Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Outdoor bez "údržby"?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
akvidzerp
Nový Člen

Karma uživatele akvidzerp - 0% Pěstitelská

Outdoor bez "údržby"? Příspěvek č. 1

Zdravím pěstitele a pěstitelky. Párkrát jsem tu četl, že někdo někde dal do země semínko, bez jakýhokoliv zalévání, hnojení a kontroly, přišel až na podzim a sklízel hodně materiálu. Ale vždycky to psal někdo jen tak mimo téma a tak by mně zajímalo, jestli je tady někdo takový, komu to vyšlo. To musí být šance minimálně 1:1000, aby to vyšlo. Protože já kdybych nejezdil jednou za čas kontrolovat kytky, co mám "na divoko", tak by mně to padlo kvůli slimákům. Už mně čtyři sežrali a dneska jsem zjistil, že další půlka jedný kytky už není. Pak taky nechápu, jak to může pořádně zakořenit, když to vůbec neprorejou tu zem. Proto by mně zajímalo, jestli tady někdo takový je komu tohle pěstování vyšlo, jestli by trošku nepopsal třeba co to bylo za zem a zhruba za místo. Ani tak pro to, že bych to chtěl zkusit takhle pěstovat, ale spíš ze zajímavosti, co to je za šťastlivce. Protože ikdyž to kontroluju třeba každý týden, tak je stejně tak malá šance, že něco vypěstuju, protože slimáci, housenky, zajíci, srnky, kanci a v neposlední řadě lidi tu šanci hooodně zmenšují. Vždycky jsem pěstoval v kbelíkách na zahradě a tam pohoda, ale letos jsem to rozjel celkem hodně v přírodě do země a kytky sice o dost větší, ale těch faktorů co je ohrožuje je tolik, že nevím jestli s tím pokračovat do budoucna a radši zdvojnásobit objem kbelíků.

Old Post 17-06-2017 v 16:46 PM
akvidzerp je offline   Profil uživatele akvidzerp   Find more posts by akvidzerp   Foto galerie člena akvidzerp   Click here to Send akvidzerp a Private Message   Add akvidzerp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 71% Pěstitelská

Příspěvek č. 2

kluci od nas nejak pred nekolika lety pestovali blizko bazin u nas, prej tam dali seminka ktery zalili a v pulce leta sli jenom vytrhat samce. nevim jak ale hodne lidi kterejch ses zeptal na jejich killbilla se hned rozplivali a rikali jaky to bylo dobry huleni.
asi sem ti nepomohl ale chtel sem se podelit 😃 ale jinak asi radsi pristi rok kup vic kyblu.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ ÚSPĚŠNÝ GROW - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77435&perpage=16&pagenumber=1

RIP
"Cannabis is my passion, my bread, my home. I feel it is my duty to make sure this amazing plant is preserved and enjoyed. I am a smoker, a grower, a breeder, and a strain hunter. For life."
- Franco Loja 1974 - 2017, Strain Hunter

Old Post 18-06-2017 v 12:03 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu

Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás