Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jak na miminka aneb selekce maminy :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 71% PěstitelskáKarma uživatele odo - 71% PěstitelskáKarma uživatele odo - 71% Pěstitelská

Příspěvek č. 145

Mňa by teda celkom zaujímalo, či to tvrdenie o tom, že voda ošetrená kys. citronovou znižuje schopnosť zakorenenia klonov má nejaké vedecké vysvetlenie....
Ja mám skôr dojem, že to pH ste upravili až moc smerom dole....-Madi
prípadne zakoreňujete momentálne pri nižšej teplote- L1st3r
oba tieto faktory majú priamy vplyv na rýchlosť - zdĺhavosť zakorenenia.

Old Post 25-11-2017 v 16:53 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen

Karma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% Pěstitelská

Příspěvek č. 146

No ja jsem tou kyselinou citronovaou pufroval RW myslim ze na 5,8 uz si presne nepamatuju ale bylo to dle nejakeho doporuceni a pak sem to zaleval tim samym ph.

Prvni indoor,600w,Tangerine Dream

Old Post 25-11-2017 v 20:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% Pěstitelská

Příspěvek č. 147

Vědecké podklady k tomu nemám, ale 2x po sobě jsem to dělal kys. citronovou a vždy problem. Po měsíci pouze nabobtnany stonky a kořeny nikde. Nyní sníženo kys. dusičnou a do 14 dni stejne řezy skoro všechny s koreny, možná všechny nezkoumal jsem je dnes. A to je mám ted v tech větších kostkách 36x36x40mm. Jinak hodnota pH stále stejná 5,5.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 25-11-2017 v 21:25 PM
L1st3r is online now   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% Pěstitelská

Příspěvek č. 148

Takže toto jsou nynější klony v kostkách 36x36x40mm. Po 14 dnech, jestli se nepletu, krásně prokořeněné. Jedinej rozdíl ve způsobu pufrování, jinak matky, prostor i stimulax stejný, dle toho soudím, že to dělá ta kys. citronová. Klony jsou k mání, protože další kolo chci jet selekci head mad kush a pro tyto nemám prostor ani využití.

Kokos 600W s pojezdem

Old Post 26-11-2017 v 15:56 PM
L1st3r is online now   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen

Karma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% Pěstitelská

Příspěvek č. 149

Pekne zakoreneny, zkusim teda taky tou dusicnou.
Pozor at nedostatnes od bitra negativni karmu za nabizeni konu ve svem vlakne a ne v bazaru.

Prvni indoor,600w,Tangerine Dream

Old Post 26-11-2017 v 18:38 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Příspěvek č. 150

Já to, ale na bazaru mám

Kokos 600W s pojezdem

Old Post 26-11-2017 v 21:50 PM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás