Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jak na miminka aneb selekce maminy :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 69% PěstitelskáKarma uživatele odo - 69% PěstitelskáKarma uživatele odo - 69% Pěstitelská

Příspěvek č. 129

L1st3r - caf!
Paráda! Ak sa niečo nevydarí, treba to brať s rezervou. Je to predsa práca so živým materiálom. Je to správny postup, ak sa človek nenechá ničím odradiť a sa snaží kráčať ďalej.
Mám pár otázok:

1. Ako si na tom momentálne s teplotou? Pokiaľ ma pamať neklame, tak growiš na povale?
2. V príspevku 123 spomínaš ako jeden z komponentov půdneho mixu Supermix - můžeš k tomu dať nejaký odkaz?
3.v príspevku 119 vidno vpravo jednoduchý regulátor. Ovládaš s tým ventilátor? Ako si s tým spokojný? Nevrčí a nenamáha sa motor pri nízkych otáčkach?
Diky!

Old Post 01-10-2017 v 06:42 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% Pěstitelská

Příspěvek č. 130

Zdarec
1. Teploty jsou zatím v pohodě, v hlavním boxu nemám nic co by si pamatovalo teploty. Je tam growmat, kterej je nastavenej, aby mi dal vědět když by šla teplota pod 18°C. V matkárně zatím nešla teplota pod 19°C a max nějakých 26°C. Minulou zimu jsem nemusel přitápět, tak doufám, že to zvládnu i tentokrát bez přímotopu, za maximálních letních teplot to díky klimatizaci nešlo přes 30°C.

2. Supermix https://www.growmaster.cz/kategorie...WkaAnGLEALw_wcB

3. Ten regulátor je napojenej na vk100 z horbachu a musím říct, že ten moc nevrčí a jestli se namáhá, těžko říct, ale používám triák i na PKčku a v pohodě, ovšem tam už to celkem dost vrčí.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 01-10-2017 v 10:20 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 93% Pěstitelská

Příspěvek č. 131

Takže, abych tak nějak ukončil nynější pěst a výběr mamin. Většina kytiček se ukázala jako sativní pheno a musím říct, že agent je opravdu příjemné kouření, něco co se dá hulit celej den a přitom normálně fungovat, celkem dobře tlumí bolest, chuť i vůně hodně srovnatelná s big budem (sladká citrusová vůně), aroma není nijak extra silné. Grep je vůní též do citrusu s tím že v pozadí je cítit jakoby nějaký jehličnan. Chuť tak nějak neumím popsat, z mého pohledu není nijak vyjímečná, ale ani neurazí.
Celkově z toho bylo 470g, což není žádnej zázrak, ale vzhledem k tomu, že je to selekce a s kytkama jsem si moc nehrál, prostor v podstatě nebyl nijak extra vyplněnej, hnojivo biosevia, celkem dost problémů s výživou, neberu to jako nějakej průšvih.
Zbylo mě sedm kousků agenta a čtyři kousky grepu, pokud by měl někdo zájem si z nich něco vybrat můžu přenechat za cenu květníků , bo květníky (pm a osobní předání na břeclavsku). Agent je celkem odolnej a snese větší dávky hnojiv, grep je celkem náchylnej na přehnojení, doba květu je u agenta k 70 dnům, grep 60+.
Vybral jsem si dvě phena od grepu a jeden od agenta, výběr byl ve finále spíš dle vzhledu paliček, protože chuť a učinek mě připadne v podstatě stejná. Agenta asi určitě zachovám, ale u grepu si nejsem úplně jistej, až si ho odjedu ještě jednou tak se rozhodnu.

Foto:

1. 7 agentů co zbyli
2. 4 grepy
3. 10ks Head mad kush od Hlavy, zatím jedou bez závažnějších problémů
4. nové řízky Diesla, předešlé nějak nerozdejchaly teploty v matkárně, snad to tentokrát vyjde. Asi tejden starý a bradavičky jsou naskákaný, tak snad budou co nevidět kořeny.

Kokos 600W s pojezdem

Old Post 22-10-2017 v 21:20 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Příspěvek č. 132

Head mad kush , malej up, snad to nebudou všechno samci

Kokos 600W s pojezdem

Old Post 25-10-2017 v 20:59 PM
L1st3r
Stálý Člen

Příspěvek č. 133

UP aby se neřeklo, že na to úplně kašlu . Řezy diesla kaput, psal jsem to již v novém vlákně. Nějak to nechápu, zatím jediné na co jsem přišel za pomoci zdejších členů, je to že jsem pufroval rw pomocí kys. citronové a nevím jestli to nebyla chyba, poslední co mě napadá je zkaženej stimulax. Ovšem podle čuchu a vzhledu se mě zdá cajk. Nasekal jsem tedy další várku, kdy jsem na pufrování použil klasické ph- a uvidím co se bude dít.
Head mad kush jede zatím pěkně, díky nižším teplotám co panovaly v boxu jseu trochu zabržděný, ale valí všech deset bez nějakých závažných problémů. Včera jsem je zaštípl a jak budou nějaké výhony, nařežu a testnu pohlaví. Na první fotce je HMK a druhá celkovej pohled, kde vzadu jsou osekaný diesly, který už volizovali ledku, celkem džungle .

Kokos 600W s pojezdem

Old Post 13-11-2017 v 19:22 PM
L1st3r
Stálý Člen

Příspěvek č. 134

V matkárně panuje celkem pohoda, žádné problémy, možná trošku větší teplo by prospělo, asi budu muset boxík obložit z venku ještě jednou vrstvou polystyrenu. Jinak kytičky začaly ukazovat preflowers takže nyní je poměr holek a kluků 50/50. Pět holek je 100procentních u zbytku si zatím nejsem úplně jistej. Co se růstu týče, vypadají všechny hodně podobně, žádná nijak nevyčnívá, rozdíly jsou v rámci centimetrů. Na výsledný produkt jsem moc zvědavej, je to sice ještě daleko, ale už se moc těším. Dle toho co k tomu píše Hlava, by to mohla bejt dobrá šupa do hlavy .

Kokos 600W s pojezdem

Old Post 17-11-2017 v 19:09 PM
L1st3r
Stálý Člen

Příspěvek č. 135

Zdarec všem, vzhledem k tomu, ze se pohlaví pěkně ukazuje na růstové periodě, mel bych během par dni mít jasno. Už nyní je to tak na 90% jasný, ale pro jistotu tomu dam ještě nejakej ten den. Stále to vypadá na 5 samců, kteri budou k dispozici pokud by mel někdo zájem. Kluci jsou v 1l kvetnikach s mixem a zalivany biobizzem, maji se celkem k světu, nějakých 7 pater. Pouze osobní předání Břeclavsko.

Kokos 600W s pojezdem

Old Post Předevčírem v 17:36 PM
L1st3r
Stálý Člen

Příspěvek č. 136

Tak tady ještě dvě fotky, na první jsou holky v matkárně a na druhé jsou kluci co jsou k dispozici, jinak je během pár dnů nasekám do čaje .
Ještě jsem zapoměl na aktuální info o šniclech. Vypadá to, že problém s kořeněním asi opravdu měla na svědomí kyselina citrónová, u pár kousků už začínají nyní vyrážet kořeny.

Kokos 600W s pojezdem

Old Post Včera v 18:44 PM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás