20w, která je dobrá jen na růst, ale i tak je mooc slabá..Zkus vyměnit zářivku, ale zavčas dokud je kytka mladá a ještě může nabrat všechny ty živyny atd.

piss on peace

Old Post 30-03-2004 v 10:29 AM
Ahoy je offline   Profil uživatele Ahoy   Find more posts by Ahoy   Foto galerie člena Ahoy   Click here to Send Ahoy a Private Message   Add Ahoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-03-2009 - co si o tom myslíte ? - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3899210 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív