Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Auto balkon+foliak jaro 2018
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23
Autor
Téma 
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 94% Pěstitelská

Příspěvek č. 353

Ještě se to nezbarvuje.. naštěstí je slunečno a plíseň zatím nic..akorad dnes jsem potkal se potulovat nějakou smazku z batohem toho se bojím nejvíc bljať,zítra jedu na 9 dní pryč tak snad to nevycoruje fetka poje*aná 👊

🌈

Old Post 15-10-2018 v 19:22 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 94% Pěstitelská

Příspěvek č. 354

Čau kolegové,tak sem přijel po 9-ti dnech a kytkatam naštěstí je.. přijel jsem pozdě tak jsem neviděl detaily,ale i tak je pěkná a smrdutá ráno hodím aktualizaci

🌈

Old Post 24-10-2018 v 18:20 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Příspěvek č. 355

Tak dneska na zahrádce překvapení trochu příjemné trochu nic moc ještě není dozrálá,ale už sem stříhal paličky páč začala plíseň,ale ne že byly plesnivý ale začali bílé flíčky tak sem je trochu prostrihal jinak mikrofony v cajku..kvete nějak dlouho v pondělí jedu zase pryč tak nevím jestli to mám tisknout nebo sejmout v neděli nějakej názor?dikes

🌈

Old Post 25-10-2018 v 14:46 PM
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Příspěvek č. 356

Seva, už si to sekol?

Old Post 03-11-2018 v 11:15 AM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Příspěvek č. 357

Čus smolič,zrovna včera jsem ji pokosil už se objevovala ta hnusná plisen,ale to se dalo čekat když sklizim v listopadu 😁
Byly to 2 pytle od štuku

🌈

Naposledy upravil Mara w2 04-11-2018 v 07:50 AM

Old Post 04-11-2018 v 07:20 AM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-07-2018 - AutoBalkon 2012 - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás