Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » BRooTova Selekce hoven
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 94% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 94% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 94% Pěstitelská

BRooTova Selekce hoven Příspěvek č. 1

Všechny vítám

Rád bych Vám představil svojí selekci. Předem říkám, že selekce už je skoro hotová, a momentálně už držím jen 19 nejlepších matek, z kterých ještě vyberu 1 a 2

Selektujeme: Shit (Mr.Nice) Regular
Počet : Původně 72 jelikož v Seed Bance měli jen 4 balení, naštěstí mi kamarád přivezl další 2 takže dohromady bylo na začátku 111 semen (ve 3 balení bylo 19 semen).
Setup: Dark Propagator 3x + Mammoth Lite 40x40x80 (položený na bok)
Lights: T-Led Secret Jardin 24W (3x v jednom stanu)
Medium : Canna Coco Proffesional Plus
Hnojiva: Canna Coco + Rhizotonic + Cannazyme
Všechny stany vytahuje jedno TT 150 a jedno TT 100 je jako přítah

Nejsem uplně aktivista, ale rád se podělím. Proto fotky budu přídávat 1x za týden až dva

Začínáme:

Po 24 hodinách vylezlo 71 semen (parádní klíčivost) po 36 hodinách to bylo 94, zbytek jsem vyhodil. I tak, klíčivost famózní.

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

Naposledy upravil BRooT 09-12-2018 v 21:31 PM

Old Post Včera v 20:36 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 94% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 94% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 94% Pěstitelská

Příspěvek č. 2

Začátek

Přesazení proběhlo do květináčů 9x9cm s mediem Canna Coco Proffesional Plus.

Schválně jsem sázel do půlky květináče, tedy skoro 5cm do povrchu. Chtěl jsem pouze nejsilnější jedince, slabé kusy se nedostanou na povrch přes takovou "výšku".

Po týdnu z 94 naklíčených semínek vylezlo 93 Takže květináček se semínkem co nevylezlo jsem vyhodil. Květináč jsem nejdřív vyklepal, semínko bylo živé, už bylo skoro na povrchu, ale zkrátka a dobře. Zaóstávalo.

Celou selekci jsi vedu poznámky v bloku, pokud by někoho zajímalo:

Shit 7,17,22,48,54,56,57,64,75 vylezl během 48 hodin
Shit 1,3,5,11,14,20,25,27,33,40,42,49,52,59,60,63,66,68,69,71,72,78,83,84,88,89,90,92,93 vylezl do 4 dnů
Ostatní vylezli do 7 dnů
Shit 18,24,29,73 - děložní lístky značně degradovány (pokroucené, špatně tvarované) = odstraněny ze selekce/vyhozeni
V selekci = 89 kytek

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

Old Post Dnes v 23:02 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu

Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás