Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » White Russian,600w,kokos,bush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 89% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 89% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 89% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 89% Pěstitelská

White Russian,600w,kokos,bush Příspěvek č. 1

Čaute , dovolil jsem si opět založit vlákno a zdokumentovat svůj počin

Výbava stejná jak minule , akorát jsem koupil novou DUALKU a dal kokos od CANNY

Připravil jsem si pro vás 20 kousku White Rašana

Hnojit budu opět JIDB , tentokrát bez doplňků

Musím vyzdvihnout matkáře , zas a znova kvalitní klony

Old Post 12-11-2017 v 18:01 PM
crazyn is online now   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 89% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 89% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 89% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 89% Pěstitelská

Příspěvek č. 2

Zasazeno , svítíme , zvlhčovačku nedávám , až později v růstu , jenom rosím co hodku rozprašovačem

Old Post 12-11-2017 v 18:10 PM
crazyn is online now   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Příspěvek č. 3

zvlhčovačka by se hodila, pokud teda mas ve stanu dostatečnou vlhost, nemusíš mít :-) držím palce, kokos proste miluji a s kombinaci s rusakem sem zvedav co Tobě se vyvede :P

Old Post 14-11-2017 v 23:00 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Příspěvek č. 4

Dal jsem ji tam nakonec, par kousku si začalo lehat z nedostatku vlhkosti, musím opatrně , už se mi stalo ze jsem vytopil sousedy

Old Post 14-11-2017 v 23:51 PM
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Příspěvek č. 5

mno tak dávaš jim dobrý zá-hul.. drž porad v růstu velkou vlhkost... okolo 80 a budou si rochtat

pw: na to že máš dost kytek.. neuvažujes aspon o dripu nebo to budeš dělat ručně ? :-DD protože ja míval obvykle 4x4 takze 16 kytek a už si to neumím představit dělat ručně D hodne by ti to ušetřilo.. nemusis mit čerpadlo na spinačkách.. vzdy jak tam budeš to zapneš a mužes ojebat listy a dělat ruzné upravy dle potřeb. a neodjebeš si zada a kolena

Old Post 15-11-2017 v 14:20 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Příspěvek č. 6

záhul byl jeden den musím opatrně , jak se mi sráží vlhkost tak se mi namočí dolní švy a kape mi to na podlahu , jak říkám , posledně jsem vytopil sousedy příští kolo koupím wilmu nebo něco , už jedu strašně dlouho ručo a nebaví mě to,strašná otrava

Old Post 15-11-2017 v 15:32 PM
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 78% Pěstitelská

Příspěvek č. 7

Žádný up?

Čert mě vem

Kástroj se poroučí..

Old Post 18-11-2017 v 19:05 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Příspěvek č. 8

až tak za týden x)

Old Post 18-11-2017 v 19:55 PM
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 78% Pěstitelská

Příspěvek č. 9

Jel jsem wilmu dlouho
Různé typy
Je to docela pohodlné ale jak je to cirkulacni tak se mění hodnota ph každý den
To mě nasralo😉
Teď jedu jen tak kokos v kvetniku ale na další kolo už jsem si koupil libra truhlíky a kapilárovou Závlahu
Uvidím
Sleduji tvůj threed díky a zatím

Tady moje white russian

Čert mě vem

Kástroj se poroučí..

Old Post Předevčírem v 14:05 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Příspěvek č. 10

Holky se už chytly, dneska první den rostou, hnojim EC 1.3 , trosku jsem jim cakl call mág, at se výhnu deficitu vápníku

Old Post Dnes v 23:14 PM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu

Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
Dnes - White Russian 400w hps - 26 odpovědí
12-11-2017 - Big Bud,600w,kokos,bush by Kvakos - 95 odpovědí
13-09-2015 - White Russian 4 X 600W MH - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás