Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Imunni vuci THC !?! Imunita proti THC ?!?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
Elementalista
Stálý Člen

Karma uživatele Elementalista - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 81

To je teda celkem divny, ze tady to prvni brcko zkourilo tak kazdyho druhyho. Ja teda osobne neznam nikoho, kdo by se napoprvy zkouril.

Old Post 24-11-2005 v 01:43 AM
Elementalista je offline   Profil uživatele Elementalista   Find more posts by Elementalista   Foto galerie člena Elementalista   Click here to Send Elementalista a Private Message   Add Elementalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gabba
Stálý Člen

Karma uživatele gabba - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 82

mno ja sem se teda taky spalil hned napoprvy .. mel sem strasne pomali obrazky a svet predsebou rasi

koukněte se na mé stránky -

http://www.akwa.wz.cz

Old Post 26-11-2005 v 15:31 PM
gabba je offline   Profil uživatele gabba   Find more posts by gabba   Foto galerie člena gabba   Click here to Send gabba a Private Message   Add gabba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gabba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fermer
Stálý Člen

Karma uživatele Fermer - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 83

Ja kdyz sem hulil poprvi tak sem mel s kamosem asi tri brka a pet sluken a byl sem zhulenej jako to prase....Nejdriv sem mel hroznou sušku a ten kamos zrovna zral rohlik...sem sirikal ze to pomuze ale hovno jazyk se mi prilepil na patro a nemoch sem mluvit...ale jak uz tady bylo zmineno takovy jako to bylo poprvi to uz asi nikdy nebude....

PEACE AND SMOKE FOR ALL

Old Post 26-11-2005 v 16:57 PM
Fermer je offline   Profil uživatele Fermer   Find more posts by Fermer   Foto galerie člena Fermer   Click here to Send Fermer a Private Message   Add Fermer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fermer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 84

Je pravda, ze čím dýl člověk hulí, tím míň se zhulí. Je to asi subjektivní pocit, ale třeba ja se solidně zmažu už prakticky jen v kombinaci s alkoholem (jako posledně v pátek, 10 absolutek a tři zahulení s pár místníma grówerama a finitus ). Nebo při nějakým povedeným settingu (naposledy na jaře na horách s kamoškou, to bylo to pravé smavé energické zhulení), takhle dát si prda od boku, jako cítím to, ne že ne, ale dřív to bylo asi lepší... jde o to najít si nějakou neotřelou činnost.

Jo a vždycky si nějak speciálně ulítnu na muzice, to podle mě taky dělá hodně.

Ha, mám nápad, zaštípnu, usuším a jdu se procházet tou šílenou vánicí venku

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 27-11-2005 v 13:49 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petrolín
Nový Člen

Karma uživatele Petrolín - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 85

Jsem z Brna, je mi 28 let a nedávno jsem u kamarádky zkusil trávu ve vodní dýmce, ale ono to na mně vůbec nefungovalo. Je možné, že to na mě nepůsobí, nebo to byla nekvalitní tráva? Našel by se v Brně a okolí někdo, s kým bych se o tom mohl osobně poradit?

Old Post 28-11-2005 v 11:02 AM
Petrolín je offline   Profil uživatele Petrolín   Find more posts by Petrolín   Foto galerie člena Petrolín   Click here to Send Petrolín a Private Message   Add Petrolín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 86

to Petrolín: Jediný, co bych ti poradil je...zkoušej to dál a dál! Neznám nikoho, kdo by se zhulil hned napoprvý... Já osobně sem si musel zahulit asi tak 10x, než mi to něco udělalo...ovšem pak to stálo za to! Tak měj trpělivost...GOOD LUCK...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 28-11-2005 v 11:24 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SNDY
Stálý Člen

Karma uživatele SNDY - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 87

som si tu cital a casto sa tu objavuje nieco take akoze cakaju pri huleni kym to zacne ucinkovat, nechapem....ja ked si dam nejake sluky...1,2,3... a po takom stvrtom ho vtiahnem, zavrem oci a kym to stacim vydychnut tak som dost na sracky....a to sa mi na trawke paci...niekedy ma rozbije uz prve bongo a nez otvorim oci tak som strasne sfajceny...najlepsi je ten pocit ked vam nic nie je a behom sekundy ste uplne mimo.....

Old Post 28-11-2005 v 14:03 PM
SNDY je offline   Profil uživatele SNDY   Find more posts by SNDY   Foto galerie člena SNDY   Click here to Send SNDY a Private Message   Add SNDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 88

JA sem kamosku zhulil docela slusne hulila poprvy a byla uplne vywmata ale nevim jestli to treba nedelala.

Old Post 04-12-2005 v 19:49 PM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
braniqo
Stálý Člen

Karma uživatele braniqo - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 89

takze ja som hulil rok a nic teraz hulim tretim rokom a poviem vam ze za takymi stavmi sa oplatio cakat

Old Post 04-11-2006 v 22:17 PM
braniqo je offline   Profil uživatele braniqo   Find more posts by braniqo   Foto galerie člena braniqo   Click here to Send braniqo a Private Message   Add braniqo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 90

Jo znám hodně lidí, kteří se ještě nezhulili, a zkouší to hodněkrát. Záleží to na tom, jak máte vyvinuté cannabinoidové receptory v mozku apod. Teda aspoň myslím .

Old Post 05-11-2006 v 07:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msvach
Stálý Člen

Karma uživatele msvach - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 45  

Dotaz Nepochopitelne odolna pritulkyne Příspěvek č. 91

Tak jsem se ocitl pred obrovskou zahadou. Ma soucasna pritelkyne, ktera se nikdy k necemu jako je ta nase milovana zelena laska nedostala a i kdyz jsem si rikal, ze ji jako dlouholety uzivatel a pestitel nebudu do niceho tlacit, tak za mnou sama prisla, ze by rada vyzkousela...

Tak jsme dali fajku ve dvou, krasne slukovala, rikal jsem si, ze bude uplne na mraky... Jenze ja prijemne zkoureny a ona nic... A ne, ze by to byla nejaka venkovni nedomrdka, krasne vystavni vrchni palice z mojeho Afghana, co jsem nedavno vytahl z pod umeleho slunicka.
Tak jsme po chvilce prikrmili dalsi fajkou, ja uz zacal chytat nejake spatne myslenky z podivne situace a slecna stale absolutne vubec nic...
Tak jsme po dalsi pul hodince ubalili takoveho tlusteho churchila, ktereho skourila skoro celeho sama, ja si jen parkrat potahl a to uz jsem byl uplne kantare... Jenze slecna stale nic...

Dalsi den jsme zkouseli repete, protoze i kdyz se mi to zdalo jako naprosta kravina, tak jsem uz kdesi slysel, ze napoprve jsou nekteri lidi prave takto absolutne odolni... Jenze ani napodruhe vubec nic.


Nejake vysvetleni, rady, napady, moznosti?

2.grow http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59886

Old Post 06-10-2011 v 09:14 AM
msvach je offline   Profil uživatele msvach   Find more posts by msvach   Foto galerie člena msvach   Click here to Send msvach a Private Message   Add msvach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 92

Jo, celkem běžná věc. Nehrotit to, netlačit, jen vytrvat..

nějaké počtení:
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=7674

(imho spojit?)

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 06-10-2011 v 09:51 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondro SK
Stálý Člen

Karma uživatele ondro SK - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 93

no to ja ties ked som mal 15 brat splasil v česku nejaki plastik on si dal jeden pohar a bol uplne nasračku ja dva a nič ale to bolo kedisi teraz sa odpalim aj z opelenej srački ha.

highly high

Old Post 06-10-2011 v 10:48 AM
ondro SK je offline   Profil uživatele ondro SK   Find more posts by ondro SK   Foto galerie člena ondro SK   Click here to Send ondro SK a Private Message   Add ondro SK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NesQa
Nový Člen

Karma uživatele NesQa - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 94

Čau, no ja keď som išiel prvý krát s kamošmi huliť cez fajku tak mi tiež nič nebolo, potom druhýkrát to isté a taktiež mi nič nebolo, až na 4tý krát som mal prvého jointíka, ale aj po ňom som nič zvláštne nepociťoval aj keď chalani hovorili že som strašne nafajčený, lebo som mal červené oči, ale ja som nič nepociťoval, no a ešte v ten večer sme išli na bongo, no a to Vám poviem vtedy to začalo, konečne som bol sfajčený Takže skús jej navariť jedno bongo, nie silné, takého lajtíka a potom uvidí krásu ganje

Old Post 06-10-2011 v 11:18 AM
NesQa je offline   Profil uživatele NesQa   Find more posts by NesQa   Foto galerie člena NesQa   Click here to Send NesQa a Private Message   Add NesQa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 95

Přesně jak říkal slick-ace je to běžný může to přijít klidně až na 10. kouření. Nemá cenu na to tlačit spálením velkýho množství trávy. Ještě se vám stane, že ji to začne náhle šlapat, přehulená se zebleje a už o trávě nebude chtít do konce života slyšet. Já se nezkouřil ani na 5. kouření. A pak to přišlo jako rána z nebes.
Zajímalo by mě co to ve skutečnosti způsobuje, tuhle počáteční imunitu a co se v té hlavě stane, že to náhle do konce života v klidu jde.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 06-10-2011 v 14:09 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senseye
Nový Člen

Karma uživatele senseye - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 96

Taky si myslim že na první zkouření je nejlepší bong, tam se prostě jen člověk nadechne z trubky, nemusí umět šlukovat a tak

Old Post 06-10-2011 v 18:32 PM
senseye je offline   Profil uživatele senseye   Find more posts by senseye   Foto galerie člena senseye   Click here to Send senseye a Private Message   Add senseye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1329360 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív