Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » elektronický brk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

elektronický brk Příspěvek č. 1

Zdar
Pár týdnů se mi v hlavě rodí myšlenka elektronického brka na základě elektronické cigarety. Vypadá to tak jednoduše....

Přítelkyně dostala sadičku NICK k narozkám a mě hned překvapilo že je to v podstatě vaporizér.....
Bílá část je barterie a ve filtru je odpařovací část se zásobníkem náplně.
Je to plně rozebiratelné a doplňovatelné......

Podle složení náplně jde o propylenglykol jako hlavní nosič 97% (což je něco jako alkohol), do kterého se přidá trochu nikotinu cca 1% obsahu. Když pominu nějaké to % na příchutě je to vlastně vše......

Takže v propylenglykolu se THC rozpustí stejně jako v alkoholu.

OTÁZKA:
Jakým způsobem dostat THC do koncentrované formy?

Nemyslím v propylenglykolu louhovat půl roku celou kytku, podle mne by se nedosáhlo kýženého efektu na třeba ml roztoku.
Něco jako haš olej....kapičku do kapičky propylenglykolu a to celé kápnout na vatičku v zásobníku el. cigarety.

Slibuju si od toho veškeré výhody elektronické cigarety,bez zápachu, mobilní mikro vaporizér.....na sativu do práce.....:-) a hlavně méně zasrané plíce.
Samozřejmě brk je brk....

Co myslíte, koncentrované THC?

Old Post 10-10-2011 v 08:52 AM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 2

Jednou mi kamarád řikal, že jeho kámoš si sehnal "nějaký kapky" a že prej si stačilo dát jednu kapku na piškot a sežrat to a co se nestalo ?? byl zhulenej prej to stojí na černym trhu 2000kč bohužel nevim jaký množství, co, jak, kde... možná to je i výmysl

Old Post 10-10-2011 v 10:29 AM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 3

jasná věc...sežen si hash oil a tím byto i mohlo jít....

Old Post 10-10-2011 v 10:42 AM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 4

No....raději bych preferoval cestu domácí výroby, něco jako butanová metoda, ice-o-lator, a podobně....
Nejsem odborníkem na chemii tak nevím jakým směrem se ubrat....

Možná by stačilo vzít cca půl deci propylenglykolu a házet do něj haš či čaras do úplného nasycení roztoku....?

Old Post 10-10-2011 v 10:49 AM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 5


citace:
Původní příspěvek od Pepe666


Máte někdo na pokus? PM
Díky


no to snad ne , nepoptávaš snad tady nějakej produkt ???....

hele , přijde mi zbytečny když uz maš PS nebo hash olej , ješte to matlat do nějakyho gigára , naco ? Když to někdo nechce sežrat tak mu to mazneš na cigáro a má taky vymalováno , takhle to máš v buchně a když jsou ve 3ráno na baru všichni už kyselý , tak jim řeknu nastavte malíčky , každej dostane kapičku a pak se teprv rozjede ta správna zabava Tohle sem nedělal , dostal sem to od kolegy tady , jako bonus za klony , musim říct že tento vzorek je fakt síla

Hlava

PS: palička PEPRe co ted hulim

Old Post 10-10-2011 v 17:05 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Hlava


hele , přijde mi zbytečny když uz maš PS nebo hash olej , ješte to matlat do nějakyho gigára , naco ? Když to někdo nechce sežrat tak mu to mazneš na cigáro a má taky vymalováno

Hlava



No to je právě ono....cigáro....elektronika není cítit a dá se klidně i v kanclu plným lidí nebo v nekuřácké restauraci, na zastávce, bla bla bla....
navíc ze skušenosti vím že přes vaporizér je i účinek čistší.
Další výhodou je opakované použití na jednu náplň, malé rozměry oproti mobilnímu vapu na tuhou směs a cena.

Rozhodně to podle mne stojí alespoň za pokus

Old Post 10-10-2011 v 17:34 PM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 7



Přidávám fotky

Elektronická cigareta Nick....
Základem je baterka, ta bílá část. Dobíjí se přes USB.
Na baterku se šroubují ,,filtry" s náplní které obsahují atomizér....to je na jedno použití.
Existují i ,,filtry" které jsou doplňovatelné.
Cena za náplň i s atomizérem se myslím pohybuje kolem 90,- za 5ks



Druhá fotka- z ,,filtru" jsem stáhnul plastový obal.
Uvnitř je atomizér/ vaporizér, vatička s mokrou náplní a plastový obal ve kterém je vatička umístěna.

Ta jednoduchost a možnost doplňování přímo vybízí k této myšlence :-)

Old Post 10-10-2011 v 18:09 PM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 8

Geniálně jednoduché a jednoduše geniální věcička.
Ale hash olej bych tam nedával,protože tam smrdí ten olej,pokud máš dej tam čaras-čistou pryskyřici,nebo hash získaný třepáním a nebo přes ledovou cestu,návodů je tady dost.



Fanánkův out 2010

Old Post 10-10-2011 v 21:40 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 9

Včera jsem udělal něco málo přes led z okvětního listí, dnes testnu.

Old Post 12-10-2011 v 08:30 AM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 10

Nebude tam nutná přítomnost toho rozpouštědla..? přeci jen se to asi lepší vypařuje.. na to aby jsi pryskyřici ohřál na teplotu odparu to asi nebude mít energii, ale zkušenost nemám, jen spekuluji.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 12-10-2011 v 08:42 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 11

nápad je to zajímavý,ale s tím hašem ti to asi fakat nebude, to by ta cigaretka musel zvládnou ohřívat vzduch procházející přest materiál, zhruba na 180°c .

jak píšeš: Podle složení náplně jde o propylenglykol jako hlavní nosič 97%, tudma vede asi jediná cesta jak tu srandu zrealizovat.

Old Post 12-10-2011 v 08:53 AM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od lostypos
nápad je to zajímavý,ale s tím hašem ti to asi fakat nebude, to by ta cigaretka musel zvládnou ohřívat vzduch procházející přest materiál, zhruba na 180°c .

jak píšeš: Podle složení náplně jde o propylenglykol jako hlavní nosič 97%, tudma vede asi jediná cesta jak tu srandu zrealizovat.


No přesně, chci se pokusit nasytit propylenglykol oným získaným ,,práškem" přes led. Bohužel jsem neměl adekvátní síta tak jsem zkusil
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=53397

Dobrý výsledek ale mám docela dost zelené složky, na pokus to stačit asi bude.
Jinak nevím co jiného do propylenglykolu dát. Maximálně vyladit metodu ,,ICE" a zakoupit potřebná síta.

Old Post 12-10-2011 v 09:46 AM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Pepe666

No to je právě ono....cigáro....elektronika není cítit a


Jo maš pravdu elektronicky cigaro neni cejtit , hulení je cejtit vždycky tak je lepši než , aby to skoro všechno shořelo to radši sežrat (myslim ted phenixovy slzy) , no zkus to myslim že je to tak trochu slepá ulička čau Hlava

Old Post 12-10-2011 v 10:38 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 14



Zdarec
Chvíli mi trvalo než se mi povedlo vyrobit něco málo pryskyřice, dostatečné kvality.

Takže....MAKÁ TO hahá......



První fotka je pryskyřice z Criticlu naložená v 0,5ml propylenglykolu.





Druhá fotka je po dvou dnech, semtam jsem to protřepal.



Vysušil jsem původní vatičku náplně, kapičku nového extraktu na vatičku a přidal jsem párátkem i maličko té hnědé kašičky, zavřel vše.


Výsledek je hodně zajímavý, opravdu to funguje. Dal jsem troje plíce a musel jsem ho dát stranou, fakt síla. později přidám ještě info o výdrži.

Old Post 24-10-2011 v 14:09 PM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 15

Tak s výdrží je to složitější.....
Jedna náplň, kapička nebo ušpiňěná vatička, spolehlivě odrovná dva zkušené konzumenty. Potom už cigareta výrazně slábne....a je třeba znovu naplnit vatičku.
(Mluvím o mém roztoku z Criticalu OUT od Dinafem, ledová metoda a materiál průměrné kvality)
Chce to přecejen trochu vyladit ten roztok aby el. cigareta dosáhla stejné výdrže jako náplň s nikotinem. Experimentovat s různými náplněmi(modely vs metoda extrahování a síla)...postupem času snad vyladím nějakou déletrvající náplň.

Ale musím říct že z člověka není nic cítit, ani z oblečení takže paráda do zaměstnání a podobně. V chuti je lehký náznak ale v kouři ne!!! :-)

Podstatné je že tento EXPEIMENT POTVRDIL MYŠLENKU A FUNKČNOST.

Kdybyste měli někdo nějaký zajímavý nápad na metodu extrakce či nějaký chemický poznatek, sem s tím :-)

Old Post 02-11-2011 v 15:37 PM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 16

Cau, zkousel jsem to, tady s touhletou... Plni se to timhle...
Kamos mi to pujcil, at to zkusim, je to nejake mastne e-svinstvo, tak jsem si rekl, ze by v tom urcite sel rozpustit konopny vytazek... No vytazek... rozpustil jsem v te e-sracce asi 0,3ml 3. vyluhu z travky, co se doporucuje na tinkturu...

Pri vyrobe vytazku se trava luhuje, micha v lekarskem benzinu, po 3 minutach se vsechno slije a jednou prelita trava se zase zalije lekarskym benzinem, aby se rozpustilo to, co se jeste rozpustit nestihlo (tak jsem to pochopil), prvni dva vyluhy se pouzivaji na vytazek, 3. vyluh se na vytazek nedoporucuje, ale pry se hodi na tu tinkturu, jak jsem psal vyse.

Ta lahvicka nebyla plna, byla tam tak pulka.. Dal jsem 0,3ml vytazku na cca 5ml te e-sracky... Zahral jsem si vodu v hrnci a lahvicku s e-srackou do nej polozil (neco jako vodni lazen), at se e-sracka trosku zahreje a vytazek se v ni dobre rozpusti... Nabral jsem vytazek na spejli ponoril do e-sracky a michal a michal... Z cire tekutiny se stala pekne hneda, na oko to vypadalo, ze se vsechno pekne rozpustilo, kdyz jsem se na to podival poradne z blizka bylo videt, ze vytazek (male srazeniny) zustal nalepeny na stenach lahvicky (ale jenom minimalne), mozna to chtelo vic zahrat, kazdopadne pred kourenim, pokud to budete delat na koleni, je dobre lahvicku hodit do varici vody a nez zacnete plnit naustek poradne protrepat...

Do naustku se vleze 1,5ml e-sracky, pry to vydrzi na cca 12 hodin koureni (rikal ten kamos). No jeden naustek jsme vyhulili v hospode (kde mame zakaz kourit speky, chodime ven) asi za 3-4 hodky, bylo nas kolem deseti, nejdriv se vseci bali, pak uz to mel v pysku kazdy... Fungovat to funguje, dva kamosi co prisli z odpoledni to kurili na cistou hlavu a zmastili se dobre. Chut nebyla citit skoro zadna, takze idealni vec na pokoureni kdekoliv kdykoliv... Zmasteni jsme byli vsichni jak prasata, smichu jak kdysi, zachvaty a tak, sak to znate... Protoze jsme ale nekurili jenom tu e-sracku, ale i brcka a nejake ty pivka taky byly, tak tezko rict. Pokus dobry, sranda byla..

Takze tenhle zpusob elektronickeho huleni fakt funguje, ale je to jenom takove zpestreni, spis jenom ze zvedavosti, nejsem fanda tech elektronickych kokotin, takze si radsi ubalim...

Old Post 15-11-2011 v 13:40 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1375400 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív