Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Socky a přisrávači - lidé nesympatičtí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Socky a přisrávači - lidé nesympatičtí Příspěvek č. 1

Znáte to - když máte hulení, najednou je kolem vás hafo týpků, který jsou najedou vaši velký kámoši, ale když nic nemáte, slehne se po těchhle lidech zem. Pár jich znam (rok jsem je zkuřoval, a oni mě ani na joshe nepozvali - teďko se ořád přisrávají).
Co vy na ně? Piště sem svoje zkušenosti

Chell: pokud už tady takový téma je, faxorry.

Old Post 03-12-2004 v 20:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerwiq
Stálý Člen

Karma uživatele cerwiq - 0% PěstitelskáKarma uživatele cerwiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 2

Kdys chodime s typama ze skoly, tak se knam prisravaj asi 2 debilci a to skoro porad, uplne nas to sere, a blejem na nej. Je to hrozne votavny as kamos se napnul a reknul mu at se nesere, dost husty. Ani jednou se knam neprislral, hh

Bob Marley NOT DEAD
He is LIVE ! !! !!!

Old Post 03-12-2004 v 20:42 PM
cerwiq je offline   Profil uživatele cerwiq   Find more posts by cerwiq   Foto galerie člena cerwiq   Click here to Send cerwiq a Private Message   Add cerwiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paran
Stálý Člen

Karma uživatele Paran - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 3

jo tyto lidi občas taky potkam.
No ale nejvic mě dostalo:
Jednou si takhle sedim v parku zkouřenej jak no a šel kolem mě tipek jestly nemam na špeka. Řikam si nebudu skrblit mam toho u sebe dost. Tak mu nečo dám. Pohoda dobrej skutek , no ale milej človicek za mnou za chvily příde jestly nemam papirek tak mu to podavam a vom mě s drzosti řekne že balit neumí. To me dostalo natolik
že jsem mu dal celý papírky ať se to naučí. Vždy když si na to vzpomenu tak se mě uděla nějak zle. Přijít si pro kouření a neumět smotat brkoko to je pro mě ta nejhorší urážka.

Old Post 03-12-2004 v 21:10 PM
Paran je offline   Profil uživatele Paran   Find more posts by Paran   Foto galerie člena Paran   Click here to Send Paran a Private Message   Add Paran to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paran! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaO
Stálý Člen

Karma uživatele MaO - 30% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 4

jeden kluk je hustej jak prase minule kamosu zeptal "Kluci ja vim ze je to blby, ake zhulili byste me?" Uz tak 100krat sme ho vyfakovali la evon dicky pride a zacne sockovat ciga a huleni ale jinak je v pohode az na to strasny socceni

Old Post 03-12-2004 v 21:54 PM
MaO je offline   Profil uživatele MaO   Find more posts by MaO   Foto galerie člena MaO   Click here to Send MaO a Private Message   Add MaO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ahoy
Stálý Člen

Karma uživatele Ahoy - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 5

Ve škole furt zhuluju kámoše, dejme tomu tak dvakrát do týdne a oni mě na oplátku zhulí tak jednou za tři týdny..Ale co už.Hlavně že je zábava!

piss on peace

Old Post 03-12-2004 v 22:02 PM
Ahoy je offline   Profil uživatele Ahoy   Find more posts by Ahoy   Foto galerie člena Ahoy   Click here to Send Ahoy a Private Message   Add Ahoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Ahoy: Nojo, tohle ty kámoši taky dělali, aleteďko už takpůl roku nic nepřinesli, tak na ně sereme a chodíme hulit bez nich

Old Post 03-12-2004 v 22:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snejky
Stálý Člen

Karma uživatele snejky - 7% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 7

No jasný ze základky znám spustu socek co nikdy nic nepřinesly a jenom socily, tak na ně s kámošem serem vono to docela nasere když k příjde socka a ještě dřív než pozdraví tak se zeptá "máš hulení?"
to je pak na tečku.

Zašpekulujem si?
11.5.1981 zemřela legenda: Robert Nesta Marley. Díky Bobe
už nikdy se nebudu hádat se sinuhetem

Old Post 04-12-2004 v 10:53 AM
snejky je offline   Profil uživatele snejky   Find more posts by snejky   Foto galerie člena snejky   Click here to Send snejky a Private Message   Add snejky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paran
Stálý Člen

Karma uživatele Paran - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 51  

Palec nahoru Příspěvek č. 8


přišel jsem na to jak to vyřešit prostě když někdo přide že by jako chtěl,
tak mu dám semínka a řeknu mu ať si to de vypěstovat .

Old Post 04-12-2004 v 12:07 PM
Paran je offline   Profil uživatele Paran   Find more posts by Paran   Foto galerie člena Paran   Click here to Send Paran a Private Message   Add Paran to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paran! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OXI
Stálý Člen

Karma uživatele OXI - 77% PěstitelskáKarma uživatele OXI - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 90 

Příspěvek č. 9

Nazdar všem, když tak čtu ty vaše příspěvky tak se bavíte jenom o hůlu, ale tohle je u všeho. Vždycky budou lidi co se chtěj přiživit, nejenom na hulení, takhle je to i s cigárama, chlastem, a prachama, prostě se všim, jediný co je na tohle účinný je ignorovat tyhle lidi, jinak se jich nezbavíte.

Myslim že s těmahle situacema se už setkal každej

Mějte se a užívejte si jak to jenom půjde

-------------BE COOL------------

Old Post 04-12-2004 v 12:13 PM
OXI je offline   Profil uživatele OXI   Find more posts by OXI   Foto galerie člena OXI   Click here to Send OXI a Private Message   Add OXI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hudy
Stálý Člen

Karma uživatele Hudy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 10

Ignorovat? Mno jo, ale co dyž to sou "kámoši", co já vim co od nich jednou budu potřebovat, tědle lidí znam spoustu, ale na jednoho "přisírače" sem fakt alergickej a ani mě nebaví se furt schovávat jenom aby si nevšim, že mam brko.... Náhodou ňáký návody jak se "jich" zbavit nemáte?(myslim tipy,triky)...
btw. Teď mě napadlo, že je to jak z telenovely, nechci aby na mě byly nasraný, aby se nenasrali jejich i moji kámoši...uff je to složitý, měl bych zahoubovat, jít do školy a hezky jim to houbopravdivě všechno vysvětlit (vyříkat)... Asi sem moc velkej lůsr abych řek "kámošovy" ne...

Old Post 04-12-2004 v 13:53 PM
Hudy je offline   Profil uživatele Hudy   Find more posts by Hudy   Foto galerie člena Hudy   Click here to Send Hudy a Private Message   Add Hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 11

hm, uplne tema pro me - mam jednoho "kamose", kterej je ultrafterka - ale naprosto nechape (teda spis nechce chapat) jakoukoli smokers etiquete - ja ubalim zilcu protoze mi dochazi huleni - je nas pet - vsichni si daj prdika . pride to k nemu a von komínuje, jak vetrak vod kooltoob
pride do hospy - mi dohulujeme speka, von to rychle jeste cely zpopelni a hned ze musime ubalit jinyho, kdyz si s nama ani poradne nezahulil...
sem mu pres grower sehnal 70W, ze mu se skrini pomuzu - lampa se mu vali doma - to radsi vosockuje nebo koupi - je to pohodlnejsi:-/
sem se mu to snazil naznacit - nic
uz sem byl i vostrej - nic
peklo

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 04-12-2004 v 17:45 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
QuantumKonopi
Nový Člen

Karma uživatele QuantumKonopi - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 12

Jo, za mnou prisel typek a pry: Mam na tebe dve otazky, za prve, Nemas petku na fotbalek a za druhe, Nemas neco na zahul? Na to se snad ani odpovedet neda, kamosi co sedeli vedle taxe bud vaveli smichy, anebo ho chteli dojebat. To asi zalezi jak to clovek veme a jakou ma naladu, ale pokud jde vo srace co to takhle delaji furt, tak je proste poslat do prdele, protoze ti stezi negdy, neco pochopi

Old Post 04-12-2004 v 19:51 PM
QuantumKonopi je offline   Profil uživatele QuantumKonopi   Find more posts by QuantumKonopi   Foto galerie člena QuantumKonopi   Click here to Send QuantumKonopi a Private Message   Add QuantumKonopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loweNature
Stálý Člen

Karma uživatele loweNature - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 13

tak to ja poznam velmi dobre- ces tyžden byvam na intraku a okrem mna tam pestuje jeden možno dvaja ludia,ibaže huli cely intrak.Viete si predstaviť že po urode mam zrazu kopu novich kamaratov,ktorich najčastejšia otaska znie NEMAš NIEčO? .Dokonca sa mi stalo že už ležim v posteli(zaspavam )a znenazdajky pridu dvaja ožraty debili a začnu ma budiť a pitať si šluky .PO asi desiatich minutach im došlo že im nič nedam tak odišli a ked zavreli dvere už som len počul zopar nie zrovna privetivich slov na moju adresu.

Naposledy upravil loweNature 05-12-2004 v 08:12 AM

Old Post 05-12-2004 v 07:56 AM
loweNature je offline   Profil uživatele loweNature   Find more posts by loweNature   Foto galerie člena loweNature   Click here to Send loweNature a Private Message   Add loweNature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Robie
Stálý Člen

Karma uživatele Robie - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 14

tak tyhle lidi nikdy nepochopim....lidi, který ví, že jejich chování neni dobrý a nic s tim nedělaj....jenže oni to asi spíš neví, protože jsou dementi, a tak zůstanou dementi pořád...teď nevim jestli mi jich má bejt líto nebo ne :-)

Old Post 05-12-2004 v 10:07 AM
Robie je offline   Profil uživatele Robie   Find more posts by Robie   Foto galerie člena Robie   Click here to Send Robie a Private Message   Add Robie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 15

jo kazdej to asi zname, ale negdo je proste hold vostrejsi a rekne, hele ty hulit nebudes, sorry, ale na takovy brcko je nas tady¨fakt dost...pokud to neni debil tak to pochopi...a pokud de o "kamose", kteri se s tebou zacli bavit, jen proto ze je po sklizni?! No tak na ty se vyser, protoze to prece nejsou opravdovy kamosi nebo snad jo...poznas svini a proc se ke svini nechovat jako svine???

Old Post 05-12-2004 v 10:40 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jimmy_Bones
Nový Člen

Karma uživatele Jimmy_Bones - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 16

koukam,ze s timhle problemem se potykame fsici. je to tak,ze jak se rozkrikne,jakou mas mordu tak je u tebe navsteva kazdej den i telefon se netrhne. de jen vo to: s kym chces hulit tak s tim ubalis. newadej mi kamosi co nemaj svy do papirku, kdyz se pridou bawit a ne jen sotit. kazdej si nemuze zaridit a sam to hulit nemuzes , ale nesnasim ty co se pridou jen nakrmit a cpou ti at to ubalis. takovym reknu na rowinu,ze nemam a dalsi ubaleny lambarko si za ne vychutnam

Old Post 05-12-2004 v 13:05 PM
Jimmy_Bones je offline   Profil uživatele Jimmy_Bones   Find more posts by Jimmy_Bones   Foto galerie člena Jimmy_Bones   Click here to Send Jimmy_Bones a Private Message   Add Jimmy_Bones to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6091020 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív