Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička Tak jo, jak to dopadlo s nasima.... Příspěvek č. 33

Tak tady to nejak zhruba popisu. Nase jsem s hulenim seznamil zhruba kdyz me bylo 16 a ja byl poprve na mistrovskych kurzech v Brne (JAMU).Pres jednoho kamarade jsme se dostali poprve k huleni.A ja byl z toho tehdy tak moc nadsenej, ze jsem okamzite jakmile jsem dorazil domu, ve dverich stojic s filmovkou nejakych listu,nasim oznamil ze jsem poprve zkusil teda tu travu a ze je to moc dobre a ze to proste budu kourit Nevim,rekl jsem to tak bezprostredne, ze me ani nenapadlo myslet dopredu, ze by to vubec takhle v pohode nemuseli vzit.A oni na to ze no tak dobre, ale hlavne at prej se pres to nedostanu k tvrdym drogam, coz jsem slibil ze jasne...pohoda... Trochu odbocim, ono je to taky mozna trochu tim, ze mi rodice jsou profesionalne hudebne zalozeni, maji tudiz za sebou pestry kalici zivot jako muzikanti (myslen alkohol Tim padem, to je ma domnenka, ze tyhle veci ohledne mekkych drog maji sami zmapovane,diky casopisum a hodne otevrene se o tomhle normalne bavime.No a zpatky....Tak ze po tom mem prijezdu.Tatik odesel hrat a ja zustal s maminou sam doma a ona, tak ze by to teda rada zkusila, ze za jejich mladejch let tohle nebylo atd... Ja jsem se jen zaradoval a ze pujdu ubalit jednoho specka.Tehda jsem to vubec neumel, bylo to ostatne dva tydny po tom,co jsem si poprve zahulil ze? Jeste ted si vzpominam jaxem slozite manipuloval s nejakou prupiskou a sanzil se nejak ubalit jointa hehe... No a tak jsme to teda odpalili a mamina pekne popotahovala s dodatkem ze to smrdi jak bolave nohy nebo kdyz se pali podrazky a zacli jsem kecat a resit a resit a resit...No byl to docela dobrej mazec, jeste si vzpominam ze nejak padl navrh,ze dame particku sachu a dodneska nevim jaxe sachy samotne premenily v damu No a pak dlouho nic, s nasima jsem nehulil ale oni vedeli a tolerovali to bez jakychkoliv problemu.Behem let jsem postupne zacal zjistovat ze ma mladsi segra (ted ji bude 18) taky nasla tohle poteseni a nekdy prinasela i dobre modylky, do toho i muj mladsi bracha (bude 17) to same v blede modrem a tohle vsechno vyvrcholilo tesne na konci prazdnin v hromadnou hulbu.Popis zhruba takto: cely srpen jsem byl v Holandu s orchestrem a pri prijezdu domu jsem mel tyden pred odjezdem do Finska na studia, kde jsem ted v soucasnosti.Posledni rozluckovy vecer RODICEversusSYNATOR.Bracha se Segrou nekde venku a ja z nasima sam.Neco lehce vypito, pocumovani na TV a pokec.A ja mel porad v hlave to, ze mam jeste z Holandu v supliku schovanou bilou vdovku.A porad jsem myslel na to co s tim bude kdyz zitra odjedu do Finska a tam se mi to brat moc nechce...tak jsem jen jemne nahodil, jestli bychom si nedalil jedno poradne brko na rozloucenou a nasi na sebe mrkli a ze teda jo.Tak jsem to sel slavnostne ubalit, ne ted si vzpominam, ze jsem si rekl ze to ubalim pred nema,at je to proste na rovinu a at vidi co a jak...neni co skryvat.A takovy ty dotazy ri baleni...hmmm pekne kurva pekne, kde ses to naucil, a odkad to mas atd... No srandy kopec!!! Zapaleni jointika, vune se rozlezla po celem byte, do toho prichod brachy a segry..a to byl nejvetsi zasek, ja, mamina a tatik uz pekne vycazeni a bracha se segrou naprosto zasekli ve futrech s dotazem...vy tady hulite???? No to snad neni mozne, ja se na to... atd... No a konec uz nemusim dopisovat...probehla jeste nasledna spolecna kurba, a muzu rict ze to byl jeden z mych nejkrasnejsich veceru s moji FAMILY. A casto rad na to vzpominam, kdyz tady ve FINLANDU nekteri ani nevedi co to MARIJUANA je a kdyz je mi trocha smutno a doufam ze to taky nebylo naposled.... Jo a pardon!!! trochu jsem se ted asi vypsal co?

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 12-12-2001 v 17:10 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schle
Stálý Člen

Karma uživatele Schle - 0% PěstitelskáKarma uživatele Schle - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 47  

Pěkné Příspěvek č. 34

Pěkné, moc pěkné, gratuluji a můj největší hlubokosklon tobě a zvláště pak tvým rodičům.

Schle

Old Post 12-12-2001 v 19:57 PM
Schle je offline   Profil uživatele Schle   Find more posts by Schle   Foto galerie člena Schle   Click here to Send Schle a Private Message   Add Schle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Obecné Nedivim se Příspěvek č. 35

No to je přímo idylka ani se nedivim, že se ti styska po dalšim rodinnym jointikovi. A to že ses tak rozepsal vůbec přece nevadí od toho tu G je... Napadlo mě že bych to moh doma vybalit na Ježíška, ale bojim se abych tím nezkazil rodinnej večer (a taky možná svůj dosavadní život tak úspěšnej v očích mojí mum).Proti hovoří hektická doba vánoc, ketrá na matku dost doléhá, ale sou to svátky klidu a peaceu tak nevim. Já si chci ale svou skříň přinést domů od kamoše co nejdřív!!!!

Old Post 13-12-2001 v 14:19 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crap
Stálý Člen

Karma uživatele crap - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 36

Takovýhle problémy jsem já nikdy neměl. Mí rodiče jsou naprostý kokoti. Kolikrát jsem přišel domů namol a ani jednou ani stín podezření.

Keep smoking

Old Post 13-12-2001 v 14:26 PM
crap je offline   Profil uživatele crap   Find more posts by crap   Foto galerie člena crap   Click here to Send crap a Private Message   Add crap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mirax
Nový Člen

Karma uživatele Mirax - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 6 

Palec nahoru Příspěvek č. 37

No ja osobne sem si s mamou zahulil (dala si dva pavy a ze prej "nic moc" ) a od ty doby pohoda jazz.Vono zahulit si v klidku ve svym pokoji,poslechnout fajn muziku a sezrat lednicku ma taky svoje kouzlo) .....proste to strasi generaci nejak vysvetlit!

Ganjalife .....no crime,just fun & lifestyle .....so do what you want!!!

Old Post 13-12-2001 v 23:34 PM
Mirax je offline   Profil uživatele Mirax   Find more posts by Mirax   Foto galerie člena Mirax   Click here to Send Mirax a Private Message   Add Mirax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomasino
Stálý Člen

Karma uživatele Tomasino - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 48 

Pohodička TO: Cpt. Pierre Příspěvek č. 38

Můžu ti říct, že ti docela rozumim. Měl jsem něco podobného doma, naši dneska už nějakou tu dobu vědí že hulim, ale taky to nebylo jednoduchý, ale proběhlo to asi následnovně. Hulil jsem na škole a domů chodil kolikrát pěkně na kaši a taky jsem dostával sodu, že chlastám a já nevim co ... bylo mi to líto, ale bál jsem se přiznat pravdu právě proto, že jsem si zatvrzele myslel, že mě naši normálně vyděděj, když se dozvědi, že hulim. No viděl jsem to jako normální peklo .... no a jednou se stalo to, že jsem přišel domů zkouřenej jak motorový prase a máma mi zase začala dávat sodu, ať se na sebe podívám jak jsem zlitej. Něco jsem jí odpověděl a ona najednou, že ze mě netáhne alkohol, tak co že to se mnou vlastně je?????? No a bylo to .... sedl jsem si s ní a všechno jí to řekl. Po našem rozhovoru bylo sice peklo ... naši mě chtěli vyrazit a já nevim co všechno, nazvali mě feťákem a bylo. Nicméně já byl moc, takže jsem si šel lehnout a druhej den jsem jim řekl, že s nima chci večer mluvit s oběma. Byl jsem hezky v pohodě nezkouřenej a proseděli jsme společně skoro 4 hodiny a vedly dlouhou debatu na téma hulení. A stalo se to, čemu bych nikdy nedokázal uvěřit a to to, že naše jsem přesvědčil o tom, že nejde o nic špatného, že přesně tak jako někdo pije alkohol nebo kouří cigára nebo si třikrát tejdně dává bůček tak já si prostě občas zahulim ... musel jsem jim odpovědět na docela dost otázek, ale prostě to klaplo a je bylo vymalováno ... dneska jsem v pohodě, protože naši vědi, že mám super práci, že jsem v klidu jako každej normální člověk a jen si prostě občas zahulim to je všechno a byly časy, kdy jsem si mylsle, že kdybych to našim řekl, tak mě zabijou ...... oni rodiče nejsou vždycky tak špatný, jak si myslíme a kdo už by nás měl víc chápat než právě naši rodiče zkus to promyslet, nemyslim si, že by tě máma zabila, když se dozví že hulíš .... pokud jsi jinak v pohodě a nejsou s tebou doma problémy, tak si myslim, že to vezme docela v klidu .... záleží na tom, jak jí to podáš a už se nebudeš muset bát, že až se na ní podíváš těma zarudlejma bulvama, že tě zase zprudí tak hodně štěstí

Take a peace with Joint!

Old Post 14-12-2001 v 10:52 AM
Tomasino je offline   Profil uživatele Tomasino   Find more posts by Tomasino   Foto galerie člena Tomasino   Click here to Send Tomasino a Private Message   Add Tomasino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Palec nahoru Příspěvek č. 39

2 Tomasino,

jo tak nějak to asi bude...
ale přece jenom někteří mají tak zatvrzelé názory, že je těžké uvěřit tomu, že by se s tím měli smířit.
Moje mamka například byla vždycky ve všech věcech dost otevřená a tak jsem jí jednou vykládal, že jsem zkoušel trávu a jaké to bylo... no já jsem byl v té době na vojně, takže mimo kontrolu... a jenom jsem slyšel, ať si dám pozor a ať radši přestanu, ne že by mi to přímo zakázala, ale nebylo to ono ... No a pak jsem si zasadil inkognito na zahradě kytku, a když byla tak metr a půl vysoká (byla celkem nenápadná v rohu zahrady mezi ovocným stromovím), mamka na mě: cože to je za kytku tam u potoka ? Že to je jenom takový pokus, ale věděla že to je konopí a myslím že už dlouho, takže mi jenom řekla: no ať na to nepřijde tata. Tak jsem v tom koutě vždycky sekal strávu a všechno tam robil, aby se tam tatík nedostal a nedostal . A pak jsem objevil Grower a už jsem o tom začal hodně mluvit doma, ale vždycky jenom před mamkou nebo bráchou .. Pak jsem si postavil skříň a přišla mi sodíkovka a už to začalo, v odlehlém pokoji, který se neobývá jsem to všechno zapojil a už to jelo. Mamka už je v pohodě, už mi kytičky občas i zalije a já v pěstírně pěstuju kromě dvou skančíků i petržel...
Akorát otecko žije v přesvědčení, že dělám nějaký experiment s tropickými rostlinami a taky že jo a důsledek ? Výborný modýlek
Je to pohoda, ještě tak zpracovat mamku od přítelkyně a je to vychytané .. musí pochopit že občas si zapálit není nic špatného... a není nic lepšího, než přátelé s kolujícím jointíkem ...


mějte se

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 14-12-2001 v 12:29 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Pohodička Příspěvek č. 40

2 Tomasino:
Takle nějak si to představuju do budoucna ale myslim, že ještě nenadešel ten správnej čas.Doma se mnou problémy nejsou to je v poho.Matka je bývalá kuřačka (malá) to je taky další mínus, páč má ke konzumaci jakéhokoli
kouře odpor a 'už to nechce nikdy vidět'.A hlavně moji rodiče sou hrozný sportovci!!!!!

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 15-12-2001 v 11:03 AM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomasino
Stálý Člen

Karma uživatele Tomasino - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 48 

To: Cpt. Pierre Příspěvek č. 41

To musíš vědět nejlíp ty sám, kdy bude ten správnej čas jim to říct. Jediný co je jistý je to, že to nemůžeš tajit do nekonečna .... a uvidíš sám, že to projde v pohodě, tak jako všude jinde ... prvotní reakce sice nemusí bejt úplně o.k., ale pak o tom budou přemýšlet a uvidíš sám, že si to přeberou po svym a je to ..... budu ti držet palce

Old Post 15-12-2001 v 16:40 PM
Tomasino je offline   Profil uživatele Tomasino   Find more posts by Tomasino   Foto galerie člena Tomasino   Click here to Send Tomasino a Private Message   Add Tomasino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

----------- Příspěvek č. 42

Moji rodice se s tim ze hulim nesrovnali zrejme do dnes.Pro mamu je hasis stejnej jako herak a vysvetlovani nema cenu.Rekl jsem jim to normalne bez toho ze by me nekdy vydeli na plech.Nevzali to.Nicmene po nekolika mesicich vzajemneho mlceni se rodice postupne umoudrili a do huleni me alespon nekecaji.Ja si bydlim v klidku sam, mam svoji pestirnu, zahulim si kdy chci, ale pred rodicema proste zhulenej nebejvam. Ne ze bych se jich snad bal, to ne, ale proc je zbitecne drazdit, takhle jsem spokojenej ja i oni :o))))))

End

Old Post 15-12-2001 v 19:20 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charles
Stálý Člen

Karma uživatele Charles - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 39 

rodice Příspěvek č. 43

muj nazor na rodice je ten,rici pravdu,ale musis to rici,kdyz je na to vhodna chvile ne v dobe nejakeho stresu,hele,oni se to stejne jednou dozvedej jako u me s kourenim cigaret,zezacatku jim to vadilo,ale ted uz stejne vedi,ze s tim nic neudelaj.
u marihuany je to trochu jiny oni si mysli,ze marihuana je takovy meziclanek na tvrdy drogy,ale to neni zadna pravda a to jim taky musis rict.
Ja jsem hlavne argumentoval,ze marihuana je zdrava.Ja mam modrou na alergii,to sem jeste travu nehulil,a kdyz hulim,tak ji nemam a tohle moje mama vidi a nehlede na to,ze je zdravotni sestra a uz si neco o marihuane precetla.

Old Post 16-12-2001 v 17:01 PM
Charles je offline   Profil uživatele Charles   Find more posts by Charles   Foto galerie člena Charles   Click here to Send Charles a Private Message   Add Charles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crap
Stálý Člen

Karma uživatele crap - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 44

To s tim přechodem na tvrdý je blbost. Na tvrdý přejdou lidi, kerý k tomu maj sklony. Je jedno jestli přejdou od piva, cigár nebo přímo. Lidi co tvrděj že tráva je mezičlánek asi nepřemejšlej.

Keep smoking

Old Post 18-12-2001 v 07:53 AM
crap je offline   Profil uživatele crap   Find more posts by crap   Foto galerie člena crap   Click here to Send crap a Private Message   Add crap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Crape, Příspěvek č. 45

říkáš to sice s dobrým úmyslem, ale stejně trochu zmateně. Nemyslíš, že všechno mezi naším narozením a smrtí, je jenom mezičlánek? A všimnul jsi si, že kdekterý hňup má potřebu věci kategorizovat, paušalizovat a pak z nich vycedit své vlastní formulace? Pro tebe to asi nebude zrovna mezičlánek na cestě k héru, ale zato to klidně může být mezičlánek na cestě k moudrosti, rovnováze a světu o jakém sníš.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 18-12-2001 v 20:52 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Obecné To znám Příspěvek č. 46

Tak trochu chápu tvůj problem. Já mám doma něco podobnýho. Co se týče toho hulení, tak mamce bych to snad nějak vysvětlil, ale kdyby se to dozvěděl můj táta tak mě vyhodí z baráku skrz zavřený dveře. Ještě štěstí, že to je námořník a že je právě na moři. Otázkou je co dělat až přijede. Jinak je lepší chodit domů nezhulenej, protože to co by pak mohlo následovat opravdu za to nestojí. O tom Visinu jsem už slyšel a plánuju si ho časem koupit. Takže hulení zdar...

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 18-12-2001 v 21:34 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tobex
Stálý Člen

Karma uživatele tobex - 55% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 47

Vo mne to rodice vedi, ale horsi je to na intru - 2x podminecny vylouceni, doma se to vysvetlit da, ale ve skole tezko, ted mi hodne pomahaj kapky.

Old Post 27-12-2001 v 22:03 PM
tobex je offline   Profil uživatele tobex   Find more posts by tobex   Foto galerie člena tobex   Click here to Send tobex a Private Message   Add tobex to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tobex! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
satan
Nový Člen

Karma uživatele satan - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 14 

zhuleny doma Příspěvek č. 48

ja taky strasne nerad ochcavam sve rodice ale kdybych jim rek ze hulim tak bych to asi neroschodil.mi rodice jsou dost staromodni a jen proto ze jim nejakej debil v televizi rekl ze trava je droga,tak jsou pro ne hulici fetaci.ale alkacem se sjizdeji a vubec je to nesere ze je to horsi "droga" nez huleni. no kdyz prijdu domu tak jenom reknu ahoj a hupky dupky do pokoje.zatim to vychazi

SKUNK is GR8

Old Post 30-12-2001 v 22:44 PM
satan je offline   Profil uživatele satan   Find more posts by satan   Foto galerie člena satan   Click here to Send satan a Private Message   Add satan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0032880 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív