Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Home-made hašiš za 1 hodinu. - butanová metoda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13
Autor
Téma 
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Příspěvek č. 193

Btw smichavam to se.scuffem je barbarstvi, neni nic lepsiho nez cistej plyn staci nechat den vyvetrat a uzvto neni takovy lepidlo pak.si stavi vzit sklenenku dvakrat ji ohnout cca do tvaru N a pridelat.do bonga.pak jen koupis zhavici zapalovac troxhu oleje.si das na.dratek.nazhavis sklo a.sup tam s.nim

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 11-05-2014 v 11:16 AM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafara87
Nový Člen

Karma uživatele rastafara87 - 41% Pěstitelská

Příspěvek č. 194

Čau, butan určený pro plnění zapalovačů je neuvěřitelná sračka! Je to směs rafinátu, butenů a dokonce se v něm vyskytuje rakovinotvorný 1,3 butadien. Pak je v něm (jak kdy) cca 5% isobutanu, který je oním rozpouštědlem na výrobu hašiše.
Já disponuji čistým (99%) isobutanem, který je neodorizovaný a hašiš po extrakci příjemně voní po lihu a ne po siřičitanech.

Old Post 17-10-2015 v 13:02 PM
rastafara87 je offline   Profil uživatele rastafara87   Find more posts by rastafara87   Foto galerie člena rastafara87   Click here to Send rastafara87 a Private Message   Add rastafara87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 70% Pěstitelská

Příspěvek č. 195

citace:
Původní příspěvek od rastafara87
Čau, butan určený pro plnění zapalovačů je neuvěřitelná sračka! Je to směs rafinátu, butenů a dokonce se v něm vyskytuje rakovinotvorný 1,3 butadien.

No ve skutečnosti jde o to, aby se použilo jakékoliv nepolární rozpouštědlo s nízkým bodem varu. Tudíž doporučuji si udělat zkoušku, kápnout si trochu butanu do skleničky a počkat až se odpaří. Pokud na dně nic nezůstane, tak můžete butan použít. Po promytí nadrceného materiálu pak pečlivě nechte odpařit všechno, aby v materiálu nezbyly rezidua.

Old Post 17-10-2015 v 16:21 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
storm1249
Stálý Člen

Karma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% Pěstitelská

Příspěvek č. 196

Tak já také přispěji svojí trochou do mlýna. Dnes jsem tuto metodu zkoušel a jsem opravdu spokojenej. Použil jsem outdoor, normální palice určený k hulení, žádný listí. Materiál jsem naplnil do takový tý malý krabičky od ibalginů, do dna sem napevno zarazil a tavnou pistolí zalepil ventil z víčka plynu co měl největší průměr, do víčka sem klasicky přilepil sítko taky tou tavnou pistolí a tu krabičku sem narval tím docela nahrubo nadrceným materiálem. Prohnal sem tim jeden velkej plyn a výslednej produkt nejdřív nechal odpařovat, pak zapejkací misku zahřál na plotně a když se objevovali bublinky tak sem celej produkt seškrábal, přendal na pečící papír, rozprostřel a začal zahřívat na stupeň 1 na sklokeramické desce. To sem opakoval vždy do lehkého zahřátí ( nechtěl jsem překročit 180 stupňů Celsia) a následně bublinky papírem rozmačkal, nechal schladnout a tento postup 5 jsem pětkrát opakoval, až už se bublinky neobjevovali téměř žádné a produkt voněl čistě ganjově. Výsledkem bylo z asi 10 až 15 g ( přiznám se že jsem to nevážil, nemám totiž na čem ) cca 1,5 až 2 gramy extraktu.
Je to super, nic lepšího jsem dlouho neměl. Nebolí mě z toho hlava, takže z toho usuzuju, že to je poměrně čistý. Jinak v těch zbytcích co nevyškrábete ( jakože nevyškrábete ) jsem vykoupal papírky, taky moc fajn věc.
Mám pár fotek ale nechce se mi to teď řešit, postnu je sem třeba někdy. Snad to někomu pomůže. Čusss

Old Post 21-11-2015 v 22:33 PM
storm1249 je offline   Profil uživatele storm1249   Find more posts by storm1249   Foto galerie člena storm1249   Click here to Send storm1249 a Private Message   Add storm1249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 29% Pěstitelská

Příspěvek č. 197

citace:
Původní příspěvek od Storm
Když už je ve sklenici málo tekutýho plynu, tak se začne tvořit pasta, pak pořád přibejvá až se nakonec vypaří plyn kompletně.Z hašíku neni cítit žádnej plyn.Výslednej produkt je tak čistej, že se nemůže kouřit jako suchej drink, protože nedoutná, ale hoří prudkym plamenem.

!!! POZOR !!!

Butan se nedává do zapalovačů jen tak, ale protože výborně hoří.On i docela bouchá.U výroby nekuřte a nemanipulujte s otevřenym plamenem.Mohla by následovat exploze.Je sice těžší než vzduch, ale na to bych nespoléhal.Podle mě je to nejlepší venku.

Doufám, že vám návod pomůže k výrobě vysoce zhuloidního materialu a budete z toho mít stejnou radost jako já.

čau čau som tu nový,,,dnes som to spravil aj ja,,no už to len vyskušať..prikladám foto...a dakujem za nápad..

Old Post 17-12-2017 v 15:28 PM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 29% Pěstitelská

Příspěvek č. 198

dosť to máš čierne...mne sa podarilo toto cez tu plynovu flastičku malu..chcelo by to ale niečo vačšie

Old Post 26-12-2017 v 14:03 PM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás