Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Galerie indoor odrůd
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 48 49 50
Autor
Téma 
zubáč222
Stálý Člen

Karma uživatele zubáč222 - 96% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 96% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 96% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 96% Pěstitelská

Příspěvek č. 785

Barneys Farm - Cookies Kush

70den+- Kokos, 1000W HPS, 7l con. Canna Coco A+B, Rhizotonic, Cannazym, Pk13/14, Peroxid 30%, Bat guano Plagron.

Učinek: je silně relaxační a klidnej (po ranu)
chut: lesní smes ovoce s podtonem kush, štipe v nose

Old Post 19-04-2017 v 09:32 AM
zubáč222 je offline   Profil uživatele zubáč222   Find more posts by zubáč222   Foto galerie člena zubáč222   Click here to Send zubáč222 a Private Message   Add zubáč222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Nový Člen

Karma uživatele The OG - 86% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 86% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 86% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 86% Pěstitelská

Příspěvek č. 786

Sour Diesel - Sativa

- 600W HPS
- 76 days
- Bubbler

Odor: extrémně štiplavá směs paliva, skunku, citrusu a koření
Chut: po nádechu citrusový skunk, v ústech se rozvine silné koření
Efekt: čistý high - hlava

Naposledy upravil The OG 01-05-2017 v 11:57 AM

Old Post 29-04-2017 v 11:03 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář

Příspěvek č. 787

Dutch Kush

Původ: semínko
Doba růstu: 38 dnů
Doba květu: 80 dnů
Hnojivo: B’cuzz Hydro A+B, PK 13/14, Final Solution

bublák - 600W

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 10-05-2017 v 12:06 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář

Příspěvek č. 788

Sweet Afghani Delicious

Doba květu: 83 dnů

bublák - 600W

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 10-05-2017 v 12:08 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář

Příspěvek č. 789

Kali Bubba

Doba květu: 84 dnů

bublák - 600W

Old Post 10-05-2017 v 12:12 PM
čepra
zahrádkář

Příspěvek č. 790

Kalimist

Doba květu: 85 dnů

bublák - 600W

ta mi řádně přerostla, výška cca 150cm, musel jsem lámat,lámat a lámat

Old Post 10-05-2017 v 12:14 PM
The OG
Nový Člen

Karma uživatele The OG - 86% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 86% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 86% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 86% Pěstitelská

Příspěvek č. 791

Chemdawg

- 1000W HPS
- 69 days
- drip

Odor: letecké palivo, diesel
Chut: ostrá chuť borovice, grepu, kushe a hlíny
Efekt: narkotikum

Old Post 14-05-2017 v 18:57 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peacetoall
Nový Člen

Karma uživatele peacetoall - 75% PěstitelskáKarma uživatele peacetoall - 75% Pěstitelská

Příspěvek č. 792

- Jack Herer (klony od místního člena, vždy super genetika)
- 600w GIB Xtreme Output
- substrát Biobizz lightmix
- hnojiva Hesi
- 67 dní květu

1. foto - 8. týden květu
2. foto - foto sušiny

Old Post Předevčírem v 14:34 PM
peacetoall je offline   Profil uživatele peacetoall   Find more posts by peacetoall   Foto galerie člena peacetoall   Click here to Send peacetoall a Private Message   Add peacetoall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 48 49 50  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás