Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10
Autor
Téma 
1994
Nový Člen

Karma uživatele 1994 - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 145

Dobrý den
Bohužel je tu další začínající grower, který potřebuje pomoct
Pro začátek představím své odrůdy: Jakc47 2x, Chocolope a Tangie.
Už to bude 3 týdny co hnojím.

Bohužel jeden z Jacku se se mnou loučí a to tak že v půlce rostliny začal odumírat viz foto. Přitom druhému jackovi se daří dobře.Takže první otázka co jsem udělal špatně ????

Druhá otázka se tyká listů. Na spodní části listu se objevuji miniaturní bílí hmyz. Takže co sněma??? + přikládám pár dalších fotek listů na kterých si asi slimáci pochutnaly ???

A poslední otázka, můžu něco udělat pro kytičky víc ???

Old Post Předevčírem v 12:38 PM
1994 je offline   Profil uživatele 1994   Find more posts by 1994   Foto galerie člena 1994   Click here to Send 1994 a Private Message   Add 1994 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1994
Nový Člen

Příspěvek č. 146

Zde obrázky k otázce 2 a 3.

Old Post Předevčírem v 12:42 PM
1994 je offline   Profil uživatele 1994   Find more posts by 1994   Foto galerie člena 1994   Click here to Send 1994 a Private Message   Add 1994 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1994
Nový Člen

Příspěvek č. 147

Zde obrázky k otázce 2 a 3.

na první fotce je miniaturní bílí hmyz

Old Post Předevčírem v 12:43 PM
Mr.Eso
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Eso - 0% Pěstitelská

Obecné Schnou listy Příspěvek č. 148

Prosím o pomoc schnou mi listy od špičky.

Old Post Včera v 19:51 PM
Mr.Eso je offline   Profil uživatele Mr.Eso   Find more posts by Mr.Eso   Foto galerie člena Mr.Eso   Click here to Send Mr.Eso a Private Message   Add Mr.Eso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 74% Pěstitelská

Team Member: MOD

Re: Schnou listy Příspěvek č. 149

citace:
Původní příspěvek od Mr.Eso
Prosím o pomoc schnou mi listy od špičky.

Co za substrát jsi použil? Dodržuješ suchý a mokrý cykly při zalívání?

OZNÁMENÍ: I stávající anarchie na Groweru má svá pravidla!

Zahradníci, pomozte nám s aktualizací FAQ, každý váš příspěvek je vítán!

Old Post Včera v 23:38 PM
Zedy is online now   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Eso
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Eso - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 150

Cykly dodržuji a substrát mám univerzální.Ale je fakt že minulý rok jsem měl zubstrát pro zahradní květiny a žádný problém jsem neměl.

Old Post Dnes v 13:53 PM
Mr.Eso je offline   Profil uživatele Mr.Eso   Find more posts by Mr.Eso   Foto galerie člena Mr.Eso   Click here to Send Mr.Eso a Private Message   Add Mr.Eso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 74% Pěstitelská

Team Member: MOD

Příspěvek č. 151

citace:
Původní příspěvek od Mr.Eso
Cykly dodržuji a substrát mám univerzální.Ale je fakt že minulý rok jsem měl zubstrát pro zahradní květiny a žádný problém jsem neměl.

Pořád se mi zdá že tvůj substrát není úplně OK, ale to se blbě odhaduje takle od klávesnice
Mají takovou "nedokrmenou" barvu, kup kvalitní substrát s perlitem, otřepej starou hlínu z kořenovýho balu a přesaď je do větších květníků. Počkej co to udělá a začni s poloviční dávkou hnojiv na růst.

OZNÁMENÍ: I stávající anarchie na Groweru má svá pravidla!

Zahradníci, pomozte nám s aktualizací FAQ, každý váš příspěvek je vítán!

Old Post Dnes v 16:38 PM
Zedy is online now   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1025 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1003 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1004 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás