Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj OUT 2018-Critical+2.0;Moby Dick auto;Green Poison F1;Royal Medic;No name
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 92% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 92% Pěstitelská

Příspěvek č. 65

Ony jdou stříhat i jen jednotlivé čepele listů nebo jde list zmenšit o polovinu.. prý to je méně náročné než když se list ustřihne u stopky.. já to tak dělám šetrně s mírou i v průběhu kvetení, dělám takový prustrih cca 3x za dobu květu.. spíš se snažím vystříhat takové světelné "tunely" z úhlu pohledu světla, aby to šlo víc deep.. ale jak říkám, žádné drastické stříhání. V době květu se to rádo zastaví na tři dny bez problému, když se to přežene..

Jsem pro úplnou legalizaci konopí!
Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W

Old Post 02-10-2018 v 07:29 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 96% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 96% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 96% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 96% Pěstitelská

Příspěvek č. 66

Zdravím menší up ..

Green poison F1 je z větší části suchý ..
Tu první várku co jsem pověsil jsem dosušil .. sušil jsem 8 dní hodně pomalu, takže jsou ne úplně suché spíš takové fresh(mě to takhle chutná asi nejvíc .. nemám rád přeschlé, proto to sundám dříve a narvu to do zavařovaček) .. Dal jsem do vzduchotěsné krabice(něco jako od barvy jen menší) a 2-3x denně otevírám a prohrabuju Gramáž byla 140g(z toho 30g menší paličky) + ještě suším několik větví + 4 větve GP jsou ještě venku jelikož z jedné strany dozrály a z druhé jsou trichomy uplně bílé zvláštní .. a jsou krásně fialové .. na ty se teším nejvíce

Smoke report:
Chuť 8/10 .. neškrábe, jemné ale při větším potahu těžší na plíce(třeba nekůřák mi sem tam zakašlal .. možná bych viděl chybu při flushu PK13-14 je minerální na což jsem zapomněl .. příště musím přestat hnojit PKčkem alespon 10 dní před sklizní )
Vůně 9/10 .. den ve sklenici a pokaždé když otevru ... krásná nasládlá vůně .. i malá palička kterou mate v gripu fakt dost táhne
Účinky 7,5/10 .. zkouří to fakt dost a rychle .. ale když už to pak palíte pořád tak vás to omrzí rychle na stavy mám radši spíš převahu sativy no.. i když dost indik nejsou taky špatné ale ten GP vás strašně "otupí a vyhulí" to je jen takový na gauč nebo na hraní her

paličky krásné, tvrdé .. výnos taky super F1 strainy jsou všechny fajne!
Ted už se jen těším na ty zbylé fialové GP <3 + Critical 2.0, Royal Medic a 2x noname

Critical +2.0 a Royal Medic .. budou těch 10 dní MINIMÁLNĚ ještě potřebovat snad nám všem opozdilcům počasí dopřeje

1) fotečka paličky GP

1. indoor Green poison F1, Happy Auto Blueberry - soil
Outdoor 2018 (1/4 - hotovo)

Naposledy upravil Linkot 03-10-2018 v 13:14 PM

Old Post 03-10-2018 v 09:00 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 96% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 96% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 96% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 96% Pěstitelská

Příspěvek č. 67

Zdravím!
Green poison F1 - celkově 350g+nějaký spodky fotky všech modelů přidám až na konec .. pokaždé zapomenu udělat fotku

Critical +2.0 - první kytka už ostříhaná a suší se, vypadá moc pěkně .. sám jsem byl překvapený kolik toho bylo .. ve dvou jsme stříhali 1,5h Takže tipuji 400+ no .. uvidíme ... flush byl 7+ dní jen dešťovka
Nyní tam mám ještě 1 krásny pheno Criticalu a 1 trošku postižený fialový pheno Criticalu + Royal medic a 2x no name(obojí je něco jiného a jedna je pěkná a druhá pujde do mastí ta je nic moc .. )

Zbylé holčiny co jsou ještě v zemi .. ještě jsem je včera hnojil .. pohnojím ještě v sobotu a od pondělí / úterý jedu už všechno flush pomocí fawless finish od AN .. pak už to jen budu sekat podle zralosti ... příští pátek bych to viděl seknout ten lepší critical a lepší noname .. a zbytek za 14 dní .. a kdyby to v pátek nebylo tak za 14 dní už to pujde všechno .. příští týden má skoro pořád pršet .. ale moje zahrádka je v lokalitě, že když všude prší tak jen tam ne .. je to kouzelný místo od dubna tam chcalo 2x a "deštík" taky asi jen 2x
SNAD NÁM VŠEM(opozdílkům) POČASÍ BUDE PŘÁT! <3

1) Palička Critical +2.0

1. indoor Green poison F1, Happy Auto Blueberry - soil
Outdoor 2018 (1/4 - hotovo)

Naposledy upravil Linkot 18-10-2018 v 12:42 PM

Old Post 18-10-2018 v 09:29 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás