Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Svilušky - Tetranychidae - Spider mite , jak na ně ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19
Autor
Téma 
bedrich64
Nový Člen

Karma uživatele bedrich64 - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 289

Ahoj na svilušky je dobry postřik z přírodních látek Rock Efekt není drahý a funguje

Old Post 15-01-2018 v 08:50 AM
bedrich64 je offline   Profil uživatele bedrich64   Find more posts by bedrich64   Foto galerie člena bedrich64   Click here to Send bedrich64 a Private Message   Add bedrich64 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% Pěstitelská

Příspěvek č. 290

Tak jak jsem již psal v jiném vlákně, rock effect je spise preventivní, či na spomaleni šíření. Opravdu účinný prostředek je vermitec, již po prvním postřiku jsou kytky v podstatě čistě a OL je 21 dni proto není problém i v pulce květu. Na silnější napadeni rozhodne chemii, kdo ji nemá rad bude s nima bojovat stále dokola. Zkoušel jsem Rock effect, tabákový výluh, atami biodefence a vše bez poradnyho efektu.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 15-01-2018 v 10:21 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
verca
Nový Člen

Karma uživatele verca - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 291

Zdravim... zrejme svilusky se objevily tesne pred seknutim... co radite? seknout uz ted a dal? vsechno vystrikat? neni to jeste zadnej extrem, ale dve kytky uz maji pavucinku i u vrsku... a po seknuti je nejak strikat nebo jen proste ususit?

Old Post 03-03-2018 v 12:26 PM
verca je offline   Profil uživatele verca   Find more posts by verca   Foto galerie člena verca   Click here to Send verca a Private Message   Add verca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeterJozef
Stálý Člen

Karma uživatele PeterJozef - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 292

[účet odstraněn]

Old Post 28-05-2018 v 16:11 PM
PeterJozef je offline   Profil uživatele PeterJozef   Find more posts by PeterJozef   Foto galerie člena PeterJozef   Click here to Send PeterJozef a Private Message   Add PeterJozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ajdam
Nový Člen

Karma uživatele ajdam - 0% Pěstitelská

Vertimec - účinnost? Příspěvek č. 293

Zdravím, mám dotaz na zkušenosti s použitím přípravku Verimec 1,8 EC. Včera jsem aplikoval na rostliny ve skleníku Vertimec v koncentraci 0,06% Dneska ráno kontroluju účinnost a na některých rostlinách vidím ještě živé sviluše. Postřik plánuju udělat minimálně dvakrát s týdenním rozestupem. Na listech se vyskytují živí i chcíplí jedinci. Viz video zde: http://sendvid.com/re58w9lx

Překvapilo mě, že ještě vidím živé svilušky. Čekal jsem, že je to přes noc zlikviduje. Jaké vysvětlení myslíte, že je nejpravděpodobnější? Napadly mě tyto varianty.

1) Postřik likviduje jenom adultní jedince. Lezoucí svilušky jsou nymfy, které jsou vůči postřiku odolné. (To se mi nezdá moc pravděpodobné)

2) Postřiku jsem dal málo, a na některé listy se holt nedostal.

3) Jed působí delší dobu, a tak ještě vychcípají.

Co myslíte? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Díky

Naposledy upravil ajdam 07-06-2018 v 08:33 AM

Old Post 07-06-2018 v 08:13 AM
ajdam je offline   Profil uživatele ajdam   Find more posts by ajdam   Foto galerie člena ajdam   Click here to Send ajdam a Private Message   Add ajdam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-08-2017 - Smutnice - Sciaridae - Fungus gnat , jak na ně ?? - 85 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás