Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Jak nepřijít o řidičák
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10
Autor
Téma 
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Re: Půl roku bez PP Příspěvek č. 145

citace:
Původní příspěvek od Gurru
Stalo se mě to také, kouřil jsem ě h před jízdou, ale piánko, už jsem si dal kafe a byl zcela ready na jízdu :-) Ke svému neštěstí jsem si vezl od kamaráda 12 g, a v krabici zbytky z rostlin, ale vážilo to 5 kg na haš, samozřejmě test pozitivní na jazyk.

Teď pozor : velmi cenná informace, možná tu již je, ale tohle je přímo od kamaráda u policie. Pokud jste chronický kuřák, máte nějakou hladinu, tuším , že jsou nmol/l, nebo podobněm a tu máte stále, a postupně by odešla, ale zůstává v těle, ne aktivní cannabioidy. Takže pokud jste kouřili před jízdou a navíc pálíte denně, nenechte si vzít krev, nad 15 jednotek je to již trestný čin, soudy atd, do 15 jen přestupek.

Pokud víte, že jste jen příležitostný kuřák, asi nedali jste si něco speciálního, asi bych se nebál, ale záleží na mnoha faktorech.

Stejně jak u držení této látky, do 15 g přestupek nad 15 g trestný, pokud máte někdo jinné čerstvější informace, opravte mě prosím.

Raději 7bˇza odmítnutí, a 25 tis pokuta, půl roku bez než mít oplétačky na soudech atd. S očekáváním jsem čekal jak zhodnotí, oněch 5 kg stonků a bordelu v krabici, nakonec za vše pokuta 3000 Kč, takže tak, bylo to v Moravskoslezském kraji.

Ta hranice je 10 ng/l, ne 15. 2-9 ng/l přestupek, 10+ trestný čin ohrožení pod vlivem. Kámoš zahulil, 5 minut na to ho zastavili a nalízal, v krvi mu změřili 40ng/l a šlo to k soudu... Rok a půl bez papírů a tučná pokuta.

Stejně tak u držení mají vnitřní předpis 10g 10%.

Jezdím oblečený slušně, žádné dready, maskáče, tunely v uších, mikiny s kapucí s 23, žádní podezřelí týpci v autě...

Naposledy upravil Exceptional 15-07-2017 v 09:51 AM

Old Post 14-07-2017 v 21:04 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 146

Zdravim,koukám na tohle dlouho neaktivni tema a rád bych prispeljelikoz vidím že cesta pokroku jde dopředu a že se myslí k na nás co prostě musíme řídit aby jsme se dostali do práce a co jsme rádi pohodu a dobrou náladu za všech okolnosti a tak se na trhu objevila vec jenz se jmenuje Magnum Detox™Saliva Cleansing Mouthwash.
Zajímají mě zkušenosti nebo nazory,osobně si to asi do dvou dnu vázání poridim a budu doufat že to finguje,protože lepší to zkusit než nezkusit když už stejně někdy před tou jizdou si dam😇😁

Old Post 08-08-2017 v 10:51 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás