Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » JAK přepnout z růstu na květ ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Příspěvek č. 17

Co máš za předřadník a jak starou výbojku?

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 23-01-2017 v 08:34 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 18

já jedu přes stejnak den v noci protože jedu 6h nízkého tarifu.a přímotop to tam jdu tet dát.mám to ve sklepě kde se netopilo ale tet jsem tam náth radiator ale mám problém že topím krbovka s výměníkem a abych hnal dolů aspon 60c tak pak doma chcípám vedrem a celý den větráme protože i když větráš tak je tady 27c ale uděl jsem že z radiatoru vede tubus a vněm větrák a foukám jim do boxu ten teplej vzduch z radiatoru tak je trochu víc v boxu

39

Old Post 23-01-2017 v 08:39 AM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 19

to právě nevím co tam je za předřadník ani výbojku je to něco starého achtěl jsem jim aspon přidat k tomu 400w tady ta má 150w můžu to vyfotit ale není to ten klasickej předřadník jdu dolu zatopit a vyfotim to ja bych žárovku novou koupil ale předřadník se mi nechce.

39

Old Post 23-01-2017 v 08:57 AM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panpanvicka
Stálý Člen

Karma uživatele panpanvicka - 52% Pěstitelská

Příspěvek č. 20

No vše se časem opotřebuje jako všechno. A pokud je předřadník staletej tam můžu docela žrát.....

Old Post 05-01-2018 v 14:16 PM
panpanvicka je offline   Profil uživatele panpanvicka   Find more posts by panpanvicka   Foto galerie člena panpanvicka   Click here to Send panpanvicka a Private Message   Add panpanvicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikola3
Nový Člen

Karma uživatele nikola3 - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 21

Asi jsem jinej,ale nikde jsem nenašel po jaké době přepínáte na 12-12. Já to risknul a jako nováček to přepnul po měsíci. Udělal jsem dobře?

Old Post 13-01-2018 v 12:38 PM
nikola3 je offline   Profil uživatele nikola3   Find more posts by nikola3   Foto galerie člena nikola3   Click here to Send nikola3 a Private Message   Add nikola3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 65% Pěstitelská

Příspěvek č. 22

Nezáleží na tom po jak dlouhé době přepneš ale jak ty kytky vypadají před přepnutím. Je mnoho stylů pěstování a při každém se přepíná jindy. Hlavní je zaplnit prostor.

Old Post 13-01-2018 v 12:50 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-08-2016 - Jak přepnout růst/květ - 10 odpovědí
03-06-2011 - Jak na 400W růst a 600W květ??? - 4 odpovědí
19-01-2018 - kdy prepnout na kvet ??? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás