Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CREE LED 120W & CBD Strainy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 100% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 100% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 100% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 100% Pěstitelská

Příspěvek č. 17

Moc pěkny tak ja 122guliii.

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 29-05-2018 v 21:01 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 60% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 60% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 60% Pěstitelská

Příspěvek č. 18

nooo, tak nejbliz byl growplace. vysledek je nasledujici:

DINAMED 69g

PURPLE ORANGE 95g

Dohromady krásných 164g. Když počítám do světla i barvy (tj 130W) dělá můj g/w 1.27. Na první pěst pod ledkama docela dobrý, příště to bude určitě o něco víc.

growplace posilam karmu, zbytek to krute podcenil

kvalitni svetlo = dobrej vynos. co vic dodat. mejte se!

Každé svinstvo jde dneska zabalit do nějaké filosofie.
Z. Matějček

dělám výzkum o trávě a spánku, chceš mi pomoct a zúčastnit se? napiš pm nbo více info zde->>
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=80769

Old Post 30-05-2018 v 14:32 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 61% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 61% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 61% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 61% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 61% Pěstitelská

Příspěvek č. 19

Teda,tolik bych pod tim fakt necekal musim pred tebou smeknout a poslat ti karmu,jinak to nevidim.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

Old Post 30-05-2018 v 15:20 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 58% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 58% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 58% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 58% Pěstitelská

Příspěvek č. 20

Super vysledek! Dekuji a mas ji tam zpet za krasny vysledek

Grower sponzor

Old Post 30-05-2018 v 15:36 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 60% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 60% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 60% Pěstitelská

Příspěvek č. 21

no, musim priznat, ze ja uplne na gramy nejedu a z meho hlediska, tj kvalita, rovnomernost to vubec nebylo dobry kolo. na vaze je sice hodne, ale kazda palice jinak velika a tim padem se budou lisit i silou. pro me je cil dosahnout rovnomernyho rozlozeni vahy na stejnorodych palickach, coz se mi vubec nepovedlo. to zni mozna ponekud prehnane, ale ono to potom souvisi se vsim. o to vic to je behem pestu prace, kdyz clovek kytku cese(prerovnavani palic aby jich bylo vo nejvic na svetle), musi se vic hlidat mnozstvi listu a pak je i pracnejsi sklizen. za vysledek jsem samo rad, ale celkove bych ten pest hodnotil spis prumerne. navic tohle g/w jsem daval i pod hps a pod takovyma cipama jako mam jde dat i pres 2g/w, takze se v podstate da rict, ze to co jsem ja posral zachranilo to dobre postaveny svetlo.

jinak smoke report:

dinamed:jemnej, lehka chut, skoro jako kdybych kouril cigo s prichuti travy, nic neskrabe, neni to vubec tezky, cejtim z toho jako kdyby cistotu, nevim jak to lip popsat.

purple orange: velmi nasladla chut, na jazyku dojezd jako kdyz si date neco extremne sladkyho typu karamel, je po nem bohuzel velika chut na sladke. k tomu vsemu je citit podton nejakyho citrusu, ne citronu ani pomerance spis mi to pripomina neco mezi pomelem a limetkou.

smell report: oba modely voni krasne uz ted. purple do sladka jako cukrova vata s boruvkou a dinamed jako kdyby uplne cerstva a fresh trava, pripomina mi to vuni critical jack. takova fresh vune, ze bych to nejradsi snedl

EDIT: jo a diky vsme za kacka, to samozrejme potesi.

Každé svinstvo jde dneska zabalit do nějaké filosofie.
Z. Matějček

dělám výzkum o trávě a spánku, chceš mi pomoct a zúčastnit se? napiš pm nbo více info zde->>
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=80769

Old Post 31-05-2018 v 22:00 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás