Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Aladinův Auto Lemon Kix pod širákem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Organika Aladinův Auto Lemon Kix pod širákem Příspěvek č. 1



Ahoj pěstitelé,

rád bych se s vámi podělil o své zkušenosti s pěstováním odrůdy Auto Lemon Kix od Dutch Passion.

Typ: Feminizovaná
Fotoperioda: Autoflowering
Genetika: Las Vegas Lemon Skunk Autoflower
Prostředí: Outdoor
Sativa/Indica: - Sativa
Doba kultivace (od semínka do sklizně): 12 týdnů

Budu pěstovat venku "na divoko" v textilních květináčích s použitím bio substrátu a bio hnojiv. Tato odrůda mě zaujala slibovaným aroma skunku s ovocno-skunkovými tóny a kyselou citronovou chutí s velice silným, dlouhotrvajícím euforickým raušem.
V této diskuzi se budu snažit přiblížit celý proces od výsadby až po sklizeň a sdílet s vámi fotografie. Pokud máte zájem o pěstování této odrůdy nebo jste s ní již měli zkušenosti, neváhejte se připojit a sdílet své názory, tipy a triky, které mi pomohou dosáhnout lepších výsledků.

Díky,

pěstu zdar!

Old Post 14-05-2023 v 20:23 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Den 1. Namočení semen Příspěvek č. 2


Dnes 14.05.2023 - 20:00h Jsem vložil semena (celkem sedm ks) do sklenice s odstátou vodou při pokojové teplotě. Nechám je namočené do rána a než půjdu do práce dám je do připravených Jiffy tablet.

Plán je takový, že až vyleze kořínek, zasadím je do připravených kelímků a předpěstuju na okně (pěkná jižní strana). Až budou mít pár cm, převezu je na vybraná místa a přesadím do textilních květináčů.

Finální místo je také orientované na Jih, s pěkným výhledem v pásu mezi poli.

Substrát: CANNA Terra Professional Plus
Hnojiva: BioBizz - Bio-Bloom, Fish-Mix, Top-Max ad.

Old Post 14-05-2023 v 21:03 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Organika Den 2. Příspěvek č. 3




Tak jsem ráno nechal jiffy nacucat odstátou vodou a vložil do nich semena.

Zatím celkem nuda. Na vzrušující okamžik, kdy vyleze kořínek si musíme ještě chvíli počkat, tak zatím můžeme probrat místo kde budu své holky sázet. Na přiloženém screenshotu satelitní mapy malebné vesničky můžete vidět pás zeleně mezi dvěma poli. Je to místo orientované na jih, bez stromů s celodenním výhledem na slunce. Za to by se nemusela stydět kdejaká solární elektrárna. Zároveň je to relativně bezpečné místo, které není nejvhodnější na procházku se psem atd. Na to jsou okolo mnohem lepší místa.

Old Post 15-05-2023 v 05:58 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alfadogg7
Stálý Člen

Karma uživatele Alfadogg7 - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 4

Super budu sledovat jen tak dal :-)

😎😍

Old Post 18-05-2023 v 17:24 PM
Alfadogg7 je offline   Profil uživatele Alfadogg7   Find more posts by Alfadogg7   Foto galerie člena Alfadogg7   Click here to Send Alfadogg7 a Private Message   Add Alfadogg7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Organika Nález semena z Cannafestu Příspěvek č. 5

Tak tu máme pátek a při zběžné kontrole zatím nic neraší. Zapíchnul jsem je dost hluboko ale všiml jsem si, že se některá nadzvedla, což bude známka toho, že už někde vespodu leze kořínek.

Nalezl jsem jedno semeno z Cannafestu 2018 tak ho tam taky lupneme, ne?

Vlastě jsem ho tam už lupnul ve středu. Nestíhám to sem házet. Dneska jsem na něj taky koukal a kupodivu leze rychleji než ty nový semena. Už jsem ráno spatřil klíček.

Jedná se o Saint OG

Genetika: (Black Domina x OG Kush) x Rolex OG
100% Indica

Co se týká té hlíny tak tu Terru Plus kupovat nebudu. Našel jsem info, že je speciálně pro indoor. Nechápu proč to některý eshopy prodávají v sadě s outdoor hnojivama.

Teď přemýšlím nad plagronem nebo možná něco levnějšího od Agra. Někdo nějaký zkušenosti s Agrem? Někdo si na ně stěžuje pro obsah larev škůdců atd.

Old Post 19-05-2023 v 07:08 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Organika Příspěvek č. 6

Tak tu máme pátek a při zběžné kontrole zatím nic neraší. Zapíchnul jsem je dost hluboko ale všiml jsem si, že se některá nadzvedla, což bude známka toho, že už někde vespodu leze kořínek.

Nalezl jsem jedno semeno z Cannafestu 2018 tak ho tam taky lupneme, ne?

Vlastě jsem ho tam už lupnul ve středu. Nestíhám to sem házet. Dneska jsem na něj taky koukal a kupodivu leze rychleji než ty nový semena. Už jsem ráno spatřil klíček.

Jedná se o Saint OG

Genetika: (Black Domina x OG Kush) x Rolex OG
100% Indica

Co se týká té hlíny tak tu Terru Plus kupovat nebudu. Našel jsem info, že je speciálně pro indoor. Nechápu proč to některý eshopy prodávají v sadě s outdoor hnojivama.

Teď přemýšlím nad plagronem nebo možná něco levnějšího od Agra. Někdo nějaký zkušenosti s Agrem? Někdo si na ně stěžuje pro obsah larev škůdců atd.

Old Post 19-05-2023 v 07:11 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8845830 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív