Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen

Karma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% Pěstitelská

Příspěvek č. 417

Hrozne moc se vam vsem kdo tohle vlakno sleduje omlouvam ,ja sem ten test proste posral a ten test s Hypermanganem neni objektivni ,hlavne se omlouvam svym kytickam.
Nemam rad lzi tak to proste napisu jak to je a budu holt za totalniho blbce.
Nevim jak se mi to mohlo vubec stat ale asi jsem zapomel prolit jeden kvetinac tim hypermanganem protoze ted jak jsem pridaval hnojivo a bakterie tak koukam nejdriv na jeden klon ze nejsou vubec spalene spicky, jeste si rikam no,tenhle je nejak odolnejsi a pak kouknu na substrat a ten uplne vyschlej natroud ,narozdil od ostatatnich ktere jsem proleval tim hypermanganem pred 4 dny ,kouknu se jeste pozorneji na hlinu protoze jsem zazamenal ihned pohyb a co nevidim, desitky miniaturnich pravdepodobne prave vylihlich musek na substratu .
V druhych kvetinacich to fakt neni takze musel jsem pri manipulaci dat na spatnou stranu kvetinac a proste jsem ho preskocil.
I box je zatim bez musek.
Kdybych kytky vubec nevyndaval z boxu tak by se to mozna nestalo ale musel jsem to cele vystrikat kolem kvetinacu tim Bioolem a prekazely by tam.

Takze veskera prace se sterilizaci substratu a bojem se smutnicemi byla zbytecna a vysledek ...spalene spicky vsech kytek a nehnul jsem se zmista akorat jsem silne a zbytecne vystresoval rostliny. Ach jo .
Ted jsem uz ten kvetinac nemohl dodatecne znova prolevat hypermanganem protoze jednak uz se mozna rozsirily a za druhy mel jsem uz ve vode posledni bakterie a nebudu uz je kupovat kvuli jednomu kvetinaci.

Co ted? Budu muset pockat az se trochu ty bakterie chyti ,pokud vubec a pak to asi za tyden prolit opet znovu vsechny kvetinace tim Bioolem,do te doby se to zase cele zamori, s tim pocitam. Nevim jesli tohle holky jeste rozchodi,myslim dalsi prolevani tentokrat Bioolem a daslim poskozenim kourinku od larev.

Mozna ze je tam stale ten hypermangan a nakonec to kytky cele uplne spali, taky jsem premyslel ze vecer ta ruzova vypada docela jinak nez na dennim svetle tak jsem tam mozna dal i mic silny roztok, kdo vi.

No, tak nevim jesli tohle dopestuju.

Kytky vyapdaji na fotce asi lepe nez jsou ve skutecnosti.
Kytky zacinaji dost silne vonet a ja ani nemam filtr.
Doprdele, doprdele.

Jinak jsem otrhal takovych 70 nejhorsich nazloutlych listu ze vsech kytek dohromady.

Prvni indoor,600w,Tangerine Dream

Old Post Včera v 19:47 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás