Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 50 51 52
Autor
Téma 
Ronnie
Nový Člen

Karma uživatele Ronnie - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 817

Čau lidi, nudím se na povinné školní praxi a při pročítání fóra sem se rozhodl že taky něco přidám.
Hulím od 16,ted je mi 18.
Studuju na docela těžké škole se zaměřením na IT, ve třídě nás v prváku bylo 6 co hulí, bohužel už sem zůstal jako jediný, ostatní vyhodili, propadli nebo to jednoduše vzdali.
Pálím podle chuti a nálady, někdy třeba třikrát za týden a jindy dvakrát za měsíc. Tráva mi určitě víc dala než vzala, ten nadhled a pochopení věcí o kterých ostatní nemají ani šajn je k nezaplacení.

Jednou se mě taťka zeptal jestli jsem to někdy zkoušel, nemám rád lži takže sem mu po pravdě řekl že jo a už sme to dál neřešili.
Nikdy sem jim přímo neřekl že hulím pravidelně ani nic takového ale už mockrát se mi staly věci které se povedou jenom když je člověk vysoko takže asi podle mě tuší.

Letos sem se rozhodl že začnu pěstovat u nás na zahradě a v květináčích na terase. Následovalo teda dilema co s rodiči,jak jim to řeknu a tak. Moji rodiče sou hrozně fajn, je jim oběma 50, taťka je spíš takový oldschool motorkář, poslouchá rock a věc jako počítač je pro něj skoro cizí slovo.
Mamka je naopak hodně moderní, pořád se vzdělává, chodí na různé cvičení a žije zdravě.
Věděl sem ze nejlepší bude když prostě jeden den dojdu dřív ze školy, vezmu si už asi 30cm kytky které jsem měl u dědy ve skleníku a zasadim je u nás, prostě je postavit před hotovou věc. A tak se taky stalo. Když mamka dosla z práce začala se ptát co to je a tak, bylo vidět že ji to hodně zajímá
Rozhodně se nedalo říct že by byla proti, spíš mě pochválila že sem v sobě probudil zahradnické sklony a pořád si ze mě skrz to z legrace utahuje .
Taťkovi to taky vůbec nevadí, spíš se zeptal na co to mám a tak. Řekl jsem že to chci zkusit když se to povedlo vypěstovat i sousedům a tak dál.

Myslím si že kdybych se špatně učil a kašlal na sport tak určitě nejsou tak tolerantní. O to víc se teď snažím abych se vyvaroval řečí že za nějaký můj neúspěch může tráva a tak dál. Hned po dovršení 18 jsem si udělal bez problémů řidičák čímž sem je taky docela potěšil takže myslím že to bude fajn i dál.
Po sklizni máme s přítelkyní naplánované že je oba zhulíme, hlavně je potřeba opatrně aby neměly nějaký špatný stav, to by mi bylo líto a určitě by si už pak nedali.

Tak jo, zatím peace

Old Post 20-05-2015 v 09:39 AM
Ronnie je offline   Profil uživatele Ronnie   Find more posts by Ronnie   Foto galerie člena Ronnie   Click here to Send Ronnie a Private Message   Add Ronnie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 818

Vědí, prakticky od mých začátků. Nejprve jim to vůbec nevadilo a tolerovali to, v mých "kravských létech", kdy jsem chodil za školu, hulil a neprospíval ve studiu, se jejich tolerance samozřejmě snížila. Teď kouřím zřídka (vysoká škola a pracovní vytíženost mi častější konzumaci nedovolují) a je to prospěšné pro všechny strany

Don't worry, be happy!

Old Post 30-09-2015 v 19:23 PM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prof.kalitexxx
Nový Člen

Karma uživatele prof.kalitexxx - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 819

já je postavil před hotovou věc a v pohodě, když jsem poznal po 23 letech svého biologického tátu a byli jsme v Tisé lést na skalách tak jsem se ho optal jestli mu nebude vadit že si začoudím ..... v pohodě přeci táto ale já nebudu kouřit cigáro a táta no já taky ne a vytáhl docela slušný brko a rovnou ho odpálil mám 3 bratry a 3 sestry ....2 bráchové hulej a 3 sestry taky, párkrát za rok i máma s tetou pohulej a dědův bratr hulil se mnou každý den kvůli bolestem ( Zdenda 68 let ) ten měl nejradši bílou vdovu a G13 a moc se mu vždy ulevilo protože byl hodně nemocen a i o tomhle skoro všichni věděli ..... R.I.P. Zdendo ......mrkněte https://www.youtube.com/watch?v=jifdJcCNtF8 PEACE

Old Post 17-05-2016 v 11:52 AM
prof.kalitexxx je offline   Profil uživatele prof.kalitexxx   Find more posts by prof.kalitexxx   Foto galerie člena prof.kalitexxx   Click here to Send prof.kalitexxx a Private Message   Add prof.kalitexxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 820

Když jsem před mnoha lety začínal, tak nikdo nevěděl o autoflowerech a že existují nějaké seedbanky nebylo rovněž známo. To byly krásné zlaté časy, kdy se ještě konopí měnilo zdarma mezi lidmi a Veřejná Bezpečnost věděla jen to, že konopí je druh provazu. Já dostal pár paliček darem a z vyloupaných semínek jsem zasadil první sadbu na chatě u rodičů. I bez předchozích znalostí se to nějakou záhadou povedlo a co bylo nejhorší, že z toho vyrostly strašně velké rostliny, které měly kolem 3m a trčely jak rozhledny. Co pamatuji, tak to rodiče moc neřešili, dělali mrtvé brouky.

Old Post 17-05-2016 v 13:15 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 50 51 52  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0824380 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív