Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » zaštipování.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pěstník
Nový Člen

Karma uživatele Pěstník - 0% Pěstitelská

Obecné zaštipování. Příspěvek č. 1

Zdravím všechny. Potřeboval bych poradit s jednou věcí. Předem se omlouvám pokud tu tohle téma někde je, hledal jsem ale nikdy jsem nenašel odpověď která by mi pomohla. Takže, pěstuji outdoor moje kytka má k dnešnímu dni 4hl větve (stonky) a velká cca 1m, všechny vedlejší větvičky odstříhávám aby se rostlinka mohla soustředit na ty hlavní (letošní pokus). Potřeboval bych tedy vědět zda mohu ještě kytku zaštípnout jednou abych měl 8hl stonků. Květ je poměrně za dlouho takže by to z tohohle hlediska vadit nemělo, jen netuším zda si rostlinka udělá tolik živin aby utáhla tolik stonků... Díky moc za odpovědi a předem se znovu omlouvám pokud tu odpověď na mojí otázku už byla.

Old Post 19-06-2017 v 12:33 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu

Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-07-2008 - Větvení bez zaštipování - 26 odpovědí
27-07-2003 - Zalévání - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás