Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Hanfsamen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Kajman
Stálý Člen

Karma uživatele Kajman - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 75 

Hanfsamen Příspěvek č. 1

Sory že otevírám nové téma ale ještě tady se moc nehovořilo o HANFSAMEN a chci se zeptat jestli je tadle banka spolehlivá nechci aby mě vokradli kupovali ste tam někdo už semímka DÍKY

Old Post 13-03-2004 v 01:59 AM
Kajman je offline   Profil uživatele Kajman   Find more posts by Kajman   Foto galerie člena Kajman   Click here to Send Kajman a Private Message   Add Kajman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
armaggedon
Stálý Člen

Karma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 2

ak myslis obchod cia vo viedni,tak je to ok ,ja som tam kupil jack herera,G13, nevilles haze.a v pohode.maju tam aj klony.tu ti prikladam adresy obchodov vo viedni. dobry je aj bushdoctor.
Bushdocter
Kirchengasse 19
1070
Wien
Austria
Tel. 01 5240440
Fax. 01 5240424



--------------------------------------------------------------------------------

Bushplanet
Estherhazygasse 32
1060
Wien
Austria
Tel. 01 58537 17
Fax. 01 58537 18



--------------------------------------------------------------------------------

CIA
Piaristengasse 38
1080
Wien
Austria
Tel. 01 40267 23
Fax. 01 40267 23
info@hanfsamen.at
www.hanfsamen.at

--------------------------------------------------------------------------------

Indra's Planet
Simmeringer Hptstr. 116
1110
Wien
Austria
Tel. 01 9679857
Fax. 01 9679857



--------------------------------------------------------------------------------

Joker
Heumuhlgasse 20
1040
Wien
Austria
Tel. 01 58527 48
Fax. 01 58527 48
joker-thc@chello.at


--------------------------------------------------------------------------------

Perfect World
LeopoldauerstraBe 1
1210
Wien
Austria
Tel. 01 2724932
Fax. 01 2725387



--------------------------------------------------------------------------------

THC
Alser StraBe 19
1080
Wien
Austria
Tel. 01 4021959
Fax. 01 4021959
thc@nusurf.at


--------------------------------------------------------------------------------

Was Denn....... Head & Growshop
Sechskrugelgasse 2/G1
1030
Wien
Austria
Tel. 01 7121238
Fax. 01 7121238
was-denn@was-denn.at
www.was-denn.at

--------------------------------------------------------------------------------

Was Denn... Versand-& GroBhandel
Adamsgasse 7/5
1030
wien
Austria
Tel. 01 7105888
Fax. 01 7105888-88
was-denn@was-denn.at
www.was-denn.at

--------------------------------------------------------------------------------

Old Post 13-03-2004 v 20:12 PM
armaggedon je offline   Profil uživatele armaggedon   Find more posts by armaggedon   Foto galerie člena armaggedon   Click here to Send armaggedon a Private Message   Add armaggedon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele armaggedon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Dotaz SPOLEHLIVOST HANFSAMEN - PROSIM ZKUSENOSTI Příspěvek č. 3

Na zaklade diskuse o vymene semen - http://grower.cz/forum/showthread.p...7705#post167705 - jsem se obratil na seedbanku www.hanfsamen.at o vysvetleni, proc neposilaji semena v originalnich obalech, ale v nahradnich a roztrzene originalni obaly jsou prilozeny. Nize prikladam svou korespondenci s nimi...uprimne receno jsem vysvetleni moc nepochopil, coz vysvetlim:

Locki:

Hi friends,

not long ago I received seeds from You. Kinds of seeds were exactly as I
ordered...no problem...but why original seeds were not inside original
packets? I received original packet from Mazar/Dutch Passion riped open.
Regarding Jack Flash/Sensi, only paper form from original packed was
enclosed. I have no idea about reasons...may be it is all right. Please,
could You give an explanation to me?

Thank you and best wishes.


Cau,

nedavno jsem od Vas dostal semena. Druhy semeny byly presne, jak jsem je objednal...ale proc nebyly original semena v original obalech? Original obal od Mazara/Dutch Passion jsem dostal otevrenej. Ohledne Jacka Flashe/Sensi byla prilozena jen etiketa z puvodniho baleni. Nerozumim duvodum...mozna je vsechno v poradku. Mohli byste mi podat vysvetleni?

Diky...




HANFSAMEN - odpoved:

for a better stealth packing we move them out from the original pack.
we send the original packets with the seeds for your control.
we didn´t find a better possibility for stealth packing without moving
the seeds out from the packets.
all other shippings were opened at the customs.

kind regards


abysme zlepsili utajeni balicku vyndavame semena z originalnich obalu.
posilame originalni obaly se semeny pro vasi kontrolu.
nenasli jsme lepsi moznost pro utajeni zasilky nez vyndat semena z original baleni.
vsechny ostatni zasilky byly otevreny na celnici



Sorry, nejsem prekladatel, jemne detaily vyznamu si korigujte podle originalu...ale myslim, ze smysl je jasnej.

Presto to naprosto nechapu a pokud nekdo z Vas jo, prosim o vysvetleni. Jak peclive a skryte zabaleny Vam to totiz prijde popisuju tady:

http://grower.cz/forum/showthread.p...0634#post110634

takze pri tomhle zpusobu je podle myho nazoru naprosto jedno, jestli jsou semena v original balenich, nebo lezi vedle nich pod dvojitym dnem v nahradnich saccich s popisem, coz podle myho dava duvod jen ke spekulacim, jestli jsou to skutecne originalni semena. Mozna nekdo z Vas chape, proc to Hanfsamen delaji. Ja zatim ne, takze prosim o radu.

V zaveru jen musim konstatovat, ze osobne nejsem s jejich semeny nespokojenej...ale podezreni hloda.

Dik za Vase zkusenosti. Hanfsamen mivaji reklamu na groweru...o to to povazuju za zajimavejsi.

...je jen jedna kytka, ktera se dava chlapum...

Old Post 03-09-2004 v 09:38 AM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
armaggedon
Stálý Člen

Karma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 4

ja som u nich kupoval v obchode a boli to originaly. tak tomuto nechapem ani ja.

Old Post 03-09-2004 v 10:00 AM
armaggedon je offline   Profil uživatele armaggedon   Find more posts by armaggedon   Foto galerie člena armaggedon   Click here to Send armaggedon a Private Message   Add armaggedon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele armaggedon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 5

No, jak jsem psal, jejich vysvetleni me taky neuspokojilo...takze doufam, ze se ozvou dalsi lidi, co od nich objednavali se svejma zkusenostma, abychom to mohli uzavrit - jestli jsou, nebo nejsou podvodnici. Hledal jsem i na overgrow, ale o nich temer nic neni...

Ani ja nemuzu zarucit, ze si nepestuju nejaky jejich F2(F3,4,5...) hybridy(byt nejsem nespokojenej) a to by me za ty prachy(170 Euronu) pekne nasrali...

...je jen jedna kytka, ktera se dava chlapum...

Old Post 03-09-2004 v 15:31 PM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
makak rezus
Nový Člen

Karma uživatele makak rezus - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 6

Vsetko rozbalovanie je kvoli colnici. Pretoze sa im stava dost casto ze im to otocia naspat na colnici. Takze tak.

A co sa Growshopov vo Wiedni tyka, tak sa docela kamaratim s cavom v Bushplanete a co som sa naposledy podozvedal bolo dost desive. Borci uz klony v obchode nemaju, pretoze krestandskodemokraticka lobby udrela a okrem toho, ze majitel Bushplanetu sa nahana po sudoch, su klony az do odvolania nepredajne v celom rakusku. V dohladnej dobe sa chystam do reichu, takze zistim viac. Semena ma netankuju vobec, ale tie klony co ti borci predavali boli fakt Grade A+. Bude velka skoda a kopa problemov, ked s touto cinnostou budu musiet definitivne skoncit.

Old Post 03-09-2004 v 20:26 PM
makak rezus je offline   Profil uživatele makak rezus   Find more posts by makak rezus   Foto galerie člena makak rezus   Click here to Send makak rezus a Private Message   Add makak rezus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 7

Nezlob se, ale porad nechapu...porad nechapu. Me prisel balicek s dvojitym dnem, pod kterym byly semena a vedle nich original obaly. Fakt mi nedochazi, jakej je pro celnika rozdil mezi tim, jestli jsou v takhle udelanym balicku semena v original obalech, nebo prendany do nahradnich obalu. At premejslim jak premejslim o vsech moznejch i nemoznejsch technologiich a duvodech, nic me nenapada. V tom proste neni rozdil, ten celnik to muze maximalne zrentgenovat a uvidet semena. Pak je uplne fuck, jestli jsou v original papiru, nebo ne. No a pokud rozdelavaj na zaklade adresy odesilatele, nebo jinejch podobnejch atributu(balicky znamyho formatu z urcity posty), pak uz je to tuplem jedno.

Muzes mi prosimte makaku(nebo nekdo jinej) vysvetlit, proc jsou teda semena v original obalech udajne otevirana na celnicich a kdyz lezej vedle tehle original obalu ve fixou popsanejch pytlickach tak otevirany nejsou.

...je jen jedna kytka, ktera se dava chlapum...

Old Post 06-09-2004 v 09:22 AM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 8

Takze pro vsechny nove prichozi a dalsi, kteri nemaji zkusenost s distributorem HANFSAMEN.AT(take http://www.cannabisseeds.cc/) z Rakouska uzaviram tuto cast debat tim, ze:

HANFSAMEN je seedbanka nespolehliva, porusuje puvodni originalni obaly a nedokaze uspokojive vysvetlit proc to dela a proc to dela jen v nekterych pripadech.

Nikomu se tady nepovedlo slusne a logicky vysvetlit toto chovani HANFSAMEN a proto budiz povazovana za neseriozni seedbanku.

...je jen jedna kytka, ktera se dava chlapum...

Old Post 14-09-2004 v 14:40 PM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cubehead
Stálý Člen

Karma uživatele cubehead - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 9

ja myslim ze je seriozna.zrna som mal vzdy do tyzdna doma.a to zer to nie je v origos obaloch ale v CD reggae mi vobec nevadi

maj flavrz is bjutyfl

Old Post 26-09-2004 v 19:44 PM
cubehead je offline   Profil uživatele cubehead   Find more posts by cubehead   Foto galerie člena cubehead   Click here to Send cubehead a Private Message   Add cubehead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 10

No tak mne to teda kamo vadi...nemam zajem kupovat F2 hybridy, nebo nejaky jejich homemade osivo, zatimco si nekdo jinej za moje prachy pestuje originalni genetiku. Vidim to jako dobrej postup, jak poridis skvelou original genetiku zadarmo...

...jsi hanfsamen.at...
...koupis origo genetiku...
...vypestujes sam, nebo das kamosovi...
...schovas si trochu pylu a opylis jednu palici(F2 sracka je na svete)...
...vezmes 10 semen a spolu s roztrzenym originalnim obalem je posles za stejnou cenu cos je koupilm nejakymu blbeckovi do cech resp na slovensko...
...a timhle mi to kurva smrdi...

Znova doporucuju precist si duvody vyse...nenapada me jedinej rozumnej argument pro roztrzeny originalni obaly a asi ani nikoho jinyho. Jejich vysvetleni je velmi pochybny...shit

...je jen jedna kytka, ktera se dava chlapum...

Old Post 01-10-2004 v 11:59 AM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 11

HUGILA: Jasne kamo, jenze proc objednavat na 3 mistech, kdyz se nabizi jedno, ze jo? Jsou distributori, ktery jedou poctive siroky spektrum seedbank. Byl jsem blbej a myslel jsem si, ze hanfsamen je taky v pohode. Navic jsou banky, ktery jedou jen pres distributory a primo neobchodujou...coz sice v tomhle pripade aktualni nebylo, ale je to taky duvod.

...je jen jedna kytka, ktera se dava chlapum...

Old Post 06-10-2004 v 12:02 PM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FuckAnn
Nový Člen

Karma uživatele FuckAnn - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 12

Jsou v poho!
Minuli rok jsem tam koupil a bez problemu.

I love you Seeds of MARIHUANATráva způsobuje potěšní!



------------------------------------------------
Prodám 70W sodík Lucalox 3 týdny používanej Lu70/90/T12/27 do E40.
Odpovědi do PM.
Dík

Old Post 18-11-2004 v 19:27 PM
FuckAnn je offline   Profil uživatele FuckAnn   Find more posts by FuckAnn   Foto galerie člena FuckAnn   Click here to Send FuckAnn a Private Message   Add FuckAnn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Within
Nový Člen

Karma uživatele Within - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 5  

Pohodička Hanfsamen=OK Příspěvek č. 13

U Hanfsamen nakupoval kámoš,a bylo to to v poho.

,,Hulíš?''
-Hulím
,,Jak často?''
-Když něco je.
,,Kdy něco je?''
-Pořád

Old Post 21-11-2004 v 09:10 AM
Within je offline   Profil uživatele Within   Find more posts by Within   Foto galerie člena Within   Click here to Send Within a Private Message   Add Within to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opG
Nový Člen

Karma uživatele opG - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 15  

dotaz Příspěvek č. 14

Nevíte někdo, jak dlouho trvá než dojde dopis z jižní Moravy do Vídně, prože jsem před 11 dny jeden poslal a ještě to pořád nedošlo, pošťačka tvrdí, že to zdržují na celnici,ale stejně se mi to zdá i tak podezřele dlouho ?????

Old Post 23-11-2004 v 16:35 PM
opG je offline   Profil uživatele opG   Find more posts by opG   Foto galerie člena opG   Click here to Send opG a Private Message   Add opG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opG
Nový Člen

Karma uživatele opG - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 15

To tu není nikdo, kdo posílal peníze hanfsamen poštou ?

Old Post 24-11-2004 v 15:24 PM
opG je offline   Profil uživatele opG   Find more posts by opG   Foto galerie člena opG   Click here to Send opG a Private Message   Add opG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kiwano
Nový Člen

Karma uživatele kiwano - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 16

posílal jsem poštou peníze jako ceninu v pondělí a v pátek už mi psali že prachy jsou v poho a posílaj sends a v úterý byly doma takže 11 dní sa všim všudy

Old Post 28-11-2004 v 15:24 PM
kiwano je offline   Profil uživatele kiwano   Find more posts by kiwano   Foto galerie člena kiwano   Click here to Send kiwano a Private Message   Add kiwano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1422750 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív