Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vhodná ventilace ? Ventilátor ventilace ventilátory jak řešit odtah ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26
Co používáte na odtah z boxu ??
UFO
PC větrák
Ulitu
TD
Potrubní
Žádnej
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 97% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 97% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 97% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 97% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 97% Pěstitelská

Příspěvek č. 401

Dik za odpoved. Ten regulator si budem musiet nastudovat neviem ako sa zapaja )

Old Post 17-06-2018 v 18:37 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 39% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 39% Pěstitelská

Příspěvek č. 402

Ajtaktak- už to tu niekto písal ale napíšem to znova - môžeš mať akýkoľvek silný oďtah, ak teplota miestnosti z ktorej vzduch odoberáš má 30 stupňov tak sa pod 30 stupňov nedostaneš.
Ak ideš 2x600W HPS tak predpokladám že aj keď máš vstupnú teplotu 25, musíš mat cez leto v boxe aspoň 30-32 stupňov...

Old Post 17-06-2018 v 19:39 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
otoxy
Nový Člen

Karma uživatele otoxy - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 403

Mám dva odtahu. Jeden silnější na "den" a potom slabší(tissi) na noc.
Už bych neměnil.

Old Post 20-08-2018 v 09:23 AM
otoxy je offline   Profil uživatele otoxy   Find more posts by otoxy   Foto galerie člena otoxy   Click here to Send otoxy a Private Message   Add otoxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 94% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 94% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 94% Pěstitelská

Příspěvek č. 404

Čágo lidi, máte někdo zkušenost Prima Klima PK125 TEMP CTRL ?

https://www.growshop.cz/katalog/det...egulaci-360m3-h

Taky Vám ta regulace vydáva to hnusný vrnění jako když zapojíš na ventilátor triakovej regulátor? Sem z toho neštastnej, koupil jsem to kvuli tomu že sem chtel mít regulovanej odtah a tím dosáhnout nižsí hlučnosti pač vedle toho spím, ale stejnak když snížim výkon, tak to začne vydávat ten hnusnej pazvuk jako triakový regulátory :/

Popřípadně máte někdo zkušenosti s nákým regulovatelným odtahem kterej proste jen sníží výkon otaček bez nežadoucích dalších zvuku ?

Poslední dobou mi tu moc nikdo na dotazy neodpovídá, tak vás moc prosim o jakýkoliv poznatek k tomudle příspěvku. Díky a ať to roste!

Old Post 20-09-2018 v 18:11 PM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nefakcenko
Nový Člen

Karma uživatele Nefakcenko - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 405

Zdar, ten bzukot je u tohoto typu s AC motory normální. Kromě řádného odhlučnění pomocí tlumičů, sonoflexu a zaboxování bude asi nejlepší řešení koupě venťase s EC motorem, dost o něm uvažuju, jen ta cena mě odrazuje. Pokud tady někdo máte odtah s ec motorem, podělte se prosím se zkušenostmi

Old Post 22-09-2018 v 11:19 AM
Nefakcenko je offline   Profil uživatele Nefakcenko   Find more posts by Nefakcenko   Foto galerie člena Nefakcenko   Click here to Send Nefakcenko a Private Message   Add Nefakcenko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 61% Pěstitelská

Příspěvek č. 406

Ten triakovej regulátor je nahovno, dělá to hrozný kravál a výrazně snižuje životnost motoru. Výkon se dá samozřejmě plynule regulovat, ale potřebuješ regulační transformátor (tahle sranda je ovšem dražší jak celé ufo...) Nebo to ufo napojit na zdroj s nižším napětím. Já potřeboval stáhnout ufo na polovicni výkon, tak jsem koupil zdroj 230-110V a fungovalo to v pohodě.

Nebo koukej po bazarech a kup něco takového
https://elektro.bazos.cz/inzerat/93...ansformator.php
Sám sem sehnal něco podobného, protože nový stojí 5K... A maxi.alni spokojenost. Plynulá regulace od 0-230V bez bzučení

Old Post 22-09-2018 v 12:24 PM
TommyH is online now   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 61% Pěstitelská

Příspěvek č. 407

Čau lidi... Jenom takovej šikovnej tip na kterej sem přišel, je to v celku logické, ale třeba by to někoho hned nenapadlo..

Nevyhazujte staré pachové filtry!!! (neplatí pro ty co nejsou líní vyměnit uhlí a kupují filtr).

Pokud pořád máte doma nějaký starý a nový vám začne dosluhovat, připojte prostě starý na druhý konec ventilace. (Tzn. Budete jakoby jedním filtrem vzduch nasávat a přes druhý filtr to půjde ven...) Teď jsem jsem to zkoušel rotoze nebyly penízky na nový filtr, a funguje to bezvadně ani náznak jakéhokoliv zápachu

Old Post 27-09-2018 v 16:47 PM
TommyH is online now   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás