Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Samozavlažování outdoor 100% funkčnost
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Příspěvek č. 33

Já bych se těch hnojek zas tak nebál. Prostě to něčím překreješ, aby na to nepražilo přímý slunce a mělo by to bejt v pohodě. Mluvím samozřejmě o "syntetických" hnojkách - u nějaký organiky je to samozřejmě o něčem jiným, nicméně na to tě výrobce většinou sám upozorní (třeba Plagron vysloveně zakazuje míchat svoje bio hnojky do zásoby).

Old Post 04-06-2013 v 16:01 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Příspěvek č. 34

zdarec, doufám že to tu zas ožije, protože letos má být extrémní teplo, a já v tomhle chci mít jasno, líbí se mi původní nápad tady autora, jenže ten průtok 1.5l/hod je opravdu moc, myslím že by to šlo omezit menším průměrem kapilární hadice:http://www.growmania.cz/kapilara-21...a-1m-p-122.html
na kterou bych napojil: http://www.growmania.cz/zavlazovaci-jehla-p-121.html
ale nevím jak by to fungovalo :-( pokud s tím máte někdo zkušenosti, dejte vědět, moc mi tím pomůžete ;-)

Můj prvni biopěst2012

Old Post 11-03-2014 v 19:51 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Příspěvek č. 35

Zdar!já doporučuju Blumaty, když už teda něco takovýho řešit. http://www.synsy.cz/zavlaha/

1. a 2. Grow WW, Pineapple chunk

III. Round - The Ultimate

IV. Round - Dutch Passion Mix

Old Post 11-03-2014 v 20:14 PM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 46% Pěstitelská

Příspěvek č. 36

Na to pocasi opatrne taky mela byt u nas extremni zima a hovno, hovno...

Old Post 12-03-2014 v 09:01 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Příspěvek č. 37

Spíš bude extrémní sucho než teplo a pro chlapcezlesa, mrkni na příspěvek 21, smrdí to duplicitou.
Ty Blumaty taky mám a když se to seřídí, tak je to fajn systém, jen je to docela opruz, než se to optimálně seřídí, pár nádrží proteče, tak to nechce zkoušet s plnou nádrží a častěji kontrolovat.

Old Post 12-03-2014 v 12:59 PM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Příspěvek č. 38

takže mám pořídit tropf blumat? Koukal jsem na to, ale radši bych to pochopil od někoho kdo už s tím má zkušenosti...prosím poraďte co mám nakoupit a jak to zapojit aby to fakalo aspon minimálně na 10 kytiček? :-) :-) mám v plánu buď orange budek nebo pineapple chunk :-) dobrůtky, nechci aby mi chcípli potom žízní ;-)

Můj prvni biopěst2012

Old Post 12-03-2014 v 18:37 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Příspěvek č. 39

tak si asi poradím sám, zajedu normálně do sorinu a zeptám se tam těch zahradníčků...ten tropf blumat no nevím nevím spíš bych zkusil rozmístit ty kapilárni hadice do řady z kopce(místo je ve svahu) ke každý kytce udělat vývod T rozdělovaček, nakonec prdnout tu zavlažovací jehli a vše by mělo samospádem, díky kopcu a umístěnému kýblu s vodou fungovat, samozřejmě musím všechno pořádně seřídit aby to dávakovalo tak 0.5l ke kytce/ za den, asi to vydím moc jednoduše ale co mi zbývá?

Můj prvni biopěst2012

Old Post 13-03-2014 v 19:46 PM
synovialis
Nový Člen

Karma uživatele synovialis - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 40

Ahoj, myslím, že pôvodný zámer zakladateľa vlákna nebola kontinuálna závlaha počas dňa, ale predovšetkým rovnomerná distribúcia vody ku koreňom-preto asi aj ten prietok 1,5/hod.-len doplniť nádrž a nestarať sa kam to vyliať (a držať dvojlitrovku pri zemi kým sa vyleje všetka voda v horúcom dni :-P )
Blumat je vyslovene automatika bez elektriny, ale vážne dobrá vec len treba dobre nastaviť.
S Blumatom vo voľnej zemi skúsenosť nemám, ale myslím si, že sa bude správať trochu inak ako v kvetináči, no malo by to pekne fungovať-zvlášť, keď píšeš, že nádrž bude v kopci-tam bude aj dobrý spád
Dúfam, že som aspoň trochu pomohol,
pestu zdar!

Old Post 24-03-2014 v 20:26 PM
synovialis je offline   Profil uživatele synovialis   Find more posts by synovialis   Foto galerie člena synovialis   Click here to Send synovialis a Private Message   Add synovialis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PabloE
Nový Člen

Karma uživatele PabloE - 0% Pěstitelská

Nápad DOMÁCI BLUMAT ZAVLAŽOVACÍ SYSTEM Příspěvek č. 41

http://jyxo.info/uploads/C2/c2ff5f0bd5bf5651cf363da30c0ed55bc6b0bad2.png
http://jyxo.info/uploads/C2/c2ff5f0...55bc6b0bad2.png

Ahoj co na to řikáte? Myslíte si že to bude fungovat?

LIVE IN PEACE

Naposledy upravil PabloE 19-04-2015 v 01:43 AM

Old Post 18-04-2015 v 17:39 PM
PabloE je offline   Profil uživatele PabloE   Find more posts by PabloE   Foto galerie člena PabloE   Click here to Send PabloE a Private Message   Add PabloE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haja007
Nový Člen

Karma uživatele haja007 - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 42

Zdravím, co říkáte na systém tropf blumat, zdá se mi to jako relativně jednoduché a spolehlivé řešení za rozumnou cenu, chystám se objednávat, máte s tím někdo zkušenost? dík

Old Post 05-07-2015 v 10:03 AM
haja007 je offline   Profil uživatele haja007   Find more posts by haja007   Foto galerie člena haja007   Click here to Send haja007 a Private Message   Add haja007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Příspěvek č. 43

hledat
http://grower.cz/forum/showthread.p...Tropf+%2BBlumat

Old Post 05-07-2015 v 10:13 AM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás