Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moc teplo v boxe, Vysoká teplota ve skříni : Problémy SEM
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 64% PěstitelskáKarma uživatele crazyben - 64% PěstitelskáKarma uživatele crazyben - 64% PěstitelskáKarma uživatele crazyben - 64% PěstitelskáKarma uživatele crazyben - 64% PěstitelskáKarma uživatele crazyben - 64% PěstitelskáKarma uživatele crazyben - 64% Pěstitelská

Příspěvek č. 513

radsi kup vetsi a zreguluj to aby nemusel bezet naplno... malej jeste neznamena tichej

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik / Fallout2

G - Tak ty hovado, teď bych tě zabil tvou vlastní zbraní.
M - Ale ne, nezabil. Neni nabitá.
G - Co kdyby tě napadl diverzant nebo imperialistickej hrdlořez?
M - My už bysme se nějak domluvili...

Benovo balkónovka,Benovo 400w 1m2 - poprvé doma,Soil, 400w, Bush, Indica Mix (15ks?),Microgrow ala crazyben Gangsta's Paradise,Další šílenej mix

Ideální teplota a vlhkost? VPD vám odpoví

Old Post 09-11-2017 v 14:26 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 37% Pěstitelská

Příspěvek č. 514

Uchladi. Ktej regulacii,kedysi som mal primaklima s regulaciou,a ked som ho reguloval tak to vydavalo strasne neprijemny a hlasny zvuk,hlasnejsi nez samotny ventilator. Zase torin ulita sa dal regulovat v pohode ale po par mesiacoch sa sam odseba pustil na plny vykon. Par ludi mi tiez hovorilo ze triakova regulacia znizuje zivotnost ventilatorov a ze sa mozu prehrievat,co je natom pravdy ale neviem,nevyznam sa vtom.

Old Post 09-11-2017 v 14:40 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 23% Pěstitelská

Příspěvek č. 515

Já jedu bez regulace otáček, právě z důvodu hučení

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Old Post 09-11-2017 v 16:46 PM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 9% Pěstitelská

Příspěvek č. 516

Já se na to radši vy......

Old Post 09-11-2017 v 17:05 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenáč_tom
Stálý Člen

Karma uživatele zelenáč_tom - 23% Pěstitelská

Příspěvek č. 517

U toho slabšího odtahu to bylo s regulací v pohodě nic nehucelo. Ale u velkého to hučení začalo, tak jsem to dal bez regulace a je klid, a pokud je pravda že s regulací odchází odtah dříve, tak jsem zabil dvě mouchy jednou ranou...
Lidi, nepište soukromé zprávy, řešte to tady...

Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej!

Old Post 09-11-2017 v 17:08 PM
zelenáč_tom je offline   Profil uživatele zelenáč_tom   Find more posts by zelenáč_tom   Foto galerie člena zelenáč_tom   Click here to Send zelenáč_tom a Private Message   Add zelenáč_tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 518

Zdar rozhodujem sa aký odťah do boxu 80x80x180, svetlo bude 150w hps. Môj favorit je TD silent 160 s 21/24 dB. Jeden člen odtiaľto mi rado radšej VK125 a zregulovat. Čo mám spraviť ?

Old Post 10-11-2017 v 06:35 AM
Nebulman is online now   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás