Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Předpěstování pro outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MedvedBrtnik
Grower Team

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Team Member: MOD

Příspěvek č. 17

Čau,

taky jsem to letos řešil. Zkušenost mám takovou, že předpěstované kytky pod umělým osvětlením mi vždycky vyrostly nejvíc a měly o mnoho % vyšší výnos. U mě je to dané i tím, že je mám ve volné přírodě a starám se spíš sporadicky.

Dříve jsem dával sazenice ven na přelomu dubna/května, kdy bývá hezky pár dní. Potom se to většinou zkazí, mrazíky, nízké teploty, deště (s tím spojené přelití mimin) a jiné radosti. Zásek, skoro celý měsíc se nic neděje. Touha po rozmanitější zahrádce mne jednou přivedla ke koupi klonů ještě někdy v první půli června. Nebudu to natahovat - ty červnové klony předrostly původní kousky zasazené kolem 28 dubna. Místo a nádoby shodné. Chvíli na prokořenění a jely jak blbý, teplo, slunce, zdravý kořenový bal.. Jen si vrněly.

Letos se poprvé naskytla možnost mít box na předpěst doma, takže jedu v propagátoru pod zářivkama (4 x 24w) někdy od půlky dubna. Než to trochu ze semen vyjede, cca měsíc bude v čudu, ven bych chtěl dávat na přelomu květen/červen. Netáhnou se, jak za oknem, ofuk dělá pěkné, silné stonky, pohoda. O víkendu přisadím ještě automaty, ty půjdou na sluníčko v červnu.

Nečetl jsem všechno, ale zahlédl jsem nahoře něco s periodou a sledováním slunce, hvězd a nevím čeho ještě. Neraďte kosočtvrcoviny. Ze semen trvá cca měsíc, než kytky dospějí k pohlavní zralosti. V téhle době začínají kvést automaty, jsou pohlavně zralé = nečekají na sluneční periodu, kvetou. Časovač normál 18/6. Pokud se nejede noname, který se sklízí v půlce září, tak při hození ven začátkem června nenakvetou. Přesazení, chvilka zásek, jů, místo pro kořeny => valíme růst. Nehledat složitosti v tom, co je jednoduchý.

A pro začátečníka bych volil médium, ve kterém toho jde nejmíň zkazit - hlínu.

MB

P.S. Sice už asi píšu pozdě, ale předpěst u outdooru vidím jako přínos, takže info do dalších let.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 28-04-2016 v 12:00 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 9% Pěstitelská

Příspěvek č. 18

Když mám ve skříní kytky udělám znich klony které si pak budu chtít dát ven .. Tak je mužů nechat ve skříní trošku povyrust.. A až matky prepnu na květ.. Mám nechat i ty řízky přepnout? A pak vysadit ven? Nebo je hodit ven před přepnutím.. Svitim 18/6 250w sodikem že spektrem pro růst.. A držím ideální podmínky .. 28stupnu a vlhkost když nejede odtah a přítah tak je 75%

Old Post 15-05-2016 v 22:25 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 19% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 19% Pěstitelská

Příspěvek č. 19

Moc nechápu tvuj dotaz. Každopádně v tuto chvíli co dáš ven, tak nepokvete. I když dáš už nakvetlé rostliny ven, tak ty prepnou zpět na růst. Hledej..je tady toho mraky. FAQ atd....

Thomas V.

Old Post 16-05-2016 v 09:32 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 9% Pěstitelská

Příspěvek č. 20

Tvá odpovědět mi vyhovuje dekuju.. A kdy venku prepinaj kytky?

Old Post 16-05-2016 v 19:09 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 72% Pěstitelská

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Mr.X
Tvá odpovědět mi vyhovuje dekuju.. A kdy venku prepinaj kytky?

Zaciatkom podzimu ked sa predlzuju noci.

Old Post 16-05-2016 v 20:24 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Nový Člen

Karma uživatele bloud42 - 23% Pěstitelská

Příspěvek č. 22

letos mi v pulce dubna prdlo v bedne, ze musim letos proste po tech letech zase neco zasadit a az po nakupu semen mi doslo, ze jsem se prestehoval a ze na jediny slunny okna se mi sapou deti a kocky. tak jsem koupil stan, 125w cfl rustovku jsem mel jeste z praveku. koncem dubna jsem holky v jifech presazeny do 0.5l kvetniku dal do stanu a casovac na zapnuti svetla jsem nastavil podle prumerny dylky dne predpokladanyho obdobi pro presazeni ven do velkejch kvetniku. v mym pripadku je to prumer dne za prvnich 14 dnu cervna.

vstavaj nekdy pred patou a jdou spat kolem devaty.

tedka jsou uz mesic ve 4l kvetnicich, dvakrat zastrizeny a pripraveny jit o vikendu do terenu. zdaj se mi vyrazne narostlejsi dikyva konstantnimu cervnovymu dni, kterej mely 6 tejdnu. doufam, ze nich nevyrostou nejaky trifidi... dve z nich jdou do 57l texpotu. uvidime!

Naposledy upravil bloud42 08-06-2016 v 16:13 PM

Old Post 08-06-2016 v 15:26 PM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rusalinka
Nový Člen

Karma uživatele Rusalinka - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 23

Ahojte lidičky chci se poptat už chystám semínka na příští rok.. A mám tady pineapple chunk-OG kush-Lauching buddha-blue cheese.. Tak jestli nemá někdo s těmahle vzorkama zkušenosti a co pro ně můžu udělat nebo čeho se vyvarovat Díkec

Old Post 21-11-2016 v 10:36 AM
Rusalinka je offline   Profil uživatele Rusalinka   Find more posts by Rusalinka   Foto galerie člena Rusalinka   Click here to Send Rusalinka a Private Message   Add Rusalinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 30% Pěstitelská

Příspěvek č. 24

Ahoj všem.Jedu semena rovnou do hlíny,po 3 zmrzlých dávám do foliaku a v případě menší zimy dám do něj i svíčku,občas si něco nařežu z matky

Old Post 10-01-2017 v 06:32 AM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-08-2015 - Pasivní hydroponie - outdoor - 24 odpovědí
11-03-2006 - jak předpěstovát na inDoor??? - 30 odpovědí
07-04-2015 - Předpěstování - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás