Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 38 39 40
Autor
Téma 
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 61% Pěstitelská

Příspěvek č. 625

Tak drž se cca doporučeného dávkování... U mě zabral, ale musíš aspoň třikrát posplichat jednou za tři dny. Je to samozřejmě chemka, jsou i bio preparáty ale ty moc nezabírají. Než půjdeš do květu tak se ale rozloží a nebude nijak zdraví/chuťově závadné. Těch preparátů je ale mraky.. říkám, zeptej se v zahradnictví .
Pokud máš takhle všechny kyti, tak to semenama nejspíš nebude to by byla fakt mega náhoda. Buď stress z horka (to se.mi ale.moc pravděpodobné nezdá) nebo tam máš havěť.

Old Post 22-09-2018 v 17:35 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 24% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 24% Pěstitelská

Příspěvek č. 626

Nie, krúti sa len jedna tým pádom to asi bude semenom to čo bolo retardované sa už dáva dokopy a jedno čo vyzeralo prv ok tak sa mu takto krútia listy. Ale nejak mám pocit že sa to zlepšuje Uvidím o pár dní, určite dám vedieť čo sa s tým deje A opýtam sa v zahradnictve

100W LED PSEUDOBOX alebo "Aj kartón ti dá pár hrstí šťastia"
Hydro Shoot 60x60x140, 150W HPS alebo "Egyptské 8 dňové zatmenie slnka"

Old Post 22-09-2018 v 18:59 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 61% Pěstitelská

Příspěvek č. 627

Prolival jsem 19. V pozdních hodinách... Dnes je už 24 a květináče pořád nejsou proschlé jak by měli... Kyti se moc nechce vstřebávat voda a hnědé fleky na listech/posléze odumření listu pořád přetrvává. Samozřejmě cekal jsem že se to nezastaví hned. Co ale řeším je další zálivka... Některé listy mě začínají už i na vrchu žloutnout. Kytky byly vážně dost prolité takže jsem vyplavil i dost živin. Zítra by mela.byt půda snad už natolik proschlá, abych kyti mohl zalít. Jak mám upravit zítřejší zálivku? Mám přidat biobloom? Jestli.me totiž zase budou vstřebávat vodu 4 dny, moc mohl by to být průšvih kdybych to teď nezahnojil. Foto listů posílám do Galerie.

Old Post 23-09-2018 v 22:12 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vitty
Nový Člen

Karma uživatele vitty - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 628

Zdravím všechny!

Prosím vás pánové, mam problém, na spodních větvích na paličkách jsem objevil nejspíše podle všeho padlí... Každé den je tam na lístku jakýsi mini zárodek, lístek rovnou i s malou paličkou každý den odtrhnu.. zatím se to projevilo pouze na 1 že 4 kytek, kytky by potřebovaly nejlépe ještě tak týden, jde mi o to kdybych sekl pouze tu jednu na které se to projevuje tak jestli by se dalo zamezit ještě přenesení na další kytky, projevuje se to poslední 3 dny...

Dík, mějte se.

Old Post 10-10-2018 v 20:18 PM
vitty je offline   Profil uživatele vitty   Find more posts by vitty   Foto galerie člena vitty   Click here to Send vitty a Private Message   Add vitty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Stálý Člen

Karma uživatele fikus37 - 93% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 93% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 93% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 93% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 93% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 93% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 93% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 93% Pěstitelská

Příspěvek č. 629

Pokud je to Padlí, tak počítej, že se ti to projeví všude. Zamezit přenesení se nedá. Pokud to máš v boxu, tak box vydesinfikovat a nejlépe ještě použít vykurovaci metodu (sirne knoty)

Old Post 11-10-2018 v 13:51 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marshydro Box
Nový Člen

Karma uživatele Marshydro Box - 23% Pěstitelská

Příspěvek č. 630

Zdravím
Jen pro istotu, je to pliseň?
Díky za odpověď

Old Post 20-10-2018 v 06:38 AM
Marshydro Box je offline   Profil uživatele Marshydro Box   Find more posts by Marshydro Box   Foto galerie člena Marshydro Box   Click here to Send Marshydro Box a Private Message   Add Marshydro Box to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 38 39 40  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás