Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dance World & Mazar Extra
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 81% PěstitelskáKarma uživatele LinChi - 81% Pěstitelská

Příspěvek č. 193

podpurnou sít mam objednanou měsíc... a stále nic... no už bych jí tam chtěl dávat no

jinak malý update... Po přepnnutí na květ + květová zálivka... Obojí letí jako BLÁZEN !

Flat-Earth
LinChi-ho První indor VERO242W

Old Post Včera v 09:14 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi   Click here to Send LinChi a Private Message   Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 95% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 95% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 95% Pěstitelská

Příspěvek č. 194

Ty si proste pankac lincolne .
Druhy kolo s 242w panelem a jedes jak demon ,na prasaka celej box ,substrat + hydro . Dvoje hnojky , mineral a organika .
Se mi zda ze budes vyhlasenej top grower 2017 .

Old Post Včera v 09:21 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 81% PěstitelskáKarma uživatele LinChi - 81% Pěstitelská

Příspěvek č. 195

děkuju ... hele prostě mě to baví .. a ty hlína i hydro najednou .. myslel sem že první kolo v hydru zapinkám a ani to nepokvete.. takže sem měl spíš tu hlínu takovou jistotu že mi něco vyroste na kouř ,.... a ejkhle.. vono to všechno jede jak má
mno brzy zajedu ještě pro tu B52 at mám kompletní aspon amater pack od AN a časem to asi rozšířím.. jednou bych to chtěl odjet vážně s celou sadou AN kompletní se vším co od nich můžu v jednom kole nalít chtěl sem tu hlínu pak poslat k šípku .. ale budu si držet pořád jednu řadu truhlíku kolem toho hydra protože prostě z hlíny to roste od přírody.. a navíc je to Organika.. což mě se líbí .. no sem zvědavej jak tohle dopadne..

každopádně děkujuu snažím se aby to tu nebylo stejné jak od všech.. navíc si všímám že tomu tady asi věnuju doost hodně času .. vše podrobně píšu a dělám si tady z groweru takovej veřejnej deník což nevím jestli je uplně v pohodě.. ale zatím mě nikdo neuprozornil na to že moje chovaní by se dalo označit za spam.. nebo že zbytečně zasírám grower forum.. takže pokračuju tak jak sem si navykl

Nadrž doplněna EC 1,8 Ph 5,7
Telota vody 22-23 v boxu 26-28 světlo... 21-23 noc
vlhkost 45-55%
Rozměr "zelené Plochy" je 100cm na 105 cm.. box není 120 ale tak 113 sakra lháři ! no a nakonec všechny květinky se stále drží pod 40 cm... ale už je to tak tak !

mám tu jednu velice zkouřenou myšlenku ze včšerejšího večera ... sedím si takhle u pc.. všude všichni spí a ja si brouzdám svým konspiračnm světem když tu nahle narazím na toto video.. Zajímá mě .. zdali se tady na groweru najde někdo kdo by byl ochotný přijmout tuhle skutečnost jako opravdovou .. nebo jtse všichni zastánci koule .. mě se líbí tahle teorie už jen proto že vyvrací a vysvětluje hromadu problemu na světě ... navíc nejsem ten typ co jde s davem a rád jsu proti proudu .. baví mě jak všichni moji přátele na fejsbůku a v okolí tvrdí že jsem hlupák když tomu věřím.. neříkam že tomu věřím.. ale nevěřím ani v kouli .. myslím že je tady něco hooodně velkeho a duležitého.. co nám někdo tají a mě se na tomhle světě chce zůstat už jen proto abych sledoval tu velikou šou co se odehraje během nasledujících 50-70 ti let bude to podívaná jako blázen.. a nejraději bych seděl někde hooodně daleko a vysoko až to všechno vypukne.. protože to nebude hezký ! každopádně ta paní po druhé minutě s mapu světa jak naloží sadu... pak mám husinu ,,, protože jestli ona má pravdu tak sem fakt nadrženej na to až se to doví celý svět !!! takže tady je video .. neukamenujte mě za muji zhuliteorii je to jen taková zábava.. protže jsme mladý a raději než dělat voloviny. tak při odpočinku místo televizních novin (zmanipulovaných jak svině ) budu cestovat po yůtubu ..

tady odkaz.. https://www.youtube.com/watch?v=ynnFwTiQlxM

Flat-Earth

Naposledy upravil LinChi 28-04-2017 v 10:36 AM

Old Post Včera v 10:08 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi   Click here to Send LinChi a Private Message   Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 95% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 95% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 95% Pěstitelská

Příspěvek č. 196

Hydro je sice paradni vec ,o tom zadna , ale sem zvedavej na pomereni kvality oproti biocanna .
Skoda ze nemas stejnej model na porovnani v substratu a v nft.

Old Post Včera v 11:09 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Příspěvek č. 197

v srpnu začnu kolo v nft i v hlíně.. a stejnej model.. bude to fajn porovnání a navíc pod paradním světlem ...těším se na to jojo

Flat-Earth

Old Post Dnes v 02:18 AM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás