Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Bojíte se zubaře?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Máte rádi zubaře?
K zubařovi chodím rád. Miluju když se mi někdo vrtá v zubech.
Nejsem z návštev u zubaře nadšený, ale chodím pravidelně každý půlrok
Nechodím úplně pravidelně, ale občas si zajdu na kontrolu i když mě nic nebolí.
K zubařovi zajdu jen když mám nějaký problém.
Dokud mě bolest ze zubů nepřivádí do bezvědomí, k zubaři mě nikdo nedostane.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
THCjahoda
Stálý Člen

Karma uživatele THCjahoda - 28% Pěstitelská

Příspěvek č. 49

kdyz me ceka navsteva u zubare tak tejden pred tim nespim a klepu se pod perinou !!!ale chodim pravidelne a vrta me tak 1 x za rok ,fakt si to vzdycky uzivam ,ale pak ten krasnej pocit ,kdyz opustim to zkurveny kreslo a du ven na a dam si cigoa mam na pul roku klid

věřím dvěma věcem-devítka železo a AWP

Old Post 14-05-2006 v 21:18 PM
THCjahoda je offline   Profil uživatele THCjahoda   Find more posts by THCjahoda   Foto galerie člena THCjahoda   Click here to Send THCjahoda a Private Message   Add THCjahoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Příspěvek č. 50

zhulit se, pichnuti tim ani nestihnes zaznamenat protoze se ti bude neco honit hlavou, pote co ti lekar prozene jehlu dasni:-)uz mas vyhrano. I kdyz ti budou vylamovat osmicky, budes jen citit tlaky v lebce. Detem zajiste nerostou osmicky proto, ze by to jejich jeste nestvrdla lebecka nevydrzela. Nic mene, ty necitis nic, jen jsi si vedom, ze tam neco krupe, ale to krupani je pro tve zdravi. Proto chodim k zubari rad. Je to zabava...dokud to nezdrazi. To asi zacnu zas vic chodit do kina nebo na houby

jak smutny by byl svet bez zelene

Old Post 18-05-2006 v 23:27 PM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host

Příspěvek č. 51

jak to mam udelat kdyz mam ze zubare strach jako nejktere hysterky s pavouku?
Uz nekolik let mam vetsi diru v predposledni stolicce a posledni tyden to zacina jemne pobolivat.Na noc to boli trosku vic,ale da se to snaset

Old Post 19-05-2006 v 06:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Příspěvek č. 52

Tak to si dojdi co nejdřív, takhle sem to měl taky. Bolest sem ještě asi půl roku vydržel, ale pak už sem musel jít a nepřeju to nikomu. Tahala mi ze zubu nervy a myslel sem, že se z toho pose*u.
Prostě to fakt zkus překousnou, nestojí to za to, pak sem tam chodil každejch 14 dnů po dobu půl roku, než mi hubu spravila.

Old Post 19-05-2006 v 10:40 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 69% Pěstitelská

Příspěvek č. 53

to tu trochu oživíme..
já mám zlomenej přední zub a dvě stoličky v dezolátnim stavu.. přední mám rok a stoličky snad od šestnácti(na zakladce sem prostě byl kokot a nečistil si pravidelně hubu no).. teď mě bolí levá stolička, mám ji zlomenou a dva dny už trpim.. dám si bong a přijde mi to ještě horší.. tak kloktám hřebíčkový lektvary, žeru nimesil od matky a přikládám studený obklady abych uklidnil prej nervy u zubu.. babička radí, moc to nepomáhá..

u zubaře sem byl asi před dvouma rokama, a jak tu píšete, zhulit se a jít tam je peklo. sem byl vystrašenej a posranej co se bude dít. jestli mě to bude bolet i ráno tak k ní ani pujdu, musim přemoct ten strach.

cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks.

RIP
"Cannabis is my passion, my bread, my home. I feel it is my duty to make sure this amazing plant is preserved and enjoyed. I am a smoker, a grower, a breeder, and a strain hunter. For life."
- Franco Loja 1974 - 2017, Strain Hunter

Old Post 15-05-2017 v 19:38 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen

Karma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% PěstitelskáKarma uživatele Madical-Strains - 89% Pěstitelská

Příspěvek č. 54

Panickou hruzu ze zubare vetsinou mivaji lide co chodily k nejake zubarce (svini) ktera se rada vyzivala v bolesti a davala nedostatecnou lokalni anestezii protoze setri kazdou korunu aby co nejvice vydelavala.
Pak staci jit jednou na pohotovost kde pracuji baby zubarky kolem 80 let (alespon u nas v Praze to tak je) ktere studovaly jeste v hluboke totalite a kterym se tresou ruce pri praci a fobie ze zubare je tu jak prase.

Za totality kdyz si nemel znamou zubarku, nebo nedal si ji v obalce alespon litrik tak si umrtveni dasne nedostal ani nahodou a na trhani jen maximalne polovicni davku, takze si rval bolesti jak tur, bolelo to 100x vic nez nejveysi nocni bolest pri zanetu okostnice.

Prvni indoor,600w,Tangerine Dream

Old Post 15-05-2017 v 20:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% Pěstitelská

Příspěvek č. 55

Strach uz viac-menej presiel. Isti to lok. anesteza. Skor sa bojim uctu, preto k zubarovi az po vyplate

Slow down. God can hear you.

Out - '09 '11 Weed & Shrooms '12 '13 '14 '15 '16

Old Post 15-05-2017 v 20:41 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 92% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 92% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 92% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 92% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 92% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 92% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 92% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 92% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 92% Pěstitelská

Příspěvek č. 56

Chlapci, ja s prestavkama lezel na stomatochirurgii cca 2 roky, postupne mi odstranili vsechny zuby, licni kost mam z nejakeho plastu a zubare se uz opravdu nebojim. Bojim se urologa, zuby to je chvilka, ale az vam pres sulina budou strkat kameru a tyden pak budete brecet na hajzlu pri kazdem chcani, tak se budete k zubarovi tesit )

Old Post 16-05-2017 v 06:55 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás