Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 49

mnoo, tak já to mám celkem fpoho, tatík hulí nejenom se mnou, a máti slíbila že si dá koláčky (vona nesnese kouř, ale vodnici se už naučila) A s tatíkem je to celkem fpoho. Dycky je to sranda... Naposled do mě začal jebat neskutečnym způsobem, že jsem anarchista. Mnoo, a jinak je to okey, doma pěstuju, máti mi to touhle dobou zalejvá (jsem out of home) a nemam ani skříň. Mam to norm u zdi a mam tam pověšený světlo... tetička (máti sestra) za mládí hulička (na vysoký) ale ještě jsem jí neukecal aby se mnou špeka dala... Ale měla nějakej old scool model, tak mi ho dala, sice to nedalo, ale stejně to cenim (bylo to 5 let starý)

Mějtese, Štěpík...

Old Post 31-12-2001 v 15:44 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenMary
Stálý Člen

Karma uživatele GreenMary - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 50

Když jsem řekl mojí puritánské mamince, že hulim, dvě hodiny brečela, jako by mi zbejvalo pouze 5dnů života. Nebo jako bych měl aidu nebo raka... hrozney zážitek.
Kdyby se to dozvěděl otec, tak bych zůstal na ulici.

Joo někdy se prostě lhát musí. Dobrá lež je totiž často lepší než krutá pravda...

Aloha... GM

[Edited by GreenMary on 03-01-2002 at 09:51 AM]

Člověk by neměl strkat nos do chyb jiných lidí,
do toho co udělali nebo neudělali.
Spíše by měl přemítat, co on sám udělal nebo neudělal..
...GreenMary...

Old Post 01-01-2002 v 16:06 PM
GreenMary je offline   Profil uživatele GreenMary   Find more posts by GreenMary   Foto galerie člena GreenMary   Click here to Send GreenMary a Private Message   Add GreenMary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Obecné hmm Příspěvek č. 51

Moje řeč. Sice je fakt, že takhle lhát rodičům, je dost na prd, ale někdy to může být ta lepší možnost. Co se týče mamky tak tu na to tak nějak postupně připravuju (myslím, že to i tak nějak tuší), ale dozvědět se to táta, tak končim na chodníku. Zatim je to v poho, ale rodičům to plánuju říct až budu mít vlastní bejvák.
Ale stejně, jak znám tátu, tak ten se mnou i potom alespoň měsíc nepromluví.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 02-01-2002 v 22:20 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malasorte
Stálý Člen

Karma uživatele malasorte - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 52

Každej má sice jiný rodiče, ale podle mě je nejlepší to na ně ve vhodnou chvíli vybalit se všemi klady i zápory. Já jsem to měl fpoho, jelikož má babička trpí reumatismem a mastí z konopí si pomáhá od bolesti.(Kytky má na zahradě mezi slunečnicema :-)) Jinak si myslím že nejhorší je když na to rodiče přijdou sami nebo jim to někdo napráská.

Old Post 03-01-2002 v 16:45 PM
malasorte je offline   Profil uživatele malasorte   Find more posts by malasorte   Foto galerie člena malasorte   Click here to Send malasorte a Private Message   Add malasorte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

S chutí vám do toho vstupuju. Příspěvek č. 53

Zdá se, že co rodina, to individuální průběh problému. Rád bych to nějak srozumitelně shrnul.
Nejlepší lhář je ten, kdo říká neustále pravdu!
Svět chce být klamán!
Posel špatných zpráv je kamenován vždycky!
Co je dnes nepředstavitelné, dá se uskutečnit pozítří!
Není kam chvátat, když dělal Bůh čas, udělal ho hodně!

Mohl bych pokračovat, ale není kam. Pravda je všechno, čemu věříme, každý nás řeší stejný problém jinak. všichni to vyřešíme, všichni umřeme. Jsem dlouhá léta sirotek a proto se mě téma "Jak ochcat rodiče" vždycky bolestně dotýkalo. Teď bych ho pro danou chvíli shrnul slovy Johna Lennona:

Je mi jedno jak to uděláš
Je mi jedno jak projdeš tmou
Každá cesta je dobrá
"What ever gets you through the night!"

Kdo nehulí s námi...!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 03-01-2002 v 18:54 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonnoror
Nový Člen

Karma uživatele Tonnoror - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 13 

Re: neni to sranda Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od Roman Dirda
Když má někdo matku hysterku a tatu alkoholika,může se třeba stát,že na něj zavolají policajty(a to beze srandy).Ty jim to vysvětlíš rozumně,ale oni chtějí mít svýho hodnýho synáčka bez návyku na tu strašnou DROGU i za cenu že ho to odnaučí ve vězení.Největší sranda ovšem je,když policajti rodičům řeknou ať si to vyřeší mezi sebou a krabicu ganjy si ani nevezmou.To pak mám pocit že i cajti jsou lidi(a někdy moc hodní).


neco podobnyho sem mel doma:-), otec chlasta jak cisterna a matka je silena hysterka...a kdyz to zjistili, tak nejdriv me chteli poslat na leceni a pak chteli volat policajty, nakonec mi dali ultimatum, ze se to dozvi este jednou a fakt to udelaj, pak volali do poradny pro rodice, na naky protidrogovy leceni atd.:-))

Old Post 03-01-2002 v 21:20 PM
Tonnoror je offline   Profil uživatele Tonnoror   Find more posts by Tonnoror   Foto galerie člena Tonnoror   Click here to Send Tonnoror a Private Message   Add Tonnoror to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tonnoror! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i_oNe
Stálý Člen

Karma uživatele i_oNe - 4% PěstitelskáKarma uživatele i_oNe - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 107 

Dotaz Jenom jedno: Příspěvek č. 55


"Pravda může být někdy neomalenost."

just i_oNe

Old Post 03-01-2002 v 23:30 PM
i_oNe je offline   Profil uživatele i_oNe   Find more posts by i_oNe   Foto galerie člena i_oNe   Click here to Send i_oNe a Private Message   Add i_oNe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

to all Příspěvek č. 56

No vidim pratele,ze to mate nekteri opravdu tezke.
Co se tyka mne tak jsem to mel celkem v pohode.
I kdyz uplne v pohode taky ne.Vybalil jsem to narovinu hned v zacatcich.Proste jsem si oblibil konopi a ostatni se s tim musite vyrovnat....anebo nemusite.....to se taky stalo.Ale nebylo to tak hrozne.
No ale me bylo dvacet kdyz jsem zacinal.Takze zase trochu jina situace jako napr. u sestnactileteho studenta.
Muj nazor je,ze jsou "rodice" kterym je to lepsi opravdu nerikat a snazit se to utajit.Pokud nejste kuraci "everyday" tak se to s pomoci Visinu a trochy filipa v hlave da celkem utajit(aspon do doby dospelosti).Ale musite davat opravdu pozor a ne mit faju a vonavy pytlicek v kapse bundy na vesaku v predsini.Nezapomente,ze vsechny zeny jsou od prirody velmi zvedave .....skoro vsechny.Maji to proste v sobe.Takze bacha.
No ale zase na druhe strane.....Vam kterym jeste neni ani 18 let....ja nevim,ale neni to trochu brzo?....ja vim,ze to chutna....ale rozhodne byste to nemeli kourit casto,protoze s kazdym jointem ztracite kus detstvi.Po kazdem silnejsim jointu se dal a dal vzdalujete od toho kluka kterym prave jste.....uz nic nebude jak byvalo....pokud hulite pul roku tak to jeste nevite,ale po delsi dobe to asi zjistite.No nic to je na Vas.Hlavne si neudelejte problemy z frajeriny a navadenim od hloupych kamaradu.VY ponesete nasledky na cely zivot a ne oni.Oni budou v pohode,ale VY mozna ne....fakt bacha....nenechte se vyprovokovat pred holkama k blbostem.Vzdycky chladnou hlavu a nohy v teple.Protoze nakonec muzete skoncit se svyma problemama sami a ostatni budou hrat roli "mrtveho brouka".A vam nezbyde nez si zaplakat a pak si dat toho jointa presne toho ktery VAS kvuli VASI blbosti dostal do sracek.Muj pripad to nastesti neni ale znam takove clovicky a je mi jich lito a proto nechci aby tam byli i ostatni.
Proto hulte s rozumem pokud to teda jde....

Piškot @ like @ high

Old Post 05-01-2002 v 12:07 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Palec nahoru .... Příspěvek č. 57

Na tom něco je.....................K+4Y!

[Edited by Setth on 05-01-2002 at 05:37 PM]

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 05-01-2002 v 16:06 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Dětství.... Příspěvek č. 58

Souhlas s Piškotem. Je mi 22 a původně sem kouřil proto abych si prodloužil dětství protože sem s tím takové zkušenosti měl ale postupem času si říkám že mi nějak dětství uteklo právě díky hulení ale je to možná jen tim tlakem a rostoucí odpovědností s přibývajícím věkem.Doufám.....
P.S. Nic sem doma o hulení samozřejmě neřek(sem prostě měkejš) a dochází mi, že když to tak šlape už těch 6 let tak to měnit nemusím.Zatím.
Staré známé všeho s mírou je u hulení obzvlášť pravda.
Mějte se.

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 21-01-2002 v 12:45 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam13
Stálý Člen

Karma uživatele adam13 - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 68  

... Příspěvek č. 59

nooo ja sem to vyresil nasledovne : vsechno to zacalo gdyz sem ve trinascti zacinal kourit ... do 15ti to matka nevedela (ziju jen s matkou) pak to zjistila pokousela se mi to nak vymluvit a pak to stejne vzdala hulim asi od 15ti. jednou se me zeptala jestli sem skousel "marijaaaaaanku" ja sem rek ze jo a ona ze je to DROGA a ja ze ne ze je to jako chlast ale ze chlast je horsi nak to snesla Asi pred trema mesicema sem nanetu narazil na Grower.cz a uz sem zacinal planovat svoji skrinku nejdriv sem dostal od kamose kyticku a dal sem ji na skrin prisla mama a prej ze tady mam marijaaaaanku ja ze sem dostal darek a od ty doby je to jaks taks OK ted ji mam ve skrini a je to jeste vic ok ............ vochcavani neuznavam ale fakt je ze nekdy je to docela potreba preju fsem maximum stesti a pevny nervy

Prs: hlavne kdyz se da s rodicema mluvit

mozna je to malinko zmateny ale pred 10ti minutama som dal brcko

Don´t drink and drive - Smoke and fly! ! ! - ;o) .... moje stránky http://edyyyy.wz.cz a ještě druhý (ty sem dělal úplně sám) http://aidam.wz.cz

"Ikdyž se ti omylem dostane do mozku kulička trhaviny s rozbuškou - neztrácej hlavu!"

Old Post 21-01-2002 v 14:42 PM
adam13 je offline   Profil uživatele adam13   Find more posts by adam13   Foto galerie člena adam13   Click here to Send adam13 a Private Message   Add adam13 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele adam13! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psycho
Stálý Člen

Karma uživatele psycho - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 33 

Organika peklo na zemi Příspěvek č. 60

Noo...lidi, kdybych to měl tak lehký jako nekteří z vás.Bude mi devatenact. Kouřim trávu tak 2.5 roku. Poslední rok docela dost, až jsem se dostal do stadia, kdy jsem hulil pořád. Přestal jsem se učit atd... Když jsem se tak nějak probral a uvědomil si, že mi ve škole teče do bot, tak jsem kouření omezil na minimum, a začal jsem zachraňovat co se dalo. Bylo mi to prd platný, a tak, když naši zjistily mý známky, tak sedli do auta a vyrazili do školy. Tam jim jedna profesorka řekla, že jsem zřejmě narkoman(v tom případě jsme škola narkomanů). Před rodičema nemělo cenu nic zapírat. Řek jsem jim to narovinu, tak jak to je. Trochu to nerozdejchali. Teď jsem zamčenej v byťe, rodiče obvolávaj různý protidrogový centra a příští týden plánujou, že mě odvezou do nějaký léčebny. Zejtra du k psychiatrovi, dneska jsem byl na celkovym vyšetření. Když jsem začal trávu obhajovat, tak mě neposlouchali, že jsem prej nemocnej člověk a že se musim léčit. Četli v Blesku příznaky drogový zavislosti : Vaše dítě se vám jí bude snažit obhajovat, bude říkat, že je léčivá. atd..atd..
Tak před rokem mě táta nachytal jak hulim.Řek jsem že to bylo podruhý. Tak mě tak zkopal, že jsem byl uplně vyřízenej. Proto jsem od tý doby hulení tajil. Momentálně jsem na tom hůř, než kdyby mě zmlátil. Pořád mi předhazujou memento. Já řikám, že nejsem žádnej perníkář, v životě jsem to nezkusil a mam z toho strach. Nezabírá nic. Uvidim, jak se to všechno vyvrbí.
A nejlepší na závěr: Když táta obcházel mý nej. kamarády, jestli náhodou nekouří taky, a nebo jestli neví od koho to mam, tak řekli, že jim to vozim já z Prahy. A přitom já jsem o nich neřek ani slovo, a když se ptali, kde to beru, tak sem řek, že to v životě neřeknu.
Už chápu, proč všichni říkaj, že až půjde do tuhýho,tak se na mě kamarádi vyserou.
Teď je můj jedinej cíl, vrátit se do školy, dohnat učení a odmaturovat. V životě jsem se neučil a vim, že teď bude těžký začínat, ale vim, že když budu chtít, tak tu školu s přehledem udělám. Dřív mi byli přednější kamarádi, teď , když skoro žádný nemám, tak jediný co mi zbejvá je škola. Ale problém je v tom, že naši mě chtěj dát na půl roku do tý !!léčebny!!! a pak mě chtěj dát na učňák. A když nebudu chtít, jít se léčit, tak mě nechají zbavit svéprávnosti.
Píšu to sem, aby si z toho někdo moh vzít příklad (ale vím, že ty , pro který je to určený, to stejně vážně brát nebudou, tak jako já).
Hulení neni život, ale jen jeho zpestření. Škoda, že na všechno přicházim až tak pozdě.
Mrzí mě, že mi už rodiče nic nevěří, ale já bych si asi taky nic nevěřil. A mám strach, že teď si něco jenom namlouvám, a že až se vrátim do školy, tak to povedu zase stejně.
No, taky jsem se nějak rozepsal...Ale v hlavě se mi teď honí tolik myšlenek, že je to na celou knížku.
Nejvíc mě ale štve, že za všechno si můžu sám, a nemůžu to ani v duchu na nikoho svádět. To už je špatný. Ale věřim tomu, že za rok si na to ani nevzpomenu:-)

Old Post 22-01-2002 v 11:46 AM
psycho je offline   Profil uživatele psycho   Find more posts by psycho   Foto galerie člena psycho   Click here to Send psycho a Private Message   Add psycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 61

tenhle thread uz nejakou dobu nesleduji, ale ted jsem ho otverel a zrovna na prispevku piskota. zaujal mne natolik, ze dostava karmu...

je videt, ze stale jeste jsou nastesti taci, kteri to vsechno vidi realisticky... Kteri vidi jak svetlou, tak temnu stranku veci...

proste k++++++

Old Post 22-01-2002 v 15:40 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 62

to Walhalla
Jsem rad,ze se ti to libilo.


to psycho
No clovece moc ti tu situaci nezavidim,ale pokud mas opravdu pocit ze to dokazes tak do toho jdi hlava nehlava!!!Na huleni momentalne musis zapomenout.Ale tu skolu dodelej nebo toho budes litovat jako ja.Ten napad s ucnakem je sice hezkej ale vykasli se na to a tu skolu dokonci.
Zkus se s rodicema domluvit a hlavne v takove situaci neobhajuj travu tim jak je z ni dobra mast nebo teply zabal apod.Oni nechteji ze sveho syna narkomana a na tom jim asi nejvic zalezi.Nekterym rodicum proste nevysvetlis ze existuji mekke a tvrde drogy atd.Pro ne jsou to proste DROGY a to je to ZLO o kterem porad mluvi v TV a pisi v TISKU.Takze jim asi nic nevymluvis.Byt tebou omezim to a dam si majzla aby me pri huleni nikdo nevidel a dokoncil bych tu skolu.
Tak se opatruj.

Piškot @ like @ high

Old Post 22-01-2002 v 16:17 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psycho
Stálý Člen

Karma uživatele psycho - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 63

Tak dneska byli naši v K-centru. Přišly totálně vyřízený.Byli tam přes tři hodiny a rozebrali tam celý rodinný vztahy, moje dětství atd... Nic víc mi neřekli, a zejtra v devět tam jdu zase já.Vypadá to, že jsou tam inteligentní lidi, protože tátovi rozmluvili aspoň tu léčebnu (sláva!!! - myslíte si vůbec, že existuje nějakej léčebnej program na odvykání marihuanové závislosti?Podle mě kdyby o to tatík moc stál, tak mě šoupnou někam do Dobřan,kde mě narvou práškama a vylezu s pěnou u huby.... ). Tak sem zejtra napíšu, jak to dopadlo. Ale zatim to stejně neni nic moc, protože teď se ze mě všichni snaží vyhnat drogu/satana. Budu jim muset říct, že do matury na jointa ani nesáhnu, ale po maturitě si ubalim takovýho laufa, že se z toho po.... Bude to krutý, ale aspoň mam motivaci. Možná že je dotlačim k tomu, že když dobře odmaturuju tak ho vodpálim s nima.................

..............no už zase trochu fantazíruju.

Old Post 22-01-2002 v 18:39 PM
psycho je offline   Profil uživatele psycho   Find more posts by psycho   Foto galerie člena psycho   Click here to Send psycho a Private Message   Add psycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 64

psycho : Naprosto te chapu a soucitim s tebou. Proste ver, ze se vsechno spatne v dobre obrati.

Ver si a zacni se ucit. Matura je pro tebe nejlepsi vychodisko.

Poreferuj o navseve toho centra, docela by me to zajimalo.


[Edited by marc on 22-01-2002 at 07:53 PM]

Old Post 22-01-2002 v 18:50 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6284710 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív