Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Led indoor - zacatecnik :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% Pěstitelská

Příspěvek č. 33

Mám box z klasické OSB desky, bez jakékoliv povrchové úpravy a úplně cajk. V boxu nemyvas takový extrémní vlhkosti, aby to s tím něco udělalo. Když jsem se ptal na to vetrani , mel jsem právě namysli spis jak to budeš řešit s teplotou. V -10 tam budeš mít po minutě mrazak. Když nebudeš odtah pouzivat , budeš mít problémy s vlhkosti a bez cerstvyho vzduchu taky nic moc. Tím ze je to chata, předpokládám ze tam netopis nonstop, tím pádem ti nasávání vzduchu někde z obytných prostor nijak extra nepomuze, ale bude to asi mnohem lepší než mráz z venku a v létě naopak lepší než tahat 45°C vzduch z pudy. Držím palce, ale mám obavy, ze se zenes do pruseru.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 14-11-2017 v 10:26 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Nový Člen

Karma uživatele Witcher - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 34

Tak to se omlouvám, nevšiml jsem si, že u něho jde o chatu... já mluvil o normal bytu. U mne to smysl opravdu má Teď to reguluju otevíráním okna, což není ideální

Old Post 14-11-2017 v 10:37 AM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Nový Člen

Karma uživatele delfin - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 35

Tak ventilaci nevim jak budu resit, tohle me nenapadlo, ale dnes jsem se tam byl podivat, akorad kdyz bezely oba ventilatory (privod i odvod) a teplota byla 17,3, tak si myslim, ze kdybych poridil jeste jedno stejne topne teleso jako tam uz mam, pridal jeste 5cm polyse a poradne vse utesnil (zatim je to jen narychlo) tak by to mohlo stacit..

Old Post 14-11-2017 v 18:56 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Nový Člen

Příspěvek č. 36

Jinak tady je foto jak to zatim vypada uvnitr.. Na pravo na ten vingl, prijde jeste jeden cirkulacni vent. a vlevo dole, pod tim topenim, bude jeste nadoba a rozvod aut. zavlazovani.. Na cely box do metrove vysky prijde jeste diamantova folie. Az tam budu davat holky, prendam i druhe svetlo, pod kterym doma zatim rostou..
Pokud by,byly rady co a jak zlepsit, sup sem s nima :-)
Jinak to, co tam ted je, jsou bratrovo automaty z venku, aby mi nezmrzly a dojely, tak se nedeste :-D

Old Post 14-11-2017 v 19:00 PM
delfin je offline   Profil uživatele delfin   Find more posts by delfin   Foto galerie člena delfin   Click here to Send delfin a Private Message   Add delfin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Nový Člen

Příspěvek č. 37

Tak dnes dorazilo nove hnojeni, zvlhcovac a nejake drobnosti..
Jeste mam zbytek (asi 3/4) Plagronu green sensation, tak snad to vse holkam bude chutnat :-)

Old Post 15-11-2017 v 19:52 PM
delfin
Nový Člen

Příspěvek č. 38

Jinak u holek porad hnedozloutnou/usychaji JEN spodni listky.. Co s tim?
A kdy je mam tak prendat uz do velkych kvetinacu?

Old Post 15-11-2017 v 19:59 PM
delfin
Nový Člen

Příspěvek č. 39

Tak jsem dnes poridil 1L kvetinacky a presadil.
Bal jsem se, ze hnednuti listu bylo z duvodu nedostatku mista pro koreny, tak uvidime..

Old Post 16-11-2017 v 17:26 PM
delfin
Nový Člen

Příspěvek č. 40

Foto

Old Post 16-11-2017 v 17:27 PM
delfin
Nový Člen

Příspěvek č. 41

Tak holkam se po presazeni velmi dari :-)
Ph mam v rozmezi 6,2-6,9 a EC dle rady 0,9 - 1,1
Hnojim Plagronem na rust..
Co zastrihavani? Jak a kdy praktikujete? Nejake tipy :-)

Old Post Dnes v 17:29 PM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-12-2015 - Indoor začátečník - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás