Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W (Box 120x120x200)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Příspěvek č. 113

Jsem ráda, že jsem potěšila :-D
Tak každopádně lze udělat půl kila na pár kytkách, chce to jim ale dát hodně dlouhou dobu růstu a hodně zaštipovat a roztahávat.
Tak ať je to příště lepší! už nebude takový teplo, tak to půjde líp.

Old Post 16-08-2017 v 19:01 PM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 37% Pěstitelská

Příspěvek č. 114

Jo, to každopádně

A je fakt že teď už bude lepší počasí.

Old Post 16-08-2017 v 19:45 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 63% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 63% Pěstitelská

Příspěvek č. 115

citace:
Původní příspěvek od Lubos555
THC se oslabilo hlavně tim, že jsem často zanedbával teplotu a měl i 34 stupňů ! V noci jsem to nekontroloval, ale i kritickejch 20°C tam mohlo bejt.

Zdary, prosím tohle vysvětlit, hlavně to " kritických. " V noci může být i míň, 17-18 úplně v pohodě a ničemu to neškodí

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si Homebox"
😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Už mě ta zhasnutá prckárna srala.....
Pítr

Pítrovo miniprckárna

Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou

řízkování rajčat podle Pítra

Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG

Old Post 16-08-2017 v 20:03 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Příspěvek č. 116

Nojo, koukám na článek kde jsem to četl a tady je napsaný že minimum je 18°C

Tak to je fajn, bych mohl uhlídat.

Old Post 16-08-2017 v 20:12 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MICHAL88
Stálý Člen

Karma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% Pěstitelská

Příspěvek č. 117

hustý dát do takovýho boxu 4 kytky. Hodil bych tam minimálně 16. Příjde mi to neekonomický stejnej výsledek bys měl pod 4 kilem v menším boxu. Četl jsem, že to děláš kvuli tomu, že je to jen přestupek. V tomto případě bych opravdu šel do menšího boxu a menší watáže. Jinak listy příště nestříhat, můj názor je ten, že když kytka list nechce sama se ho zbaví a pokud je ostříháš, tak místo toho, aby se soustředila na květ, tak se soustředí na vytvoření novejch listů. Nicméně pokud by jsi stále chtěl jet 5 kytek v boxu 1,2x1,2 uvažoval bych nad tím hodit to do bubleru. Ať se daří.

NYD 400w 1x1m ----- Zahradní domek in da haus aneb jak to roste v plechovým boxu --- Kempaři ve stanu 9x Shark Shock ve stanu 1x1 pod čtyřkoulí v cooltube a pak asi 600w?

Old Post 17-08-2017 v 10:18 AM
MICHAL88 je offline   Profil uživatele MICHAL88   Find more posts by MICHAL88   Foto galerie člena MICHAL88   Click here to Send MICHAL88 a Private Message   Add MICHAL88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 92% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 92% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 92% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 92% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 92% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 92% Pěstitelská

Příspěvek č. 118

Proc je to nesmysl a proc do bubleru? By ses divil jak jede kytka v pude .
Staci zasadit neco jinyho nez mazara , treba nejakej hybrid sativa ,nebo cistou sativu a jsi minimalne na polovine doby s rustem a s velikosti asi 2x vic nez s nejakym prckem . Podivej se na kcb . Hodne lidi jede podobne ,jen ne tady na groweru.
S tou sarivou i kdyz ma kvet treba 70dnu a nechas ji 2 tydny narustu, porad to neni nic hroznyho . Osobne bych volil 9 kytek .

Old Post 17-08-2017 v 10:33 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Příspěvek č. 119

Příště jedu 5x Power Kush (50 na 50 indika, sativa) a zaručuju vám, že je tu možnost to tam celý zalistovat.

Bitir to řekl dobře.

9 kytek je podle mě opravdu idelál, ale já (jak už jsem psal) jednou slyšel na přednášce člověka od policie a od tý doby jedu 5, pokud by je našli je to jen na pokutu. Neni tam ta hrozba podmínky a vězení...

Jediná nevýhoda je, že musim nechat hrozně dlouho na růstu, zastřihovat je a pořád řešit jestli je nakonec dokážu roztáhnout tak, aby nebyo při nejlepšim ze shora ani vidět na podlahu.

Old Post 17-08-2017 v 13:02 PM
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 92% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 92% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 92% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 92% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 92% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 92% Pěstitelská

Příspěvek č. 120

To neni prave treba extreme roztahovat, pokud ti porostou do keriku tak je lepsi jet spis na vysku nez na plochu. Ber to tak, box 120x120 =pro jednu kytku 60x60cm mista ,coz neni problem zaplnit bez zastipu a ohybu ,mozna bych to stipl , ale neohybal.
Tahle kytka zabira asi 40x50 cm mista.

Old Post 17-08-2017 v 14:02 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Příspěvek č. 121

Ale je jich tam vic ,kdybych jel takovy kytky treba 4 ,tak vypada zase jinak ,spodky by byly lepsi pac vic svetla na kytku = vic kompaktni kytka. Byly asi mesic nanrustu a tohle je myslim 35den a dalsich 35 dnu maj pred sebou.

Old Post 17-08-2017 v 14:04 PM
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 63% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 63% Pěstitelská

Příspěvek č. 122

Zdary, bojíš se postihu za víc jak 5 kytek, ale sušinu beztak doma skladuješ, co???
Hele pokud tě někdo nepráskne, tak je to šumák.
Bitir: na 60*60 jednu kytku??? To chce pak 2 měsíce růstu, ne??? Docela neekonomický.
Pokud utajíš box jako takovej, tak už je jedno, kolik tam toho je 😉 Pítr

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Pítr

Pítrovo miniprckárna

Naposledy upravil Pítr90 17-08-2017 v 15:59 PM

Old Post 17-08-2017 v 15:47 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Příspěvek č. 123

Bitir:
Jo, taky mě napadlo že ohýbat to možná ani nebudu muset.

Pítr90:
Skladování i do velkýho množství je taky jen přestupek, pokud nemůžou dokázat že jí prodáváš. Zjisti si o tom něco.

Nenaštvat si sousedy je ale základ, s tim souhlasim.

Old Post 17-08-2017 v 21:23 PM
Pítr90
Stálý Člen

Příspěvek č. 124

Nastudováno, postnu i pro tebe 😉

Jakékoliv nakládání a přechovávání návykové látky, která je na seznamu zakázaných návykových látek (Nařízení vlády č. 463/2013 Sb.) je protiprávní a to buď jako přestupek, nebo trestný čin, podle množství látky. Držení drogy v malém množství je posuzováno jako přestupek (§ 30 písm. j) zák. č. 200/1990 Sb.), kde hrozí peněžitá pokuta do 15 000 Kč. V případě, že se jedná o množství větší než malé, je to trestný čin podle § 285 trestního zákoníku č. 40/2009 Sb. V případě sušiny marihuany se za přestupek považuje množství do 10 g a za trestný čin množství větší než 10 g, přičemž vycházíme z rozhodnutí Nejvyššího soudu ČR sp. zn. 15 Tdo 1003/2012
Pítr

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Pítr

Pítrovo miniprckárna

Old Post 17-08-2017 v 21:58 PM
Bitir
Stálý Člen

Příspěvek č. 125

Pitr , podivej se na tu fotku, ta kytka byla mesic na rustu a to jeste k tomu venku ve 4 lotrovym kvetinaci.
Pokud tam.prasknes nejakou sativu co se vetvi ,neni problem.
Znovu pripominam, ti co o tom hovno vi, at se podivaji na vlakno clena kcb , ten jen na tohle plochu 4 kytky.

Nevim proc neookonomicky, 14 dnu rezy pod slabym svetlem treba ve 3 litrovym kvetinaci ,14 dnu rustu v 15l kvetinaci a prepnes.
Nevim jak moc znas genetiku ,ale ver ci ne, sou odrudy co ti z 30cm vyrostou klidne prez metr a maji v prumeru i tech 60 cm , i kdyby meli 40 nebo 50cm ,coz po mesici rustu budes ve finale mit. Mezi kytkama bude aspon misto a bude lip prosvicena a nebudes palit jen na vrchy. Ta kytka co sem postnul na 40 x 50 cm a vysku kolem 70 cm s tim ze sem trosku ohybal, kdybych jel bez zastipu ,verim ze by mela kolem metru a byla hodne rozvetvena. Tohle je proste uplne jinej styl pesrovani, musis si uvedomit ze to co se na preplnenym prostoru trha protoze to nema svetlo , tak na 4 kytkach nechas a jelikoz to ma.dost svetla, tak sou to potom i prosperujici vetve s krasnyma.palicema.
Ja ti fandim , sam jdu s poctem dolu , cca z 16 az 20 na 9 kytek.
Mala rada, kdyz vezmes neco sativa /indika od guerilly , urcite prostor zaplnis nad svoje ocekavani.
Pro ty kdo pochybuji, muzou si to v klidu najit , gue tady toho ma.dost.

Old Post 17-08-2017 v 22:05 PM
Lubos555
Stálý Člen

Příspěvek č. 126

Pítr90:
11 gramů sušiny je už trestnej čin ? :p sakra, tak to abych si koupil trezor, nebo něco.

Old Post 17-08-2017 v 23:23 PM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-03-2011 - 600W 120x120x200 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás