Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vhodná ventilace ? Ventilátor ventilace ventilátory jak řešit odtah ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22
Co používáte na odtah z boxu ??
UFO
PC větrák
Ulitu
TD
Potrubní
Žádnej
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 91% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 91% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 91% Pěstitelská

Příspěvek č. 337

Taky hodně píšu pres foun a vypalenej k tomu, takže věřím ze moje příspěvky můžou byt zážitek. Ale jsou tu větší experti, takže jsem v klidu

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 14-05-2017 v 00:14 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 78% Pěstitelská

Příspěvek č. 338

Říkal jsem si že to musel být sakra model

Old Post 14-05-2017 v 08:45 AM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Příspěvek č. 339

Jen abych tu naši debatu nějak uzavřel. Každopádně díky za radu a aspoň nějakou reakci Dnes jsem byl koupit dříve zmíněný pach. filter. Nakonec jsem byl rozhodnutý, že koupím 425 m3 (na můj tt 240/280m3). vzhledem k tomu, že jsem to zde tak vyrozuměl a mělo být lepší koupit větší filtr diky menšímu odporu vzduchu a větší eliminaci pachu. Toto se í mne zdálo naprosto logické. Mel jsem obrovske stesti, protože jsem v mém oblíbeném obchodě narazil na vzdělaneho člověka na svém místě. Pravda, že jednání bylo strohé a vzhledem k jeho vytíženosti mi věnoval pouze chvilku, na druhou stranu jsem rád a dostal jsem tolik informací, že jsem ani nebyl schopný je probrat. No nic, bylo mi vysvetleno že filtr by měl kapacitu ventilatoru prevysovat maximálně o 10-20% vzhledem k rozdílným konstrukcim filtru, z důvodu cirkulaci vzduchu jak v boxu tak ve filtru samotném. Doporučen mi byl tedy filtr 300m3 a k mému prekvapeni značka která, ač to marketingu moc neodpovídá, je jedna z nejlevnějších. Rovnou říkám že jsem byl za filtr ochotný zaplatit několikrát víc a taky jsem to prodavajicimu říkál. Je to jen můj poznatek, třeba pro lidi kteří objednáváji přes internet a nemají možnost se s někým povoláným poradit. At se všem daří.. .

Naposledy upravil fellina 16-05-2017 v 16:36 PM

Old Post 15-05-2017 v 19:43 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Příspěvek č. 340

A jsem zase zpět. Napojil jsem výše zmíněný filtr a přidal do skříně jednu vonící automatku. Ihned nastal problém, pach se šíří po bytě i když je odtah přímo ven. Říkám si dobře, vypínám pritah který mohl dělat přetlak a hnát vzduch ven. Pootevru skříň aby měl filtr možnost nasavat a netahl to přes vypnutý vko, co se nestane? Problém přetrvává a pach se dále šíří po bytě.
Mám teď už jen dvě možnosti buďto:
1.sundat tt a přenastavít ho z 240m3 na 280m3 za cenu desive prace s mineralkou a pod. Ale hlavne s obrovským navýšením hluku což se mi nehodí vzhledem k pozici vydechu.
2.možnost je mezi cooltube a filter vrazit ono vko 180m3 které by mohlo trochu pomocí proudění vzduchu a hlučnost by se nijak razantně nezměnila.

Otázka je, pokud bych do okruhu přidal vko 180m3 před ct a 2 180° ohyby. Nehrozilo by mu že ho tt 240m3 bude přemahat k vyšším výkonům a v tom případě by vedlo k nejakem nechtěnému přehřívání nebo něčemu podobnemu? Tohle jsem zatím neměl šanci nikde vyčíst. Byl bych vděčný za radu zkušenějších. Předem díky Fellina
..

Naposledy upravil fellina 17-05-2017 v 17:50 PM

Old Post 17-05-2017 v 17:36 PM
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 91% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 91% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 91% Pěstitelská

Příspěvek č. 341

Nemyslím si, ze by s tím mel ten slabší odtah problém, ale spis bude zavazet v proudění vzduchu. Problém musí byt nějaká netěsnost, ale těžko říct. Vzhledem k tomu, ze tvrdís ze mas odtah vyveden mimo byt je to divný. Nemůže byt problém někde u toho vývodu? Jenže to by znamenalo, ze to nedává ten filtr? Cos to vůbec koupil?
Už jsem to našel Prima klima by mela byt v pohodě, toz netusim, snad na to prijdes.

Kokos 600W s pojezdem

Old Post 18-05-2017 v 10:44 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Příspěvek č. 342

No koupil jsem can 300m3 bez přiruby + originál přírubu. Neťesnosti jsem hledal snad všude včetně tooby. A nikde nic dokonce jsem aluflex z grow skrz který je vidět vymenil za aluflex profi přímo od výrobce materiál silnější, pevnější a věřím že í těsnější. Jedině co mě napadat je přepnutí těch otáček nebo mu pomoct proti statickému tlaku tim vko. Své bývalé počiny jsem furt nějak bastlil a furt něco neběželo jak mělo ale tady jsem pořídil všechny potřebné věci a dal to do kupy a ono je to tu zase. Pořád něco nefunguje :/ každopádně díky. Zítra ráno nebo jiné ráno zkusím pridat ono vko do oběhu. Zatim všem zdar

Naposledy upravil fellina 19-05-2017 v 07:46 AM

Old Post 18-05-2017 v 21:58 PM
L1st3r
Stálý Člen

Příspěvek č. 343

Já se to po sobě snažím číst, zkus to taky

Kokos 600W s pojezdem

Old Post 18-05-2017 v 22:43 PM
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 56% Pěstitelská

Příspěvek č. 344

Jen kontrolní otázka , máš stan nafouklý jak balon ? Nebo vycucnutý ? Možná "debilní komentář" ale dřív jak jsem začinál tak jsem měl odtah špatně otočený a vzduch to tahalo do stanu a né ven.Tak mě jen napadá,jesli to nebude ten problem , když říkáš , že ti smrdí cely byt.Ještě mi prosím tě řekni co ti smrdí , cítíš jakože kytky ? Nebo jakoby takové smradlave uhlí zkažené ? Taky se mi mockrát stalo,že uhlí ve filtru přestalo fungovat ( třeba po jednom kole ) a hnalo to nehorazny smrdat zkaženého nechutného uhlí , fuj

Old Post 18-05-2017 v 23:54 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Příspěvek č. 345

Stan mám zdeny takže nafoukly ani opak být nemuze. Nicméně na vydechu fouká ven i to me napadlo. Cítím pouze jednu jedinou automatku, zbytek ještě nekvete. Jedine co me opravdu napada je to, ze ve zmeti potrubi a cooltuby ztraci tah tolik, ze nestaci naplno odebírat pres ten filtr a ofuk to rozhani ven. I kdyz ven nemíří, spíše naopak... jsem nestastny

Old Post 19-05-2017 v 00:01 AM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás