Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
fikus37
Stálý Člen

Karma uživatele fikus37 - 91% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 91% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 91% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 91% Pěstitelská

Příspěvek č. 65

Poslední komentář k tvé osobě mazar 1000 : nepiš mi pm, dík.
Máš milion hloupých keců a ještě si nenapsal co to je za světlo? To bude asi takové jako svět neviděl.

Old Post Včera v 15:54 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 90% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 90% Pěstitelská

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Poslední komentář k tvé osobě mazar 1000 : nepiš mi pm, dík.
Máš milion hloupých keců a ještě si nenapsal co to je za světlo? To bude asi takové jako svět neviděl.

Stejně tak u mě, otravuje s PM

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Old Post Včera v 16:48 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misanthropetino
Stálý Člen

Karma uživatele misanthropetino - 79% PěstitelskáKarma uživatele misanthropetino - 79% Pěstitelská

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od BRooT

Stejně tak u mě, otravuje s PM

Ja som tiez dostal

citace:
Ale jdi ty somar :-D

"René mláďenca Príhodi a Skúsenosťi" grow report 2016

Zápisky mladého záhradníka - záhrada 2017

Old Post Včera v 18:30 PM
misanthropetino je offline   Profil uživatele misanthropetino   Find more posts by misanthropetino   Foto galerie člena misanthropetino   Click here to Send misanthropetino a Private Message   Add misanthropetino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 68

Ahoj pánové

Mám takový menší technický dotaz....... je problém mít v sérii zapojené třeba 2 čipy vero29 3000K a 1 čip 5000K? Já předpokládám že ne ......ale třeba se mýlím .....

Old Post Dnes v 12:15 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misanthropetino
Stálý Člen

Karma uživatele misanthropetino - 79% PěstitelskáKarma uživatele misanthropetino - 79% Pěstitelská

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od Mr.Inkognito
Ahoj pánové

Mám takový menší technický dotaz....... je problém mít v sérii zapojené třeba 2 čipy vero29 3000K a 1 čip 5000K? Já předpokládám že ne ......ale třeba se mýlím .....

Ahoj,
nebude s tým žiadny problém.

"René mláďenca Príhodi a Skúsenosťi" grow report 2016

Zápisky mladého záhradníka - záhrada 2017

Old Post Dnes v 12:18 PM
misanthropetino je offline   Profil uživatele misanthropetino   Find more posts by misanthropetino   Foto galerie člena misanthropetino   Click here to Send misanthropetino a Private Message   Add misanthropetino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 94% Pěstitelská

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od BRooT
Kousek od Hané je něco jako obří skleník a zároveň indoor pěstírna.

Divím se, že nepoužívá ty tvoje vybásněný LEDky , když místo toho jak trubec používá zářivky od jeho dodavatele, kterým je Phillips, konkrétně sekce Phillips Massive, kde mu dělají světla na zakázku (kvůli velikosti, ne technologii). Sám výkonný technik Phillips, mu řekl, že by ledky nedoporučoval, kvůli jejich malé efektivně osvícení/vzdálenost/plocha.

Massive byla odnož Philipsu, která se specializovala na svítidla. Pokud mi je známo tak samotný Massive program už sknčil a jsou jenom doprodeje skladů a nahradila ho interierova řada LEDko a inteligentní řada HUE, každopádně Massive se ještě pořád dál prodává, sklady jsou asi velký. Určitě se řada Massive nespecializovala na pěstební svítidla. Promiň ale výroku "výkonného technika Phillips" bych určitě nevěřil, minulej rok se ke mně stavoval obchoďak z Phillipsu ohledně LED čipů a rozhodně mluvil jinak a prezentoval velmi efektivní technologii, pro mě ale zatím nepoužitelnou :-/

citace:
Původní příspěvek od Mr.Inkognito
Ahoj pánové

Pokud jsou ty LED čipy stejné tak ano, pokud to jsou LED čipy z našich stránek alucraft.cz tak ne, protože 5000k je vero 29gen 7 D s napětím kolem 38v a druhý 3000k je 29 gen 7 C s napětím kolem 68v.

:-)

Old Post Dnes v 13:40 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 71

Děkuji za info pánové ..... to že musí sedět Volty mě samozřejmě bylo jasné po tom co jsem se podíval do Datasheet k čipům. Nicméně mám spíše takový akademický dotaz...... proč vlastně vyrábí tolik verzí čipů? (myšleno pro jednu teplotu chromatičnosti) ....... kvůli větší flexibilitě možností při stavbě svítidla v závislosti na použitém zdroji?

Old Post Dnes v 15:45 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí
21-04-2014 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I. - 1016 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás