Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sklep by Frydrych
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Příspěvek č. 65

Diky snazim se jak to jde podle zkusenosti co jsem nazbiral .
Inspirace tady je az dost.
K te vode uz jsem menil vodu na ec 1.6 ph take drzi na 5.9

Ja bych taky dal ten proplach jen musim koupit jeste kyble navic protoze jak bych si pripravil roztok na to vycisteni korenu tak bych musel pak dat rovnou vodu z vodovodu ktera ma 7 stupnu a michat peroxid a pak tam namichat do puvodniho roztoku hnojky od JIB neni nejlepsi ikdyz bych to zvladnul musim vzdy tu domu nechat ohrat aspon den v mistnosti

Tedka nevim kdy prepnout mam 60cm na vysku a tohle pheno je vice indika prijdeme to jako orange podle susiny snad me to nenadzvedne barak

Mandala 2012

Sklep

Old Post 18-02-2018 v 07:44 AM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Stálý Člen

Karma uživatele fikus37 - 91% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 91% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 91% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 91% Pěstitelská

Příspěvek č. 66

60 cm je dost málo. Kdybys jel led, tak půl bídy, ale u hps to budeš muset buď zlomit nebo použít kolínka. Je to dupačka a při větším počtu kytek je to alespoň pro mě nepřekonatelný hendikep. Mám důchod na záda a nevydržím se stim dupat.
Taky mám s kohoutku vodu kolem 8 stupňů. Našel jsem doma ponorný vařič a tak to tam vždy prdnu na pár minut a voda hned kolem 19.
Už jsem psal, že to není nejlepší řešení pouštět vodu s kohoutku. Nejlepší by bylo koupit ty 150 litr barely na vodu co mají dole vypouštěcí ventil ať kytičky nesosaji chlorovanou vodu na

Old Post 18-02-2018 v 09:15 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Příspěvek č. 67

Musim po tomhle kole zmensit stoly . Strop mam 2 metry, jenze jsem chtel mit rezervu kuli manipulasi s nadrzi ta ma 65 l . Taky to neni zadny med se tam stim sra* a na zadni kytky skoro nedostanu a mam k tomu pristup jen zepredu tak uvidim jak spodky jak rikas je to takovej handicap .. ten barel ma taky uz napadl a presne stim kohoutkem by byl nejidealnejsi mrknu na to a sezenuho .

Sazim na genetiku ze se moc nevytahne tak se nechame prekvapit

Foto velikost pri 1/12/12

Mandala 2012

Sklep

Naposledy upravil Frydrych 19-02-2018 v 20:28 PM

Old Post 19-02-2018 v 15:20 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás