Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Lionhead
Stálý Člen

Karma uživatele Lionhead - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 33  

Palec dolů Příspěvek č. 65

To JÁ kdybych našim řek že hulim...fotr by to možná vzal, ale matka by me ZABILA!!! (a to myslim DOOPRAVDY) jsem asi nejmladší člen GROWERu (tak teď nevim jestli to mam napsat)...a je mi...13...okay...tak je to venku...Teď mi to semínko dost slušně klíčí, ale nevim jak z fotra vymáčknout 200 na lampu (halogen) a matka má pořád starosti co je to to moje "semínko"...

P.S.: Cigáro nebo chlast bych do huby nevzal, ale Ganja... to je moje

P.P.S.: Žijeme aby jsme hulili...hulíme aby jsme přežili...

P.P.P.S.: Doufám že sem vás tim nerozhodil nebo tak něco (tim mym vjekem)

BIG THANXXX GOEZ TO : HoumBoj, Al-Ban (ěsli ještě žijou ;-) )

RESPECT & PEACE to all!!!

Old Post 22-01-2002 v 19:14 PM
Lionhead je offline   Profil uživatele Lionhead   Find more posts by Lionhead   Foto galerie člena Lionhead   Click here to Send Lionhead a Private Message   Add Lionhead to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lionhead! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 66

lion : Myslim, ze ses prvni, komu ten halogen doporucim ...

Old Post 22-01-2002 v 19:46 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kutor
Nový Člen

Karma uživatele kutor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 14  

Upozornění ? Příspěvek č. 67

No ja si myslim, ze ked sa chcete priznat rozhodne to urobte samy od seba,bez toho aby na to dosli oni samy skor ako im to povies.Povedz to este pred tym a tvoje slovo ma este aky taky vyznam, ale ako nahle ta niekto bonzne alebo ty na to nejak samy dojdu,tvoje slovo ma nulovy efekt (ziadny vyznam)..
A inak ja nemam problem dojst domov max.zhuleny, mne to vobec nevadi a ani to nejak nezistia (stacia kvapky do oci) a vedet sa ovladat, ovladat si stav, a este sa dobre pritom pobavis, jak ty oni trepu nejake picoviny a ty si maximalne na sracky (a navyse nic netusia)

Old Post 22-01-2002 v 21:25 PM
kutor je offline   Profil uživatele kutor   Find more posts by kutor   Foto galerie člena kutor   Click here to Send kutor a Private Message   Add kutor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

cesta dohody Příspěvek č. 68

2 psycho (a vlastne proc ne i pro ostatni ):
Pokud se da s rodici komunikovat alespon v tom smyslu, ze poslouchaji, co rikas a nevedou pouze hluchy monolog, coz takhle: Kdyz se divas kolem, vsichni doma uzivaji drogy: rano se nakopnou kofeinem/teinem, k tomu se prida zdibec nikotinu. Po obede alkohol (pivo) - ten se ostatne v koncentrovanejsi forme zneuzije vecer s prateli. Do toho opet nikotin. A tobe prece cigara smrdej, kafe nechutna a alkohol ti A) nikde neprodaji B) stejne ti je z nej akorat blbe. Takze sis nasel neco, co ti je blizsi. Vetsinou nasleduje argument, ze to je neco jineho. Inu, proc ne. Kdyz je to jine, ba dokonce ne tak skodlive, nerkuli primo zdrave, nebot ty sve drogy uzivaji s mirou a rozumnem, proc neprestat spolecne? Jak mas vzdorovat te hrozne drogove zavislosti, kdyz Te rodina nepodpori ? No a jako takova podpora je prece uplne nejlepsi vlastni priklad . Pokud na navrh nepristoupi s tim, ze zavisli nejsou , tak takhle prece argumentuje kazdy fetak. Takze jste na jedne lodi. Tady by mohli rodicove zacit neco chapat nebo tusit. Pokud se domluvite, ze drogy ne, je vyhrano. Protoze bez drog to proste nejde. Nejen ciga, kafe, caj a alko, ale i cokolada ci pripitomely TV serial (ted me jeste napadl sex, ale to uz je podpasovy). A pak uz staci jenom upozornovat, ze ty si svou cast zavazku plnis - coz lze, neni-liz pravda ? na rozdil od ... viz vyse. Najdi si (a vytiskni) kratky vycet rizik jednotlivych drog - je tady toho dost. Zapomen papir - nenapadne - tak, aby byl precten. Jsem si jist, ze po dost kratkem case dojde minimalne k tiche dohode o toleranci, zvlaste, pokud si s tvou mirnou pomoci uvedomi svou rostouci podrazdenost atd. - symptom neuspokojeneho navyku.
Je mozne, ze rodice vytrvaji a zbavi se navyku na nektere skutecne nebezpecne drogy. Nebyl bych tim prilis preqapen, pokud jsou, jak pises, ochotni z vlastni vule venovat dost casu a osobni iniciativy pro Tvou zachranu. V takovem pripade musim gratulovat: malokomu se podari vratit svym rodicum jejich starost, lasku a peci - a zlepsit tak qalitu jejich zivota...

Je to lepsi zakladna pro vzajemne pochopeni a toleranci, nez lhostejnost, ustici do postoje 'kdyz chces, tak si treba scipni'.

Mejte se pekne a myslete na to, ze vasi blizci jednaji v dobre vire a ve strachu o vas zivot.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 23-01-2002 v 09:29 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psycho
Stálý Člen

Karma uživatele psycho - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 69

Tak šéfíci, byli jsme v tom káčku.
Nejenže jsou tam lidi inteligentí, ale navíc vážně ví o čem mluví a neříkají info ala blesk atd. Výborně jsem si popovídal (asi nejlíp v životě....:-) ). Neřekli, že marihuana je cesta do pekla !!!/tak jak mi to řek obvodní lékař, kterýmu to naši taky naprášili!!!!/. Dokonce mi řekli (resp. řekla nějaká moooc milá psycholožka), že neni nic na tom, dát si jointa s kamarádama o víkendu a tak,ale že je největší píčovina dát si jointa ráno, v poledne a večer 10...(což jsem věděl i bez ní, ale hůř se to dělá). Řekla : "To máš jako s jídlem, který máš rád. Když ho jíš jednou za měsíc, tak se na něj těšíš jak malý dítě, ale když ho jíš pořád, tak už je to fakt humel a nedá se to vůbec žrát!" (což jsem věděl taky, ale jak řikám, něměl jsem žádnou motivaci hulení omezit.) . Naši aspoň ví, že v nejbližší době neskončim ne kedře a že se nebudu prodávat na hlaváku kvůli další čárce do buchny. Musim změnit názor na drogový centra....Nejsou tam žádný doktůrci s plášťema atd...Dneska jsem měl prostě dobrej den. Na to že předevčírem jsem měl den nejhorší, tak to ujde.............:--))))

Old Post 23-01-2002 v 20:12 PM
psycho je offline   Profil uživatele psycho   Find more posts by psycho   Foto galerie člena psycho   Click here to Send psycho a Private Message   Add psycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psycho
Stálý Člen

Karma uživatele psycho - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 70

Jo, ale něco jsem nedodal: táta řek, že jakmile zjistí, že jsem se toho svinstva ještě někdy dotknu, tak mi
1)ihned zabalí kufry
2)zpřeráží ruce (aby se mi to hůř neslo)
3) -"- nohy(abych nemoh odejít :-)

(bod 2 a 3 jsem si vymyslel, abych to nějak zlehči... jinak je doopravdy odhodlanej mě vyrazit z domu!!!)

(teď jsem samá sranda, ale před dvěma dny mi moc do smíchu nebylo....dokážete si to snad představit)

Old Post 23-01-2002 v 20:18 PM
psycho je offline   Profil uživatele psycho   Find more posts by psycho   Foto galerie člena psycho   Click here to Send psycho a Private Message   Add psycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Uff...klidně ti helpnu jak budu moct Příspěvek č. 71

Když sem todle téma otvíral, netušil sem že mě tu něco tak šokuje jak příšpeček od psycha!
to psycho: já ti fuck držím všechny palce u nohou a kdybys potřeboval ňák helfnout s maturou tak mi dej vědět já tu ještě nákej materiál mám. (Aj,Čj,Biologie,Zemák)sem z gymplu. Fuck to není problém sem z Prahy a sem na vejšce to by rodičům nemělo vadit esli se budou nák pídit
Teď by to chtělo je poslat znova k tý psocholožce a ta jim osvětlí že to vlastně vůbec nejni tak v hajzlu jak to oni viděj!(paradoxně dělám zitra zkoušku z psychologie tak sem zvědav..)Drž se!

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 23-01-2002 v 20:35 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 72

to psycho

No to je prima,ze to tak zatim dopadlo.Ted je to na tobe.
Drzim ti palce a jenom takovou malou poznamecku jak ti Cpt.Pierre nabizel tu pomoc jako ze ma pro tebe...."nejakej material"....a dale ze...."fuck"...to neni problem....sem z Prahy.....
No ja nevim,ale v te situaci jakou ted prozivas....hlavne opatrne pred otcem,protoze kdyby se to domakl....napred drogy a ted zase tohle....

Tak jo opatruj se a hodne stesti.

ojooojjjjj ted sem si to asi u Cpt.Pierra pekne posral...no nic...ale kdyz ja sem se ted tak hezky vyhulil...ze je mi to vlastne uplne jedno..........

Piškot @ like @ high

Old Post 24-01-2002 v 13:27 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Cho,chóóóó Příspěvek č. 73

Teď si mě fuck rozesmál!!!K4you
To psycho:Myslel sem opravdu pomoc s maturou.

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 25-01-2002 v 01:30 AM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šebík
Stálý Člen

Karma uživatele Šebík - 15% PěstitelskáKarma uživatele Šebík - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 46  

Zdraví Příspěvek č. 74

Musim rict, ze tuto thema nabralo fakt dost hustej smer.

2 Psycho. Mam radost, ze jsi se nasel. Myslim, ze tvoje vlastni strachy o tebe sameho a tvoje vule je to hlavni na celym tom pribehu. To je desne dulezity umet si rict co clovek vlastne chce a ty si to rict umis. Staci uz jen za tim cilem jit (i kdyz je to nekdy pekelne tezky - to znam A je dulezity, ze te maj radi rodice. Uvidis sam, ze az jim predvedes, ze nejsi uplne vymastenej, a ze huleni je v poho, az udelas maturu a dostanes se na vejsku a tam se vklidu udrzis - rodicove z toho budou mit radost a nebude jim uz tolik vadit, ze si i obcas das jointa.

Rodicove zkratka chcej mit z deti neco poradnyho. Ani se sam nedivis, ze to bylo tak jak bylo. Je to kvuli tomu, ze jsi jim nepredvadel vlastne zadny vykony, co by je ujistovaly o tom, ze z tebe neco bude. A pak navic zjisti, ze fetujes ( a kdyz to hulis rano, v poledne a vecer, tak to podle me je fet - stejne jako cigarety ci chlast) tak se jim fakt neni co divit.

Podle me je nejdulezitejsi duvera. A to uplne vsude a temer za jakoukoli cenu. Kdyz budou vasi vedet, ze jsi slusne vychovanej a dobrej clovek, kdyz uvidej, ze z tebe neco bude; uvidite sami, ze se vam pak bude rodicum daleko snadnejc rikat, ze hulite a bude se vam rikat lip uplne vsecko. Nejni nad cisty svedomi .)

Pisu to tady proto, ze me treba matka skoro nezna, ponivadz ted studuju v Pragu, domu jezdim malo a nic nevypravim. A kdyz jsem pak o Vanocich sedaval po vecerech v POHODE, tak se me pak matka s ustaranyma ocima ptala, jestli nahodou nezacinam mit problemy s alkoholem a byla chudera uplne vydesena. nespala a cely noci se tim trapila. Uplne zbytecne. Stacilo s ni o tom mluvit. Takze se mi zase akorat potrvrzuje to, ze nejdulezitejsi je komunikace mezi lidma at si rika kdo chce co chce. Howgh.

PS: Psycho - drzim pesti abys nasel silu se nevzdat, az ti ta priprava k maturite uplne nepude a az budu priste hulit, tak za tebe dam praska. Cuves

....šajni tuna prima zoncna...

Old Post 25-01-2002 v 17:11 PM
Šebík je offline   Profil uživatele Šebík   Find more posts by Šebík   Foto galerie člena Šebík   Click here to Send Šebík a Private Message   Add Šebík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psycho
Stálý Člen

Karma uživatele psycho - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 75

Lidi, nemá už cenu psát o tom, co se dělo, protože by to bylo zbytečný a o ničem....Čím víc se člověk maže v h..., tím víc smrdí....

Ale:
Děkuju Pánu Bohu, nebo nějaké vyšší moci, ža se stalo právě to co se stalo. Já sám jsem věděl, v čem jsem, ale neměl jsem tu sílu to zabrzdit.Stal se průser a já za něj upřímně děkuji, protože se začaly věci řešit:

Teď o mě máma ví úplně (doopravdy!!!) všechno. LSD,THC, MDMA....A teď jsem si teprv uvědomil, že tyhle věci nepotřebuju!! (nebyl jsem zase žádná smaha - za dva roky 15 XTC, 4 tripy....). Ale já ty věci nebral kvůli poznání, ale kvůli zábavě!!! Když jsem jí řekl, všechno, tak ze mě spadl kámen, něco jako brouk na prsou!! Cítil jsem v hlavě pocit jak na tabletě a v břiše pocit klidu jak po jointu, jestli chápete, jak to myslim. Uvědomil jsem si , že lidská psychika nepotřebuje "berličky". A že do těch stavů se můžu dostat nechemickou cestou. Taky jsem mámě řek, že se do maturity trávy nedotknu, a ona řekla, že až odmaturuju, tak si dá jointa se mnou!!!. Zjistil jsem, že se nic nevyřeší samo, že to , čeho jsem se bál není tak velkej bubák , jak se zdá. Poprvý za mejch 18 let jsem se s tátou bavil jako chlap s chlapem. Táta zas neví o jinejch drogách, ale jemu už to nemusím říkat, protože vím, že on by to přes srdce nepřenes, a taky jsem si slíbil, že už nebudu dělat věci, kvůli kterejm se mu nebudu moc dívat do očí!!! Máma mi schválila jednoho tripa za rok, když jsem jí to vysvětlil. Ale já ani nevim, jestli se budu potřebovat radit! se svym mozkem na týhle látce. Věřim, že by mi to mohlo pomoci, ale vím, že když bych k tomu neměl spravnej přístup, tak mi to uškodí víc, než si teď dokážu představit.

Teď mi připadá, že se na svůj dosavadní (feŤáckej!!!) život dívám jakoby odněkud z výšky. Mám zase nějaký sny, o který jsem se připravil sám, tím, že jsem zneužíval blahodárných účinků konopí. Kamarád mi k tomu všemu napsal :

TO CO SE TI STALO BY SE TI PŘIHODILO DŘÍVE ČI POZDĚJI, PROTOŽE
ZÁKON KARMY JE NEVYHNUTELNÝ A NIKDO MU NEUTEČE A STEJNĚ VŠICHNI
SHNIJEME V PEKLE...... ALE NA DRUHOU STRANU MŮŽEŠ BEJT RÁD ŽE TO
PŘIŠLO DŘÍVE NEŽ POZDĚJI PROTOŽE ČÍM DÝL BY TO POKRAČOVALO TÍM BY
TO BYLO HORŠÍ...

Ještě před týdnem bych to možná nepochopil (vlastně bych to pochopil) ale neuměl bych s tím správně naložit.

A já jsem se nevasral na kamarády, jak by někoho mohlo napadnout. Dneska jsem se s nimi sešel, a řekl jim, na čem jsem. Hulili přede mnou jointa, a já POPRVÉ v e svém životě na něj neměl chuŤ!!!!! (Omlouvám se za používání vykřičníků, vím že je to projevem nevyrovnané osobnosti).

Ještě by se dalo napsat tolik věcí, ale už vážně nemá cenu dál psát...

Chtěl bych poděkovat všem, kteří sledovali to co jsem tu psal, a pomáhali mi vyjádřenou podporou. Teď bych Vás chtěl jen poprosit, aby jste se k tomu, co jsem napsal vůbec nevyjadřovali. Myslím, že to tak bude lepší z mnoha různých důvodů. Nikdy jsem si dříve nepředstavoval, jakou sílu může dát jeden člověk druhému . Nyní jsem odhodlán, dát strakonickému krizovému centru určitý sponzorský dar na zakoupení vybavení, atd.. atd....Vím, že ničím jiným než tímto a vděkem jejich službu pro mne nevynahradím. Vím, že tu milou paní potěší, k čemu jsem se dobral, ale pro mě by to nebyl patřičný projev vděčnosti. Když můžu něco udělat, tak to udělám. Protože nebít jich, tam možná za rok smažím peří!!! A i když jsem si vždycky říkal, že do toho bych se nedostal, tak jsem k tomu určitě směřoval.

Pro všechny kdo pochybují:
Marihuana není nebezpečná a lidskému duchu je přínosem, avšak nebezpečný je život , jaký se s ní dá žít, tak jak je tomu u každé jiné drogy!!§

Nyní už se nikdy nechci vracet k tomu, co bylo dříve, a proto o tom už nebudu psát.

PS: Víte co je absurdní, že ještě před týdnem jsem viděl svou budoucnost takovou, že bych se jednoho rána jistě probudil v kriminále. Teď si připadám jako nepopsaný list papíru, a dám si "zatraceného majzla" , komu dovolím co na něj napsat, a budu se snažit ze všech sil, abych pisatelem byl převážně já sám. Ještě před týdnem jsem chtěl dodělat školu a začít žít, i když pravda by byla, že bych začal pomalu umírat. Teď je mým snem jít na vysokou školu a studovat psychologii. Už jenom z toho důvodu (i když třeba sobeckého) , že žiji mezi lidmi a s lidmi budu muset umět jednat a ten kdo to dokáže, ten dokáže všechno. Hlavní je jen chtít, vydržet a nepolevit.

......Hodně mých znamých si myslí, že jsem se zbláznil, ale já vím, že je tomu právě naopak, ale nechám je při tom, co si oni myslí, neboť časem pochopí, že jsou to oni, komu život utíká před očima. Myslí si (tak jako jsem si myslel já) že teď právě žijí, ale v duchu ví, že o tom ten život není. A já bych jim chtěl pomoci, ale vím, že teď musím nejdříve pomoci sám sobě, a také vím, že až budu schopen pomáhat , tak to bude těžší, než by to bylo teď.

Ještě bych chtěl apelovat na lidi (ale nechci , aby si ti, kterým to patří mysleli, že si o sobě myslím, že jsem nějaký znovuzrozený spasitel) , kteří hlásají proti této společnosti a proti konzumu atd..., a přitom žijí životem, jaký jsem popsal, že to co právě dělají je jenom konzum a podpora téhle společnosti.

Snad už poslední věc: Pokud se vám zdá, že čím víc toho vykouříte, tím víc to posílí vašeho ducha, brzy se dostanete do stadia, že to co činíte způsobuje praví opak(a vy si toho BUDETE VĚDOMI), avšak již nebudete schopni sami se ze svého "biče" vymanit (a budete si proto něco nalhávat). Pak se nebojte požádat o pomoc, protože nemusíte mít štěstí jako já, a ta pomoc nemusí nikdy přijít.

Ještě.....už ne.

Old Post 27-01-2002 v 16:07 PM
psycho je offline   Profil uživatele psycho   Find more posts by psycho   Foto galerie člena psycho   Click here to Send psycho a Private Message   Add psycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 76

Souhlas s tvrzenim, ze tvoje osobnost je znacne nevyrovnana. Chce to hlavne klid, v pohode zit, neco delat a postupne si plnit sve sny.

Cim vetsi si delas cile, tim vice potom boli pripadny neusech. A cloveka s tvoji osobnosti dvojnasob.

Jinak LSD si vetsina lidi bere pro pobaveni a ne kvuli poznani( ?? ).

Old Post 27-01-2002 v 17:22 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenMary
Stálý Člen

Karma uživatele GreenMary - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 77

Tak toho se musím chytit. Že si lidi berou LSD čistě pro zábavu? Jooo??!! A proto to tady na tomhle špinavym světě takhle vypadá!!!! Lidi, co berou drogy jako drogy nezkončí nikdy dobře. Ale lidi, co chápali drogy trochu v jiným rozměru, nikdy nedojdou k nějaký závislosti! Je to přece úžasná možnost poznat něco opravdu fantastickýho!! Můžete bejt přece průzkumníky a poznávat a překračovat hranice svojí mysli. Můžou vám odkrýt věci, o kterých jste nikdy nečekali, že je uvidíte.
TO ŽE SE TRIPY ŽEROU PRO ZÁBAVU ukazuje, kam se tahle společnost sere a že normální teenager už nedokáže hledat a ani NECHCE hledat zábavu někde jinde než v drogách. DROGY jsou všechno- filosofie(ganja), poznání i rituál, jen prosim nee ZABAVA!!!!! Po tom ta generace vypadá jak vypada. Pátek večer a oni hledaj dealera, aby se "pobavili", protože je je už nebaví třeba chodit krmit kachny nebo vyrazit do lesa. Nebo si hrát se psem. Vyjít s kámošema na pifko nebo prostě jen tak sednout k bedně, zahulit a povídat si o politice..
Obyčejný věci dělaj život. Obyčejný věci dělaj zábavu.

To sem se zase vybil.... nebo vyblil?

Sbohem.. GM

Člověk by neměl strkat nos do chyb jiných lidí,
do toho co udělali nebo neudělali.
Spíše by měl přemítat, co on sám udělal nebo neudělal..
...GreenMary...

Old Post 27-01-2002 v 23:13 PM
GreenMary je offline   Profil uživatele GreenMary   Find more posts by GreenMary   Foto galerie člena GreenMary   Click here to Send GreenMary a Private Message   Add GreenMary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Tenhle thread mě dojímá a to jsem docela otrlec. Příspěvek č. 78

Využiji tudíž své vlastní slabé chvilky a protože se ti teď , Psycho, nějakou dobu čas možná trochu povleče, posílám básničku na cestu. Je jí tak patnáct let, psal jsem jí v Austrálii a prdel je, že mi od té doby ubylo jedenáct zubů. Tak zatím...

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 28-01-2002 v 06:12 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Ooops, nějak mi to ulítlo bez básničky, sorráč. Příspěvek č. 79


Bezzubý úsměv.

Odchlípnu prstem roletu a škvírou pozoruji svět.
Zalitý sluncem směje se mi do očí.
Chvíli naň hledím s nechutí a pak se stáhnu zpět,
nevěřím, za chvíli se to otočí!

Tak, jako vždycky! Život je mizera.
Na chvíli uvěříš, dáš ruce dolů,
prásk, v zubech se šklebí mezera
a před očima tančí nohy stolů.

Jako zajíc jsem se zpátky drápal,
dychtivý smýt palčivou urážku.
Roztrpčen záští útoku, aniž bych život chápal,
vstával jsem jen pro další porážku.

Mládí je nemoc, která sama rychle přejde,
není k ní třeba ani lékaře.
Jednoho dne z ní prostě sejde
a člověk kouká stáří do tváře.

Bezzubý úsměv, krásný ve své hrdosti,
směje se každému dnes do očí.
Navyklý neustoupit tvrdosti,
nevěřím, věci se vždycky otočí!

Bezmezně věřím jenom sobě,
cítím svou sílu znovu vstát.
Najdou ji jednou se mnou v hrobě,
bezzubý kostlivec se nepřestane smát!

Za roletou se začínají čerti ženit.
Takhle tě poznávám, starý soupeři,
na stará kolena se těžko měnit,
dej mi jen vteřinku, už letím ze dveří!

Běžím si lijákem a vidím tvoji tvář.
Leskne se v kalužích, s ní první blesky.
Déšť duhovou dal svatozář,
sluníčko nakukuje, za chvíli bude hezky!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 28-01-2002 v 06:15 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šebík
Stálý Člen

Karma uživatele Šebík - 15% PěstitelskáKarma uživatele Šebík - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 46  

Palec nahoru hooops. Příspěvek č. 80

Za takovou básničku
posílám ti karmičku ;-)

....šajni tuna prima zoncna...

Old Post 28-01-2002 v 10:13 AM
Šebík je offline   Profil uživatele Šebík   Find more posts by Šebík   Foto galerie člena Šebík   Click here to Send Šebík a Private Message   Add Šebík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9254540 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív