Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Foliovník a outdoor + chilli 2014
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Obecné Foliovník a outdoor + chilli 2014 Příspěvek č. 1






Zdravím všechny growery!

Po dlouhé době jsem se rozhodl zas zasadit pár kytiček. Dostal jsem 2 řízky (bohužel nevím co to je za model, ale voní skvěle), koupil pár White Widow feminizovaných semen a pár autoflowering semen (zatím jsem sadil jen 1 Afghan Kush).

Aby to nebyly jen samý kytky, sadil jsem ještě asi 8 druhů chilli papriček a do začátku jsem pro všechny rostlinky koupil a postavil foliovník, později půjde většina ven pod slunce, ale zatím se jim tam daří.

SUPER FÓLIOVNÍK - klikni pro cenu a detail

Kytky jsem sadil v pulce dubna doma a pak je dal do foliáku. Chilli mi rostly doma asi od zacatku brezna a dal jsem to do foliáku bohužel před posledníma mrazíkama a vetsina omrzla (ale vypada to, že se možná ještě chytnou)..

Nejlepší webové šablony za super ceny.

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Naposledy upravil mwrx 28-05-2014 v 12:06 PM

Old Post 14-05-2014 v 13:10 PM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Obecné Ohýbání a tvarování kytek Příspěvek č. 2




Včera jsem zkontroloval kytičky, větví se perfektně, jen všechny větve směřovaly kolmo nahoru, tak jsem se rozhodl je ohnout dolů, aby každá větev měla víc místa a mohlo k ní víc slunce.
Kytky jsou v květináčích (cca 8 litrů) a teď 18.5. jsou asi půl metrů vysoké a rostou ve fóliovníku.

SUPER FÓLIOVNÍK - klikni pro cenu a detail



Nejlepší web hosting pro .com domény.

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Naposledy upravil mwrx 20-05-2014 v 13:32 PM

Old Post 18-05-2014 v 09:12 AM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 3




20.5.2014 - začalo horko a musel jsem udělat dva větrací otvory do pařníku, kde bylo hrozný vedro a vlhko, snad se to zlepší.

Uprostřed Afghan Kush Ryder autoflowering už kvete, hnojím teď Plagron Terra Bllom (5ml na 1 litr při každém zalití - cca jednou za 3-4 dny).



Velký prostorný fóliovník za přijatelnou cenu

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Naposledy upravil mwrx 21-05-2014 v 07:11 AM

Old Post 21-05-2014 v 06:56 AM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 4

Zdravíčko,

být tebou tak během květu nenechávám nádoby s vodou uvnitř fóliáku. Minulý rok jsem to tak měl, a moc se mi to odpařovalo = vlhkost a to během květu kdy venku aj dost chčije ke konci, není dobré. Ubereš si šance na plíseň.

Old Post 24-05-2014 v 13:21 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 5


Dík za radu, opravdu se tam začlo dělat hrozně vlhko, ale dva větrací otvory pomáhají, vlhkost se rapidně snížila. Afghan Kush Ryder autoflower už krásně kvete.

26.5.2014

SUPER FÓLIOVNÍK - klikni pro cenu a detail


Nejlepší webové šablony za super ceny.

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Naposledy upravil mwrx 01-06-2014 v 10:19 AM

Old Post 28-05-2014 v 12:05 PM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 6






31.5.2014 - kytičky rostou nádherně, přidal jsem trochu hlíny a vyplel.

White widow - 2x nejmenší, sazeno později, nejprve díky studenému a mokrému počasí málem nepřežily, po přesazení se jim začíná dařit dobře. Zatím nehnojím, začnu asi příští týden Plagron Alga Grow...

Další 2 řízky od kámoše, krásně se větví a voní, začínají jít do květu, nasadil jsem Plagron Terra Bloom - to samé pro Afghan Kush Ryder autoflower - ta už je asi 3 týdny v květu a vypadá to na dobrou sklizeň asi tak na konci června - vůně nádherná, kytka, listy, květy lepí jak Herkules :-)




SUPER FÓLIOVNÍK - klikni pro cenu a detail



Nejlepší webové šablony za super ceny.

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Naposledy upravil mwrx 01-06-2014 v 10:40 AM

Old Post 01-06-2014 v 10:24 AM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 7



Mám dotaz ohledně listů na jedné kytce - pár listů žloutne okolo žilek, nevíte co to může být? Moc hnojiva, vlhka nebo něco jiného? Dík za radu..






SUPER FÓLIOVNÍK - klikni pro cenu a detail



Nejlepší webové šablony za super ceny.

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Old Post 01-06-2014 v 10:42 AM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 8


Vedle fóliáku u záhonu, kde mám chilli papričky jsem vyrobil past na slimáky. Do PET lahve od vody jsem vyřízl otvor asi 10cm od spodu tak 5x2cm, lahev zadělal do země, tak aby tam slimejš mohl vlézt a nalil nedopitý pivo z minulýho večera :-) Jsem zvědavej, jestli to bude fungovat..



SUPER FÓLIOVNÍK - klikni pro cenu a detail

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Old Post 01-06-2014 v 10:47 AM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 9

Máš to moc hezký , je vidět že starat se umíš:-) At to jde a napiš pak o te lahví s pivem, prý to pomáhá.
Nechce se mi dávat na ty španěly granulát.

A ten list, jestli patří automatu (což na obrázku nepoznám) a vypadá že je to jako list hlavní u stonku, tak jde jen o přirozené zrání kytky. Viz třeba faq, nebo jsou zde sekce o problémech s listy.
Ale toto dle fota bych neřešil.

At se daří:-)

Naposledy upravil scars22 01-06-2014 v 13:17 PM

Old Post 01-06-2014 v 11:24 AM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 10


Spoustu z nás jistě letos opět trápí starost, jak zajistit vlhkou půdu u kytek, které máme někde, kam nemůžeme každý den zalévat. Objevil jsem super věc, objednal a budu o víkendu aplikovat, uvidím jak to bude fungovat ;-)

Jde o speciální gel KOUPIT HYDROGEL, který se v malém množství přidá do půdy nebo substrátu a po zalití "natáhne" do sebe vodu, kterou pak postupně uvolňuje - toto může fungovat třeba na týden bez zalívání.

Více info k přečtení: Půdní pomocná látka pro udržení vlhkosti substrátu.

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Old Post 03-06-2014 v 14:49 PM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 11

Ahoj.. máš to moc pěkné.. s tim pivem to funguje.. to by tě mělo zabrat.. ale asi by sem jich dal více a zakopal je naležato a vyřízl podélnou díru.. vejde se jich tam víc..

Hele jinak mam dotaz zda by si mě řekl jak se ti pohybuje teplota ve foliáku.. mam taky jeden a musel jsem tam vyříznou 6 děr aby cirkuloval vzduch ale i tak je tam celkem pekelný horko.. tak mě zajímá ten tvuj.. popřípadě i kolik máš děr..

Díky moc a držim palce..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 03-06-2014 v 22:41 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 12

Zdravím Tomsio, tak PETka na slimáky zabírá, za tři dny plná utopených slimejšů. Zkusím podélně a uvidim..
Jinak fóliák se začíná přehřívat, mám tam teploměr s min a max a max bejvá kolem 45 stupňů. Tak teď mám otevřený dveře a ještě jsem vyříz 3 okýnka, rapidně se snížila vlhkost vzduchu, což je fajn, protože autoflower už je tak ve 3. týdnu květu a nechci chytit plíseň, když tam tak krásně voní. Hnojím ho teď Plagron Terra Bloom a Plagron Green Sensation, květy rostou skoro před očima :-)

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Old Post 04-06-2014 v 15:06 PM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 13



Zase po týdnu :-) Afghan Kush Ryder autoflowering krásně kvete a těším se tak za týden až dva na sklizeň. Dnes 10.6.2014


Půdní pomocná látka pro udržení vlhkosti substrátu.

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Old Post 10-06-2014 v 11:39 AM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2957170 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív