Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Palec nahoru [rodice] Příspěvek č. 17

Moji rodice to pochopili tek nejak sami. Nejdrif jsem si na zahradce zasadil par kyticek do parniku. Jednou pridu a uz byli fsude mozne na zahonech zasazeny [zlatej deda] Chvilku to tam rostlo pak sklizen.... Celou dobu delali fsichni jako by se nic nedelo. Fsichni vedeli co to je a dokonce mi i zalejvali. Jakmile jsem mel fpokoji plny flasky huleni tak jim to tak zaclo dochazet... A hle matka na me jednou vytahla ze mam nejaky cerveny voci! Co prej mi je? Tak jsem jen odpovedel ze jsem si dal brcko s kamaradem a vod ty doby je to uplne v cajku...

foosball

Old Post 02-12-2001 v 12:38 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

Není to tag lehký Příspěvek č. 18

Vy co to můžete říct svejm rodičům to jste teda f pohodě.Já gdybych to řek tatoj tag ten by to pochopil ale moje matka by to nigdy nepřežila a proto je musim dá se říct taky ,, ochcávat,,.Já vim není to správný , hlavně proto že mů otec je faqt dobrej,ale matku bych faqt vyměnil.No ale ted k tomu ochcávání , většinou když sem nahulenej tag si asi tag deset minut před tím než du domů nakapu do wočí oční kapky Visine a to tě zbaví efektu ve vočích.No a pak už jenom doma pozdravit moc nedejchat a jít rychle do pokojíčku.toť fše.Cau Houm

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 02-12-2001 v 13:04 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobby Digital
Nový Člen

Karma uživatele Bobby Digital - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 3 

mamas&papas Příspěvek č. 19

Neviem ked som bol mladsi (na gympl)i furt sme delili v skole a pohoda .....maximalne Visine. Ked som sa vracal domou vecer z vonku po milonTriciatom bongu tak som si dal Visine a mal som oci jak namalovane ...(zato do reci mi moc nebolo..) Neskor som to mame nasupu povedal ze try roky hulim SEM TAM mrišu (HOHOHO) to bolo ....tak rok-dva trvalo kym to mamas stavila a vdnesnej dobe je to pohodicka ...usetrilo mi to vysvetlovacky ako: mamas pride s prace a akurat sa na balkone zabijam s jointom... tak to iba:Ahoj jak bolo v praci kuc-kuc a vseco je oky. Ide oto ze ked vidia ze nesji kokot (pevne verim) tak ti nemaju co vycitat ,aj ked vedia ze delim SKORO kazdy den (to ze som 3xdenne na kašu uz viac ako 4 roky penamentne to asi nevedia..) TAK ZE VISINE ..ALEbo RADSEJ NEHRAT DIVADLO... STOJI TO ZATO!!

Old Post 03-12-2001 v 00:01 AM
Bobby Digital je offline   Profil uživatele Bobby Digital   Find more posts by Bobby Digital   Foto galerie člena Bobby Digital   Click here to Send Bobby Digital a Private Message   Add Bobby Digital to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shorty
Nový Člen

Karma uživatele Shorty - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 12 

Pohodička Příspěvek č. 20

Za prvý si myslim,že jezdit zhulenej,nebo vožralej je totální kokotina,se smrtí si fakt nezahrávám.A jak ochcávám rodiče.Zásadně nechodím hned po jointovi.Skuste je někdy poslouchat zhulenej,fakt hustý kecy.Jinak klasika Kapicky.Hulim tak tři hoďkyp než se s nima vidim.Jinak matka to ví kdyz jsem to v patnácti vybalil ze uz hulim 2 roky tak se psychicky zhroutila fakt to nepřekousla.Otec docela jo.myslím že on jedinej ví kdy jsem zhulenej a kdy ne,ale ňák to neřeší,narozdíl od matky.Kdyby jí to zase došlo že laufuju tak bydlim pod mostem.Občas člověk lhát musí.Toď můj názor.

Old Post 03-12-2001 v 13:42 PM
Shorty je offline   Profil uživatele Shorty   Find more posts by Shorty   Foto galerie člena Shorty   Click here to Send Shorty a Private Message   Add Shorty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juleni
Stálý Člen

Karma uživatele juleni - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 21

Podla mojho nazoru ocne kvapky mozu vyriesit podstatnu cast problemu. Moji fotrovci nevedia, ze kurim, ale mamka uz nieco sipi. Vedia o tom, ze som to uz skusal, ale netusia, ze pokial oni pozeraju TV, ja si vo vedlajsej izbe robim ganja party. Kazdopadne potom uplatnim ocne kvapky. Nemyslim si, ze byt v pritomnosti rodicov vyficany je az take neprijemne. Mne sa to celkom lubi.Su to super srandovni ludkovia a rad ich vykureny pocuvam, ked sa rozpravaju o ich kazdodennych starostiach a radostiach. Sem tam nieco zapotim (aj ked je to niekedy odveci) a v duchu sa celkom dobre zabavam (samozrejme len v tom najlepsom zmysle slova).
Zatial sa nechystam im hovorit, ze kurim dost casto, necham tomu proste volny priebeh a ked usudim, ze je na to vhodna prilezitost (alebo ked mi jednoducho na to pridu), potom s nimi hodim rec.

2Cpt. Pierre: Asi som ti velmi nepomohol, ale dufam, ze ani neuskodil...

2Shorty: Totalna blbost je jazdyt ozraty. Na jazdenie v stave ganjoveho opojenia mam vsak uplne iny nazor. Velmi rad jazdim vykureny (a jazdim velmi casto a taktiez velmi casto som vykureny) a paci sa mi to. Viem si tu jazdu uplne precitit a prave v tom stave pocitujem ovela vecsiu zodpovednost a jazdim opatrnejsie ako ked nie som zhuleny (a nie je to len moj nazor). Samozrejme ten, kto sa nevie poriadne kontrolovat, nemal by v ziadnom pripade sadat za volant.

* GanjA RuleZ *

Niektoré drogy nie sú zakázané preto, že by boli nebezpečné, ale sú nebezpečné preto, lebo sú zakázané.

Old Post 03-12-2001 v 15:28 PM
juleni je offline   Profil uživatele juleni   Find more posts by juleni   Foto galerie člena juleni   Click here to Send juleni a Private Message   Add juleni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

OK Příspěvek č. 22

Chce to presvedcit rodice, ze huleni neni horsi nez alkohol. Chce to snahu a trpelivost. Ja lhat nemim a pokud lzu tak to kazdy na me pozna(zvlaste rodice) a proto sem rozhodl to s nima probrat, ukazat jim nezavisle materialy, filmy, atd. Ted mam doma kytky a je to fpoho.

Old Post 03-12-2001 v 17:45 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schle
Stálý Člen

Karma uživatele Schle - 0% PěstitelskáKarma uživatele Schle - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 47  

vochcat? Příspěvek č. 23

Kloním se k variantě všechno ven ať to stojí co to stojí. Průser je když na zo přijdou sami a nebo jim to někdo cvrkne. Když jsem začínal neptal jsem se a sadil do rodiného skleníku, to už je pár let, vysvětlil jsem klady a zápory a rodičové pochopily. Není na škodu odhadnout nakolik se dá s rodiči v tomto vyjít - otec má zelený zákal, tak užívá medicinálně :-), Takže se pokuste na to jít třeba takhle.

Schle

Old Post 03-12-2001 v 19:21 PM
Schle je offline   Profil uživatele Schle   Find more posts by Schle   Foto galerie člena Schle   Click here to Send Schle a Private Message   Add Schle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

S pravdou ven!? Příspěvek č. 24

S pravdou je to jako s lacinou holkou. Všichni ji chtěj mít, ale nikdo se k ní potom nechce znát!

Nejlepší lhář je ten, kdo říká pořád pravdu.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 03-12-2001 v 20:47 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dagga
Nový Člen

Karma uživatele dagga - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 2 

Pohodička Ganja a rodice Příspěvek č. 25

Moje máti byla vždycky v pohodě. Nikdy sem jí nic netajila a máma mi taky nic nebrala.Když byla mladší taky se prý k ňákýmu tomu jointu dostala, takže poho. Hulení jí nikdy nevadilo spíš si myslim naopak. Postupem času( a jejího věku) se, ale všechno změnilo. Najednou byla nevinná kytička ďábel a máti chytaly psychózy a začala mi dokonce ganju ZAKAZOVAT. Se mnou je to ale těžký, a než abych jí něco namlouvala, tajila a podobný hovadiny, stála sem si za svým. Tak sem s ní ztrávila hodiny a hodiny v hovorech H, den co den. A výsledek ? Dneska je už celkem v klidu. Nemůžu říct, že by byla to co kdysi, ale aspoň už uznává, že alkáč je větší sračka a že s tim požíráním mozkovejch buněk ( a jinech nesmyslnejch výmslů amerických petrochemiků, průmyslníků a vneposlední řadě zkorumpovaných vládních funkcionářů) to asi taky tak horký nebude. Prostě se mně naučila tolerovat i s tím věčným oderém ganji a tak vlastně i tu kytičku. A zbytek rodiny - nemůžu si stěžovat- starší ségra si už taky občas zahulí a babička? Tak ta vážení je the best of grower a to bez prdele. Jelikož už nebydlím doma, ale skříň mám ještě tam, stará se mi o kytičky jako o vlastní. A co z toho plyne- ŠIŘTE OSVĚTU VŠUDE KDE TO JDE - TA KYTIČKA NÁM ZA TO STOJÍ !!!!!!!!!!!!!!!!

Dagga

Old Post 04-12-2001 v 11:55 AM
dagga je offline   Profil uživatele dagga   Find more posts by dagga   Foto galerie člena dagga   Click here to Send dagga a Private Message   Add dagga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Palec nahoru Neni treba ochcavat..... Příspěvek č. 26

Ja to vyresil taky tak, ze jsem je postavil pred hotovou vec a bylo to naprosto v poradku.Dneska uz to dopada tak,ze i moje mladsi segra a bratr kouri a ve finale kdyz je cas se zkourime uplne vsichni vcetne maminy a tatika....Neni nad rodinou pohodicku :-)

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 04-12-2001 v 18:39 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paras
Nový Člen

Karma uživatele paras - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 8 

Palec nahoru Příspěvek č. 27

Fakt je nejlpsi kdyz o tom vedi to pak muzete rict s klidem cao Visinum (zbytecna starost)

Old Post 04-12-2001 v 19:00 PM
paras je offline   Profil uživatele paras   Find more posts by paras   Foto galerie člena paras   Click here to Send paras a Private Message   Add paras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 28

Mate to vpoho ale moje mum mi tohle prostě tolerovat nebude nemůžu to na ní vyblít to by mě hned poslalla pod most a ja chci dostudovat tak bych se rád zdržel jaště nakej rok doma.Za hlavní argument, až jí to jednou řeknu, považuji to že hulím 6-tým rokem a nijak výrazně mě to nezměnilo. Jo jo můj sen- joint s matkou...

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 08-12-2001 v 00:50 AM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Palec dolů neni to sranda Příspěvek č. 29

Když má někdo matku hysterku a tatu alkoholika,může se třeba stát,že na něj zavolají policajty(a to beze srandy).Ty jim to vysvětlíš rozumně,ale oni chtějí mít svýho hodnýho synáčka bez návyku na tu strašnou DROGU i za cenu že ho to odnaučí ve vězení.Největší sranda ovšem je,když policajti rodičům řeknou ať si to vyřeší mezi sebou a krabicu ganjy si ani nevezmou.To pak mám pocit že i cajti jsou lidi(a někdy moc hodní).

Old Post 10-12-2001 v 12:41 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

hmm Příspěvek č. 30

osobne jsem na tom tak napul,
doma mi pred rokem nasli celou urodu zavakuovanou do igelitu a dali mi to v pokoji na hromadku na stul, ja prisel, nic, vyjdu do pokoje a na stole hromadka pytlicku s ganjou ....... nejhorsi byl ten boj kdyz jsem prisel zpet do obyvaku.....nemelo cenu si vymyslet neco o pokusech a podobne nebo trpne delat ze nic...
Vysypal jsem to vsechno jednim dechem s klady zapory, ze to nekupuju, zavislost a vod ty doby klid, jen jsem jeste nikdy nedosel dom totalne vyhuleny, i kdyz to o me vedi, zatim jsem nesebral odvahu a asi bych se pred nimi i stydel..........
Ale jinak dunim snad den co den......

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 10-12-2001 v 12:59 PM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 31

Jo jaxe tu někdo zmiňoval o špekovi s matkou, tak zas tak skvělý to nebylo. Já se zkouřil jak prase, matka na mě koukala a nic. Pak to ještě vyprávěla všem návštěvám co k nám přišli, že "Adam měl ty svoje pocity, ale se mnou to nic neudělalo" Ale aspoň že to toleruje.

Old Post 10-12-2001 v 19:38 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Dotaz Příspěvek č. 32

Kdo pravidelně pálí s rodičema by moh nám, který si o tom necháváme jen zdát, napsat jak některé tyto hulby dopadly(viz Kyng).....Nedokážu si představit mojí matku zkouřenou i když někdy mi tak připadá, hlavně když má dobrou náladu tak jí podezřívám(v duchu), že je vypálená

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 12-12-2001 v 11:50 AM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4309690 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív