Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Tutankhamon//NFT// JIDB// VERO 29 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 96% PěstitelskáKarma uživatele LinChi - 96% PěstitelskáKarma uživatele LinChi - 96% PěstitelskáKarma uživatele LinChi - 96% Pěstitelská

Příspěvek č. 129

7 dní 12/12 tzn. začíná druhý týden květu
trening kolínkama stále držíme pod sítí ... ta největší už to trochu zvedá ... ale ty ostatní pěkně dotahují Spokojenost

2. týndek květu valíme už aj s environem tzn. JIDB X
do 42L vody sem dal 20ml A 40ml M 60ml B 25ml X
Ph 5,7 (mám nový Ph- celou nadrž sem stáhl z 6,6 na5,7 jen 4 ml ph- )
EC 1,2
Dnes nalito a namícháno.. vodu dávám výhradně odstátou z kohoutku

Dále bych podotknul že kořínky si už pijou vodu z nádrže takže se topí ve vodě.. naštěstí bez problému.. voda po nic stéká dolů a nekape

provoz NFT teměř nepoznáš dokud ti neklesne voda pod čerpadýlko co mícha vodu v kalfasu pak ti někdo doma 24/7 čůrá v pokoji

Optimalizace světla 70 cm nad sítí
Odtah na plný výkon tzn. stupeň 2 187m3/hod
cirkulační ventilátor na stupeň 3 Plný vítr
čerpadla na plný výkon vzduchovací pumpa na 60%

Trochu konspirace
První Indoor Hlína
Druhý Indoor Hlína+NFT
Moje Skříň !!
Třetí Indoor Hlína
Čtvrtý Indoor NFT

OD DOBY CO ZNÁM GROWER MI ROSTOU I POKOJOVÉ KVĚTINY DÍKY KOMUNITO

Old Post 10-12-2017 v 16:31 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi   Click here to Send LinChi a Private Message   Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Nový Člen

Karma uživatele Mamboo - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 130

Koreny jak provazy, nadhera.

Old Post 10-12-2017 v 18:27 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 96% PěstitelskáKarma uživatele LinChi - 96% PěstitelskáKarma uživatele LinChi - 96% PěstitelskáKarma uživatele LinChi - 96% Pěstitelská

Příspěvek č. 131

Lezem ven ze site otazka do vetru ... strihat spodni oisty nebo nestrihat ???

Trochu konspirace
První Indoor Hlína
Druhý Indoor Hlína+NFT
Moje Skříň !!
Třetí Indoor Hlína
Čtvrtý Indoor NFT

Old Post 14-12-2017 v 22:47 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi   Click here to Send LinChi a Private Message   Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Příspěvek č. 132

jeste bych klidne počkal chvili.. ja osobně bych po prepnuti cca 2 tydny nekdy i driv podle stavu zacal ojebavat ty male vetvicky a vse co by ti potencionalne zacalo spomalovat vrchy

Old Post 15-12-2017 v 01:20 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Příspěvek č. 133

Rano sem aplikoval dalsi kolinka abych srovnal vrchy stale bez květu tak je to v klidu

Trochu konspirace
První Indoor Hlína
Druhý Indoor Hlína+NFT
Moje Skříň !!
Třetí Indoor Hlína
Čtvrtý Indoor NFT

Old Post 15-12-2017 v 07:06 AM
fikus37
Stálý Člen

Karma uživatele fikus37 - 95% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 95% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 95% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 95% Pěstitelská

Příspěvek č. 134

Ten stonek = super

Old Post 15-12-2017 v 07:19 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 82% Pěstitelská

Příspěvek č. 135

Pod síti strihat vše listy nesmyslný větvičky a tak
Nakonec se tam přes masu zelené stejně nedostane světlo a tím pádem to opadá ale zbytečný bordel a čekání nejlépe setnout na stonky pro lepší cirkulaci vzduchu pod sítí než náhodí květy (stres) můj názor
Dělám to tak sám

Čert mě vem

Kástroj se poroučí..

Old Post 15-12-2017 v 09:08 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Příspěvek č. 136

Dobra v nedeli udelam prvni kadernicky zakrok a ostriham nemilosrdne vsecko co je bez sance a naroku dotahnout sit a listy od spodků

Trochu konspirace
První Indoor Hlína
Druhý Indoor Hlína+NFT
Moje Skříň !!
Třetí Indoor Hlína
Čtvrtý Indoor NFT

Old Post 15-12-2017 v 09:40 AM
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 82% Pěstitelská

Příspěvek č. 137

Četl jsem ti na víc místech.
Určitě to ma smysl

Čert mě vem

Kástroj se poroučí..

Old Post 15-12-2017 v 12:51 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen

Karma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% Pěstitelská

Příspěvek č. 138

Jeee, ten Linchi me neveril .

Prvni indoor,600w,Tangerine Dream

Old Post 15-12-2017 v 13:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 44% Pěstitelská

Příspěvek č. 139

Měl bych dotaz pánové, právě jsem ve stejné fázi, ovšem druhá pulka boxu je vyplněna menšími kytičkami, které budou rust o nejakých 14 dnu déle. Ted k dotazu, pokud spodky pod sítí neostříhám, nechám růst a po sklizení nechám jen tu spodní část, pokvete a bude to ještě nabývat, nebo má prostě kytka svých x dnů za sebou a umírá, čili se dole už nic nenafoukne??? Nikdy jsem to nezkoušel, tak nevím... předem dík

Old Post 15-12-2017 v 20:41 PM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 68% Pěstitelská

Příspěvek č. 140

Witcher: pod sítí ti toho 3/4 uschne, zajde, nevím jak to přesně nazvat. Je to kvůli tomu, že se tam nedostane světlo 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si Homebox"
😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Už mě ta zhasnutá prckárna srala.....
Pítr

Pítrovo miniprckárna

Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou

řízkování rajčat podle Pítra

Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG

Old Post Předevčírem v 04:44 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Příspěvek č. 141

Witcher V každém případě funguje
Je nevím jestli přesně jak si myslíš
Například já sklizim tohle kolo na dvakrát tzn prvně všechny vršky a spodky nechám o 7 dni déle pod síti nic
Jen co zakrývají vrchy
Oni ještě dojedou vždy to děla celkem znatelný rozdíl v číslech na váze
Funguje to

Čert mě vem

Kástroj se poroučí..

Naposledy upravil Kástroj 16-12-2017 v 09:56 AM

Old Post Předevčírem v 09:46 AM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás